ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 23:58

Kapet shqiptari që i shiste marijuanë mbesës së Federica Mogherini

Kapet shqiptari që i shiste marijuanë mbesës së Federica Mogherini
Pinjollë të familjeve të famshme, por edhe të biznesmenëve të njohur. Një doktoreshë e punësuar në një klinikë private, një gazetare dhe autore e programeve në TV, një manazher puliez. Ishin këta disa nga klientët VIP ...
Mapo | 13-Oct-2016 22:05
Pinjollë të familjeve të famshme, por edhe të biznesmenëve të njohur. Një doktoreshë e punësuar në një klinikë private, një gazetare dhe autore e programeve në TV, një manazher puliez. Ishin këta disa nga klientët VIP ...

Banda shqiptare-italiane furnizonte me kokainë mbesën e Mogherinit
Të paktën 15 persona përfunduan në prangat e policisë gjatë një operacioni antidrogë në Veneto të Romës, ku midis të arrestuarve janë edhe shqiptarë. Ata merreshin me shpërndarjen e lëndëve narkotike, kryesisht kokainës ...
OraNews | 13-Oct-2016 23:11
Të paktën 15 persona përfunduan në prangat e policisë gjatë një operacioni antidrogë në Veneto të Romës, ku midis të arrestuarve janë edhe shqiptarë. Ata merreshin me shpërndarjen e lëndëve narkotike, kryesisht kokainës ...

Kapet shqiptari që i shiste marijuanë mbesës së Federica Mogherini
Pinjollë të familjeve të famshme, por edhe të biznesmenëve të njohur. Një doktoreshë e punësuar në një klinikë private, një gazetare dhe autore e programeve në TV, një manazher puliez. Ishin këta disa nga klientët VIP ...
Ina-Online | 14-Oct-2016 00:32
Pinjollë të familjeve të famshme, por edhe të biznesmenëve të njohur. Një doktoreshë e punësuar në një klinikë private, një gazetare dhe autore e programeve në TV, një manazher puliez. Ishin këta disa nga klientët VIP ...

Superfitimet – Banda shqiptare-italiane furnizonte me kokainë mbesën e Mogherinit
Të paktën 15 persona përfunduan në prangat e policisë gjatë një operacioni antidrogë në Veneto të Romës, ku midis të arrestuarve janë edhe shqiptarë. Ata merreshin me shpërndarjen e lëndëve narkotike, kryesisht kokainës ...
Koha Jone | 13-Oct-2016 23:18
Të paktën 15 persona përfunduan në prangat e policisë gjatë një operacioni antidrogë në Veneto të Romës, ku midis të arrestuarve janë edhe shqiptarë. Ata merreshin me shpërndarjen e lëndëve narkotike, kryesisht kokainës ...

Mbesa e Mogherinit i referohej drogës me emrin ‘midhje’
Italini Manuel Zumpano, djali i një emri të njohur të botës së krimit në Romë në vitet 80 dhe shqiptari Rigers Durici, i njohur si “Rike”, drejtonin organizatën që furnizonte me kokainë edhe VIP-a në Romë, shkruan ...
Lajminet | 13-Oct-2016 23:17
Italini Manuel Zumpano, djali i një emri të njohur të botës së krimit në Romë në vitet 80 dhe shqiptari Rigers Durici, i njohur si “Rike”, drejtonin organizatën që furnizonte me kokainë edhe VIP-a në Romë, shkruan ...

Mbesa e Federica Mogherinit arrestohet për trafik kokaine, pjesë e grupit shqiptar
Mbesa e përfaqësueses së lartë të Bashkimit Europian, Federica Mogherini është arrestuar me akuzën e trafikut të kokainës, si pjesë e një grupi trafikantësh të shkatërruar disa ditë më parë nga policia italiane, mes të ...
Gazeta Shqip | 13-Oct-2016 20:57
Mbesa e përfaqësueses së lartë të Bashkimit Europian, Federica Mogherini është arrestuar me akuzën e trafikut të kokainës, si pjesë e një grupi trafikantësh të shkatërruar disa ditë më parë nga policia italiane, mes të ...

Zbulohet roli i mbesës së Mogherinit në organizatën e drogës të drejtuar nga shqiptari
Zbulohet roli i mbesës së Mogherinit në organizatën e drogës të drejtuar nga shqiptari Mbesa e Federica Mogherinit, 26-vjeçarja Gaia Mogherini është ndër 15 personat e arrestuar mëngjesin e së hënës nga policia e Romës ...
Sot.Al | 13-Oct-2016 23:04
Zbulohet roli i mbesës së Mogherinit në organizatën e drogës të drejtuar nga shqiptari Mbesa e Federica Mogherinit, 26-vjeçarja Gaia Mogherini është ndër 15 personat e arrestuar mëngjesin e së hënës nga policia e Romës ...

Itali: Arrestohet Gaia Mogherini, mbesa e Frederica Mogherinit
Mbesa e Përfaqësues së Lartë për Politikën e Jashtme në Bashkimin Evropian dhe zv.Presidentja e KE-së, Federica Mongherini është mes 15 të arrestuarve të një grupi shqiptar të trafikut të kokainës në restorantet VIP të ...
PortaliOnline | 13-Oct-2016 22:20
Mbesa e Përfaqësues së Lartë për Politikën e Jashtme në Bashkimin Evropian dhe zv.Presidentja e KE-së, Federica Mongherini është mes 15 të arrestuarve të një grupi shqiptar të trafikut të kokainës në restorantet VIP të ...

Arrestohet për trafik kokaine mbesa e Mongherinit, pjesë e grupit shqiptar
Mbesa e Përfaqësues së Lartë për Politikën e Jashtme në Bashkimin Evropian dhe zv.Presidentja e KE-së, Federica Mongherini është mes 15 të arrestuarve të një grupi shqiptar të trafikut të kokainës në restorantet VIP të ...
Shqiptarja | 13-Oct-2016 20:13
Mbesa e Përfaqësues së Lartë për Politikën e Jashtme në Bashkimin Evropian dhe zv.Presidentja e KE-së, Federica Mongherini është mes 15 të arrestuarve të një grupi shqiptar të trafikut të kokainës në restorantet VIP të ...

Shkatërrohet banda shqiptare e drogës në Romë, pjesë e saj edhe mbesa e Mogherinit
Foto Ilustruese Një organizatë që merrej me trafikun e drogës nëpër klubet dhe restorantet “VIP” në Romë është shkatërruar nga autoritetet italiane. Mes 15 personave të vënë në pranga është edhe mbesa e Federica ...
Lajmi i Fundit | 13-Oct-2016 21:42
Foto Ilustruese Një organizatë që merrej me trafikun e drogës nëpër klubet dhe restorantet “VIP” në Romë është shkatërruar nga autoritetet italiane. Mes 15 personave të vënë në pranga është edhe mbesa e Federica ...

Kapet shqiptari që i shiste marijuanë mbesës së Federica Mogherini (foto)
Pinjollë të familjeve të famshme, por edhe të biznesmenëve të njohur. Një doktoreshë e punësuar në një klinikë private, një gazetare dhe autore e programeve në TV, një manazher puliez. Ishin këta disa nga klientët VIP ...
Lapsi | 13-Oct-2016 20:43
Pinjollë të familjeve të famshme, por edhe të biznesmenëve të njohur. Një doktoreshë e punësuar në një klinikë private, një gazetare dhe autore e programeve në TV, një manazher puliez. Ishin këta disa nga klientët VIP ...

Arrestohen trafikantët shqiptarë në Romë, mes tyre mbesa e Federica Mogjerinit
Mbesa e Përfaqësues së Lartë për Politikën e Jashtme në Bashkimin Evropian dhe zv.Presidentja e KE-së, Federica Mogherini është mes 15 të arrestuarve të një grupi shqiptar të trafikut të kokainës në restorantet VIP të ...
Java News | 13-Oct-2016 20:58
Mbesa e Përfaqësues së Lartë për Politikën e Jashtme në Bashkimin Evropian dhe zv.Presidentja e KE-së, Federica Mogherini është mes 15 të arrestuarve të një grupi shqiptar të trafikut të kokainës në restorantet VIP të ...

Shqiptarët furnizonin me kokainë mbesën e Fredrica Mogherinit
Të paktën 15 persona janë arrestuar në një operacion antidrogë nga policia italiane. Në mesin e të arrestuarve ka edhe shqiptarë, të cilët shpërndanin drogë për personat “vip”. Mediat italiane kanë bërë të ditur se në ...
Arbresh | 13-Oct-2016 20:50
Të paktën 15 persona janë arrestuar në një operacion antidrogë nga policia italiane. Në mesin e të arrestuarve ka edhe shqiptarë, të cilët shpërndanin drogë për personat “vip”. Mediat italiane kanë bërë të ditur se në ...

