Jam Shqiptar i
AL
KS
MK
Rifreskuar në 11:49
 
Burimet: Top ChannelBalkanWebMapo TemaShqiptarjaTe Gjitha
Lajmet me te fundit
Kërpudha tibetiane, magjistarja që shëron shumë sëmundje
Kërpudha tibetiane, magjistarja që shëron shumë sëmundje
Koha.net - 04-May-2012 13:15
Tiranë, 4 maj - Ndonjëherë pasi të bien në kurriz dhjetëra halle, është shumë e thjeshtë të besosh historitë çuditëse të bimëve popullore që shërojnë.
Shërimet nga "këpurdha tibetiane"
 - 03-May-2012 14:35
Shërimet nga "këpurdha tibetiane" Kjo bimë vjen nga shumë larg , ajo është kërpudha tibetiane. Kështu quhet receta që po përhapet së fundmi në vendin tonë, ardhja e së cilës ende nuk ka autor e bashkë me të një fletë formati, ku janë ...
Kërpudha tibetiane, ilaç për shumë sëmundje
 - 02-May-2012 12:02
- Rregullon dhe ekuilibron sistemin imunitar të trupit - Shëron sëmundjet e zemrës dhe enëve të gjakut, si dhe shpërbën kolesterolin (yndyrën) në enët e gjakut - Shëron sëmundjet e pankreasit, mëlçisë dhe shpretkës - Pastron rrugët e ...
Galeri

Lajmet Kryesore