Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 00:33
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Analistët rusë, skeptikë për informacionet Zeri Amerikes - 11-Jan-2017 21:03
Trump pranon për herë të parë: Pas hakimit qëndron Rusia
OraNews - 11-Jan-2017 21:01
Presidenti i Zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump ka pranuar për herë të parë se pas hakimit të emaileve të demokratëve fshihet Rusia. Gjatë konferencës së parë për mediat që prej fitores, ...
Trump: Rusia nuk është përpjekur kurrë të ushtrojë presion ndaj meje
VizionPlus - 11-Jan-2017 20:26
Donald Trump u shpreh sot se mënyra si ai trajtohet është e denjë për “Gjermaninë naziste”, pas akuzave të pakonfirmuara se shërbimet ruse kishin mbledhur dokumente kompromentuese për presidentin e zgjedhur amerikan. ...
Trump: Putin nuk duhet të sulmojë më institucionet amerikane sepse..
Lexo - 11-Jan-2017 20:14
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
Trump: Marrëdhëniet e mira me Putinin janë pasuri
Politiko - 11-Jan-2017 20:00
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
Presidenti i zgjedhur Trump pranon se Rusia ndërhyri në zgjedhje
Zeri Amerikes - 11-Jan-2017 19:32
Zoti Trump tha në një konferencë për shtyp se edhe nëse Vladimir Putin kishte mbështetur kandidaturën e tij, ndaj asaj të Hillary Clintonit, ai do të ishte më i ashpër me udhëheqësin rus në arenën botërore
FOTOT/ Ky është hoteli më i përfolur në botë, ku Trump bëri gjeste të shëmtuara në dhomën e Obamës
Java News - 11-Jan-2017 19:26
Fotot e mëposhtme janë fiksur në hotelin e famshëm në Rusi Ritz. Hoteli luksoz ndodhet në Moskë dhe në të janë akomoduar figurat më të njohura të botës kur vizitojnë Rusinë, midis të cilëve edhe presidenti në largim i ...
Trump: Ja e vërteta e materialeve degraduese që ka Rusia për mua
Lexo - 11-Jan-2017 19:11
Presidenti në ardhje i SHBA-së, Donald Trump, ka reaguar ashpër për pretendimet që Rusia ka materiale degraduese për të dhe ka thënë që Moska “nuk ka përdorur kurrë forcë mbi mua”. Trump ka dënuar agjencitë e ...
Trump akuzohet për përfshirje në akte seksuale perverse në Rusi
Aktuale.MK - 11-Jan-2017 19:11
Me vetëm nëntë ditë që kanë mbetur para inaugurimit të tij si President i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, edhe njëherë e ka gjetur veten në qendër të një skandali ku përfshihen lidhjet e tij me shtetin e Rusisë. ...
Trump u kundërpërgjigjet agjencive të inteligjencës: A po jetojmë në Gjermaninë naziste?
Syri - 11-Jan-2017 19:04
Disa orë para konferencës së tij të parë për media si presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, i ka kritikuar agjencitë amerikane të inteligjencës të cilat i ka fajësuar për publikimin e raporteve të pavërtetuara ...
Trump: Putini nuk duhet t sulmoj m institucionet amerikane
Zeri - 11-Jan-2017 18:57
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
Trump: Marrëdhëniet e mira me Putinin janë pasuri
EkonomiaOnline - 11-Jan-2017 18:55
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump ka thënë se ai nuk e di nëse do të ketë marrëdhënie të mira me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, por tha se një marrëdhënie e mirë do të ishte një “pasuri”. Fitorja e ...
Trump: Nëse Putinit i pëlqej, e konsideroj "pasuri"
Radio Evropa e Lire - 11-Jan-2017 18:54
Nëse Putinit i pëlqen Donald Trump, e konsideroj si pasuri dhe jo detyrim, sepse ne kemi marrëdhënie të tmerrshme me Rusinë. Rusia mund të na ndihmojë të luftojmë Shtetin Islamik, për të cilin, meqë ra fjala, është ...
Trump: Marrdhniet e mira me Putinin jan pasuri
Zeri - 11-Jan-2017 18:49
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump ka thënë se ai nuk e di nëse do të ketë marrëdhënie të mira me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, por tha se një marrëdhënie e mirë do të ishte një “pasuri”. Fitorja e ...
Trump e pranon: Po! Rusia ishte prapa sulmeve kibernetike!
EkonomiaOnline - 11-Jan-2017 18:39
Donald Trump ka pranuar për herë të parë publikisht se ishin rusët ata që ndërhynë në procesin zgjedhor në Shtetet e Bashkuara. Në fjalimin e inaugurimit si president, Trump tha se beson se prapa sulmeve kibernetike në ...
Lajmet e pista ndaj Trump: “Gjueti politike shtrigash”
Ekspres - 11-Jan-2017 18:39
Pas daljes së lajmeve të martën se, Rusia zotëronte informacione kompromentuese të një natyre personale dhe financiare ndaj zotit Trump, presidenti i zgjedhur u përgjigj përmes një postimi në Twitter duke shkruar "Lajme ...
Trump: Putini nuk duhet të sulmojë më institucionet amerikane
Radio Evropa e Lire - 11-Jan-2017 18:36
Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, e ka pranuar se Rusia ka kryer sulme kibernetike në institucione, duke shtuar se Vladimir Putin është përgjegjës. Trump i ka bërë këto deklarata gjatë konferencës me ...
Dosja ruse për “perversitetet” e Donald Trump, “urdhëroi prostitutat të urinonin mbi krevat”
News Bomb - 11-Jan-2017 18:31
Autoritete të larta britanike dhe amerikane kanë pranuar se “dosja” e shumëpërfolur e Kremlinit për Donald Trump nuk është një mashtrim i madh, por ekziston vërtet. Vetë Donald Trump i hodhi poshtë zërat duke i quajtur ...
Trump e pranon: Po! Rusia ishte prapa sulmeve kibernetike!
Zeri - 11-Jan-2017 18:30
Donald Trump ka pranuar për herë të parë publikisht se ishin rusët ata që ndërhynë në procesin zgjedhor në Shtetet e Bashkuara. Në fjalimin e inaugurimit si president, Trump tha se beson se prapa sulmeve kibernetike në ...
Konferenca e parë për shtyp e Trump si president: PO, Rusia qëndron pas sulmit kibernetik
Standard - 11-Jan-2017 18:28
Presidenti i zgjedhur i SHBA-së, Donald Trump ka mbajtur, sot, konferencën e parë për shtyp që nga zgjedhjet presidenciale. Trump është ndalur tek prioritetet gjatë qeverisjes së tij, duke u shprehur se shumë kompani të ...
Presidenti i Zgjedhur Trump flet për Rusinë dhe bizneset e tij
Zeri Amerikes - 11-Jan-2017 18:24
Zoti Trump thotë se "Rusia ishte përgjegjëse" për ndërhyrje në zgjedhjet e nëntorit
123...>>
Galeri

Lajmet Kryesore