Mbesa e Mogherinit e përfshirë në bandën e kokainës
Autoritetet italiane shkatërruan një ditë më parë një organizatë që merrej me trafikimin e kokainës dhe marijuanës në lokalet, klubet dhe restorantet vip të Romës.
Ekspres | 13-Oct-2016 20:12
Autoritetet italiane shkatërruan një ditë më parë një organizatë që merrej me trafikimin e kokainës dhe marijuanës në lokalet, klubet dhe restorantet vip të Romës.

Arrestohet mbesa e Federica Mogherinit, bleu nga shqiptari kokainë me qëllim shitjen
Përfaqësuesja e lartë për Politikën e Jashtme në BE, Federica Mogherini është vëndosur në qendër të vëmendjes së mediave italiane dhe atyre europiane për shkak se mbesa e saj, Gaia Mogherini është arrestuar nga policia ...
Newsbomb | 13-Oct-2016 19:58
Përfaqësuesja e lartë për Politikën e Jashtme në BE, Federica Mogherini është vëndosur në qendër të vëmendjes së mediave italiane dhe atyre europiane për shkak se mbesa e saj, Gaia Mogherini është arrestuar nga policia ...

Mbesa e Mogherinit, në bandën e kokainës, drejtohej nga një shqiptar
Autoritetet italiane shkatërruan një ditë më parë një organizatë që merrej me trafikimin e kokainës dhe marijuanës në lokalet, klubet dhe restorantet VIP të Romës. Mes 15 personave të arrestuar është edhe mbesa e ...
Gazeta Dita | 13-Oct-2016 20:05
Autoritetet italiane shkatërruan një ditë më parë një organizatë që merrej me trafikimin e kokainës dhe marijuanës në lokalet, klubet dhe restorantet VIP të Romës. Mes 15 personave të arrestuar është edhe mbesa e ...

Arrestohet për trafik kokaine mbesa e Mongherinit, pjesë e grupit shqiptar
Mbesa e Përfaqësues së Lartë për Politikën e Jashtme në Bashkimin Evropian dhe zv.Presidentja e KE-së, Federica Mongherini është mes 15 të arrestuarve të një grupi shqiptar të trafikut të kokainës në restorantet VIP të ...
Zhurnal | 13-Oct-2016 19:57
Mbesa e Përfaqësues së Lartë për Politikën e Jashtme në Bashkimin Evropian dhe zv.Presidentja e KE-së, Federica Mongherini është mes 15 të arrestuarve të një grupi shqiptar të trafikut të kokainës në restorantet VIP të ...

15 persona në pranga, ndër ta edhe shqiptari që i shiste kokainë mbesës së Federica Mogherini
Policia italiane ka bërë të mundur kapjen e 15 personave që trafikonin drogë, ndër ta edhe një shqiptar. Ngjarja është shënuar në rrugën Veneto, në Romë. Ky grup trafikantësh shpërndante drogë në një klientelë të ...
Standard | 13-Oct-2016 19:29
Policia italiane ka bërë të mundur kapjen e 15 personave që trafikonin drogë, ndër ta edhe një shqiptar. Ngjarja është shënuar në rrugën Veneto, në Romë. Ky grup trafikantësh shpërndante drogë në një klientelë të ...

Arrestohet për trafik kokaine mbesa e Mongherinit, pjesë e grupit shqiptar
Gaia Mogherini ka marrë masën “arrest me burg”. 26-vjeçarja është vajza e vëllait të madh të Frederica Mongherini, e cila gjithashtu ka mbajtur dhe postin e ministres së Jashtme në Itali. 26-vjeçarja akuzohet se më 28 ...
Lajminet | 13-Oct-2016 19:20
Gaia Mogherini ka marrë masën “arrest me burg”. 26-vjeçarja është vajza e vëllait të madh të Frederica Mongherini, e cila gjithashtu ka mbajtur dhe postin e ministres së Jashtme në Itali. 26-vjeçarja akuzohet se më 28 ...

Historia/ Shqiptari i shiste kokainë mbesës së Federica Mogherinit
Policia italiane ka bërë të mundur kapjen e 15 personave që trafikonin drogë, ndër ta edhe një shqiptar. Ngjarja është shënuar në rrugën Veneto, në Romë. Ky grup trafikantësh shpërndante drogë në një klientelë të ...
Klan Kosova | 13-Oct-2016 19:21
Policia italiane ka bërë të mundur kapjen e 15 personave që trafikonin drogë, ndër ta edhe një shqiptar. Ngjarja është shënuar në rrugën Veneto, në Romë. Ky grup trafikantësh shpërndante drogë në një klientelë të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved