18:18 Rifreskuar në
Ndërtesa më e madhe në botë prej druri (FOTO)
Ndërtesa më e madhe në botë prej druri
OraNews - 12-Jul-2013 08:51
Ajo ka përballoi lëkundjet e tokës për më shumë se 150 vjet dhe ende kjo kishë spektakolare mbetet struktura më e lartë prej druri në botë. Ndërtesë madhështore është bërë tërësisht nga druri, me një bukuri të jashtme mahnitëse, dhe tregon ...
Ndërtesa më e madhe prej druri në botë (FOTO-LAJM)
 - 12-Jul-2013 10:25
Ajo përballoi lëkundjet e tokës për më shumë se 150 vjet dhe ende kjo kishë spektakolare mbetet struktura më e lartë prej druri në botë. Ndërtesë madhështore është bërë tërësisht nga druri , me një bukuri të jashtme mahnitëse, dhe tregon ...
Ndërtesa më e madhe në botë prej druri
 - 12-Jul-2013 13:34
Ajo ka përballoi lëkundjet e tokës për më shumë se 150 vjet dhe ende kjo kishë spektakolare mbetet struktura më e lartë prej druri në botë. Ndërtesë madhështore është bërë tërësisht nga druri, me një bukuri të jashtme mahnitëse, dhe tregon ...
Ndërtesa më e madhe në botë që është bërë tërësisht nga druri, 37.5 metra (FOTO)
 - 12-Jul-2013 09:18
Ajo ka përballuar elementet e tokës për më shumë se 150 vjet dhe ende kjo kishë spektakolare mbetet struktura më e lartë prej druri në botë. Ndërtesa madhështore është bërë tërësisht nga druri, nga kornizë me thumba dhe të jashtme ...
Ndërtesa më e madhe në botë prej druri (FOTO)
TetovaSot - 12-Jul-2013 17:04
Ajo ka përballoi lëkundjet e tokës për më shumë se 150 vjet dhe ende kjo kishë spektakolare mbetet struktura më e lartë prej druri në botë. Ndërtesë madhështore është bërë tërësisht nga druri, me një bukuri të jashtme mahnitëse, dhe tregon ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit