Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 03:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Trump: Rusia nuk është përpjekur kurrë të ushtrojë presion ndaj meje
Trump: Rusia nuk është përpjekur kurrë të ushtrojë presion ndaj meje
VizionPlus - 11-Jan-2017 20:26
Donald Trump u shpreh sot se mënyra si ai trajtohet është e denjë për “Gjermaninë naziste”, pas akuzave të pakonfirmuara se shërbimet ruse kishin mbledhur dokumente kompromentuese për presidentin e zgjedhur amerikan. ...
FOTOT/ Brenda hotelit superluksoz ku Trump “bëri orgjitë”
GazetaTema - 11-Jan-2017 13:32
Ky është Hotel Ritz në Moskë. Në të ka qendruar Barack Obama dhe Donald Trump. Mediat shkruajnë sot për orgji të Trump pikërisht në dhomën ku ka ndenjur Obama. Rusia i quajti të kurdisura dhe qesharake këto akuza. Një ...
Donald Trump krahason agjencitë sekrete amerikane me ato të Gjermanisë naziste
Mapo - 11-Jan-2017 17:43
Donald Trump i është përgjigjur raporteve të agjencisë së inteligjencës amerikane për lidhjet e pretenduara me shtetit rus duke e krahasuar situatën dhe agjencitë me “Gjermaninë naziste”. Presidenti i zgjedhur sulmoi ...
Kremlini: Rusia nuk ka materiale kompromentuse për Trump!
Mapo - 11-Jan-2017 17:32
Rusia ka mohuar të ketë mbledhur të dhëna kompromentuese për Donald Trump nga agjencitë e saj të inteligjencës. Dimitri Peskov, zëdhënësi i Presidentit rus Vladimir Putin tha se, akuzat janë “të sajuara” dhe “një ...
Trump pranon për herë të parë: Pas hakimit qëndron Rusia
OraNews - 11-Jan-2017 21:01
Presidenti i Zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump ka pranuar për herë të parë se pas hakimit të emaileve të demokratëve fshihet Rusia. Gjatë konferencës së parë për mediat që prej fitores, ...
Më në fund Trump e pranon: Po! Rusia ishte prapa sulmeve kibernetike!
Telegrafi - 11-Jan-2017 18:22
Donald Trump ka pranuar për herë të parë publikisht se ishin rusët ata që ndërhynë në procesin zgjedhor në Shtetet e Bashkuara. Në fjalimin e inaugurimit si president, Trump tha se beson se prapa sulmeve kibernetike në ...
Trump mohon të jetë shantazhuar nga Rusia
Telegrafi - 11-Jan-2017 18:13
Presidenti i zgjedhur Donald Trump ka reaguar ashpër ndaj akuzave se Rusia ka materiale kompromentuese ndaj tij, duke u shprehur se Moska “nuk është përpjekur kurrë të më shantazhojë”. Trump dënoi agjencitë amerikane të ...
“Orgji e video seksuale të Trump”/ Kremlini zyrtar përgënjeshtron raportin e CIA-s: Trillim absolut!
BalkanWeb - 11-Jan-2017 11:58
MOSKË – Pas dokumentit konfidencial të publikuar me akuza skandaloze ndaj presidentit amerikan Donald Trump, si pjesë e materialeve kompromentuese me të cilat Rusia sipas CIA¬s po i bën shantazh Trumpit, ka ardhur ...
“CONFIDENTIAL” / Raporti i shërbimeve amerikane për Trumpin. Orgjitë në shtratin ku fjeti Obama dhe Michelle. Marrëveshjet e biznesit në Rusi. Ja pse presidenti i sapozgjedhur është peng i Kremlinit
GazetaTema - 11-Jan-2017 11:19
Raporti i shërbimeve amerikane të zbulimit, për ndërhyrjet e Rusisë në zgjedhjet amerikane Bota.al boton sot një pjesë të raportit që shërbimet amerikane të zbulimit, kanë hartuar në lidhje me kandidatin e atëhershëm ...
Trump u kundërpërgjigjet agjencive të inteligjencës: A po jetojmë në Gjermaninë naziste?
Syri - 11-Jan-2017 19:04
Disa orë para konferencës së tij të parë për media si presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, i ka kritikuar agjencitë amerikane të inteligjencës të cilat i ka fajësuar për publikimin e raporteve të pavërtetuara ...
Trump: Ja e vërteta e materialeve degraduese që ka Rusia për mua
Lexo - 11-Jan-2017 19:11
Presidenti në ardhje i SHBA-së, Donald Trump, ka reaguar ashpër për pretendimet që Rusia ka materiale degraduese për të dhe ka thënë që Moska “nuk ka përdorur kurrë forcë mbi mua”. Trump ka dënuar agjencitë e ...
Raporti i shërbimeve amerikane për Trumpin/ Orgjitë në shtratin ku fjeti Obama dhe Michelle. Marrëveshjet e biznesit në Rusi. Ja pse presidenti i sapozgjedhur është peng i Kremlinit
BalkanWeb - 11-Jan-2017 10:48
Bota.al boton sot një pjesë të raportit që shërbimet amerikane të zbulimit, kanë hartuar në lidhje me kandidatin e atëhershëm për president (sot president i zgjedhur), Donald J. Trump. Një raport bombë, që me siguri, ...
Raporti bombë/ Rusia, shantazh Trumpit me një video seksuale: Mori prostituta ruse në Moskë dhe i vuri të urinonin mbi krevatin ku kishte fjetur Obama?
GazetaTema - 11-Jan-2017 09:42
Presidenti Barack Obama dhe presidenti i zgjedhur, Donald Trump, kanë marrë në dorë javën e kaluar një raport me dokumete të klasifikuara, që nëse vërtetohen, janë vërtet shokuese. Sipas dokumenteve, operativë të ...
FOTOT/ Ky është hoteli më i përfolur në botë, ku Trump bëri gjeste të shëmtuara në dhomën e Obamës
Java News - 11-Jan-2017 19:26
Fotot e mëposhtme janë fiksur në hotelin e famshëm në Rusi Ritz. Hoteli luksoz ndodhet në Moskë dhe në të janë akomoduar figurat më të njohura të botës kur vizitojnë Rusinë, midis të cilëve edhe presidenti në largim i ...
Kremlini mohon të ketë materiale komprometuese për Trump
VizionPlus - 11-Jan-2017 12:35
Kremlini ka mohuar ne mënyrë kategorike pretendimet se agjencitë ruse te inteligjencës zotërojnë materiale komprometuese per presidentin e ardhshëm amerikan Donald Trump. Zedhenesi i Putinit i cilësoi akuzat si “sajesa ...
Reagimi i Kremlinit për përgjimin ndaj Trump: Raportim fals
Shqiptarja - 11-Jan-2017 12:53
Pak orë pas bombës së mediave amerikane lidhur me mundësinë që Rusia mund të shantazhojë Trump ,reagon edhe Kremlini zyrtar i cili gjithmonë ka mohuar akuzat se ka qënë i përfshirë në hakerimin e zgjedhjeve ...
Analistët rusë, skeptikë për informacionet
Zeri Amerikes - 11-Jan-2017 21:03
Politikanët rusë dhe analistët e sigurisë shprehën skepticizëm rreth pretendimeve se zbulimi rus ka mbledhur informacione dhe materiale për të kompromentuar presidentin e zgjedhur Donald Trump
Trump: Putin nuk duhet të sulmojë më institucionet amerikane sepse..
Lexo - 11-Jan-2017 20:14
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
Hipokrizia amerikane e ndërhyrjes ruse dhe ‘kështjellat e qelqit’
Syri - 11-Jan-2017 18:18
Shumë agjenci të inteligjencës amerikane kanë arritur në përfundimin se presidenti rus Vladimir Putin ka drejtuar një operacion sekret me qëllim diskreditimin e Hillary Clinton, duke ndihmuar Donald Trump fitojë ...
Dosja ruse për “perversitetet” e Donald Trump, “urdhëroi prostitutat të urinonin mbi krevat”
News Bomb - 11-Jan-2017 18:31
Autoritete të larta britanike dhe amerikane kanë pranuar se “dosja” e shumëpërfolur e Kremlinit për Donald Trump nuk është një mashtrim i madh, por ekziston vërtet. Vetë Donald Trump i hodhi poshtë zërat duke i quajtur ...
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore