19:22 Rifreskuar në
LAJM I FUNDIT/ Arrestohet vrasësi i adoleshentit në Durrës
LAJM I FUNDIT/ Arrestohet vrasësi i adoleshentit në Durrës
Gazeta Tema - 04-Dec-2013 17:16
Policia ka arritur të prangosë adoleshentin Endri Varaku, që tronditi opinionin publik duke ekzekutuar me gjakftohtësi një bashkëmoshatar në ambientet e shkollës së mesme profesionale në Shkozet të ...
"E vrava sepse më ofendonte"
Botasot - 05-Dec-2013 00:25
DURRES- Adriatik Tota, vetëm 17 vjeç nxënës i vitit të dytë të shkollës profesionale "Beqir Çela” në Shkozet të Durrës u ekzekutua paraditen e sotme teksa me shokët e tij ishte në orën e mësimit ...
Arrestohet mësuesi i Autoteknikës, Policia: Nuk tregoi për autorin
Panorama - 05-Dec-2013 09:26
Policia në vendngjarje DURRES – Mësuesi i lëndës së Autoteknikës që ndodhej në momentin e krimit në ofiçinën e shkollës “Beqir Çela”, u arrestua mbrëmjen e djeshme nga Policia e Durrësit.
Arrestohet mësuesi i shkollës së Shkozetit, nuk kallëzoi krimin
Gazeta Tema - 04-Dec-2013 20:26
Policia e Durrësit i ka vënë prangat mësuesit të shkollës së mesme profesionale në Shkozet, Thoma Llazari, i cili akuzohet se nuk ka kallëzuar krimin.
SHËNIM: Pse mbërritëm sot këtu: të na ngrijë zemra për fëmijët tanë në shkollë
Gazeta Dita - 04-Dec-2013 17:25
Ditë e keqe dje për çdo prind në këtë vendin tonë të trazuar që po i jep krahëve të dalë nga një terr i gjatë i pushtetit të së keqes. Ditë e keqe e vrerosëse edhe për mua si nënë, që lajmin për ...
Plumb në kokë shokut: "Më shau nga motra"
Shekulli - 05-Dec-2013 07:46
Nikoleta Kovaçi Durrës- Të rrethuar nga një jetë plot krime, armë, drogë dhe histori të fortësh, pra të edukuar, jo nga shkolla, por nga dhuna e rrugës, ata janë rritur para kohe.
Durrës, arrestohet mësuesi i autoteknikës për moskallëzim krimi
24 orë - 04-Dec-2013 23:05
Arrestohet në kushtet e flagrancës lidhur me ngjarjen e ndodhur në shkollën e mesme profesionale të Shkozetit, ku mbeti i vrarë me armë zjarri një nxënës i kësaj shkolle, edhe mësuesi i autoteknikës, ...
Shqipëri: Vritet një nxënës i shkollës së mesme
VOA - 04-Dec-2013 20:45
Në Shqipëri një nxënës i vitit të dytë të një shkolle profesionale në Durrës u vra sot me breshëri kallashnikovi gjatë orës së mësimit nga një tjetër gjimnazist.
Vrasja në klasë në Durrës, arrestohet mësuesi, policia: Nuk tregoi autorin e krimit
SOT - 04-Dec-2013 20:05
Përditësuar/ Ndërsa pak orë më parë ka rënë në pranga autori i vrasjes së të riut në shkollë, policia e Durrësit ka arrestuar edhe mësuesin që po zhvillonte mësim, pasi ai nuk kishte treguar autorin.
Profili i djaloshit që vrau moshatarin në klasë, flet i ati: Do e kisha parandaluar tragjedinë
BalkanWeb - 05-Dec-2013 11:25
DURRËS -Edrin Varaku, djali 16 vjec që ekzekutoi me pushkë shokun e tij në klasë plot pasion për vrasjet dhe armët. Këtë e ka shprehur në profilin e tij në Facebook, vetë djaloshi, Varaku ku poston ...
Durrës, shoku i shkollës vret shokun Adritaik Tota
Tetova Sot - 04-Dec-2013 14:45
(Plotesuese) Ermir Varaku, nxënës i vitit të parë është autor i vrasjes së 17-vjeçarit në Shkozet. 16-vjeçari është nxënës i së njëjtës shkollë. Dyshohet se shkaku që kanë çuar Barakun në ekzekutimin ...
Vritet me armë zjarri një nxënës 16-vjecar në oborrin e shkollës në Durrës
Yll Press - 04-Dec-2013 12:05
Një 16-vjeçar nga Durrësi ka mbetur i vrarë me armë zjarri në oborrin e shkollës ku mësonte, në zonën e Shkozetit, njofton ATSH-ja. Një 16-vjeçar nga Durrësi ka mbetur i vrarë me armë zjarri në ...
Në Durrës nxënësi vritet pranë shkollës
Koha.net - 04-Dec-2013 11:45
Durrës, 4 dhjetor - Një adoleshent është qëlluar për vdekje me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës “Beqir Çela” në Shkozet, ndërsa viktima është identifikuar si ...
Dëshmia e vrasësit në orën e mësimit: E qëllova sapo me shkeli syrin
Ilirida - 05-Dec-2013 13:06
Hetuesit janë befasuar nga dëshmia e 15 vjeçarit që kreu vrasjen në orën e mësimit në shkollën profesionale në Shkozet. Më fyente në vazhdimësi dhe kur më shkeli syrin e qëllova.
Fotot me shotgan të viktimës dhe autorit në Facebook
Durres Lajm - 05-Dec-2013 12:16
“Unë jam vrasës. Vras njerëz për para”. Ky është vetëm një ndër postimet e bëra në profilin personal në rrjetin social “Facebook” nga ana e 15-vjeçarit të arrestuar për vrasjen e një nxënësi të ...
Durrës, ekzekutohet në klasë gjimnazisti
Botasot - 04-Dec-2013 10:55
Një nxënës i vitit të parë në shkollën e mesme profesionale "Beqir Çela" në Shkozet të Durrësit është qëlluar me armë zjarri në ambientet e klasës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 09:30.
Ermir Varaku,16-vjeçari që vrau shokun e shkollës
Republika - 04-Dec-2013 15:55
Dyshohet se Ermir Varaku, nxënës i vitit të parë të shkollës së mesme profesionale, “Beqir Çela”, në Shkozet të Durrësit është autori i vrasjes së Adriatik Totës, paraditen e së mërkurës.
Vrasja e 17-vjeçarit,: Arrestohet mësuesi për mos kallëzim krimi
Botasot - 04-Dec-2013 22:25
Policia ka arrestuar një nga mësuesit e shkollës profesionale “Beqir Çela”, me akuzën e mos kallëzimit të krimit. Sipas policisë, Thoma Llazari po zhvillonte mësim gjatë momentit kur u vra 17-vjeçari.
Identifikohet autori i vrasjes në Durrës
Albeu.com - 04-Dec-2013 12:55
Ministri i Brendshem, Saimir Tahiri dhe ministrja e Arsimit, Nikolla e kanë cilësuar ngjarjen e Durrësit ku mbeti i vrarë nxënësi i një shkolle , si një ngjarje të rëndë.
Tahiri: Ngjarje të tilla të papranueshme, Nikolla: Gjithçka që të mos ndodhin më
SOT - 04-Dec-2013 12:55
Menjëherë pas publikimit të ngjarjes, drejt shkollës “Beqir Çela” në Shkozet ku u vra 17 vjeçari Adriatik Toto janë nisur ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe ministrja e Arsimit Lindita Nikolla.
Dalin pas tre ditësh nga greva e urisë 51 minatorët e Bulqizës
ABC News - 04-Dec-2013 11:15
51 minatoret e galerise D ne minieren e Bulqizes dolen nga greva e urise. Kjo ndodhi pasi zv. Ministri Industrise dhe Energjitikes Ilir Bejtja u premtoi plotesim te kushteve per financat dhe ...
Qellohet me bresheri automatiku nxenesi i shkolles
Shqiperia - 04-Dec-2013 11:05
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shkollën e mesme profesionale, “Beqir Çela” në Shkozet. Një 15-vjeçar ka gjetur vdekjen rreth orës 10:00 të mëngjesit të sotëm.
Me armë në klasë, vret 16-vjeçarin në mes të shokëve
Panorama - 05-Dec-2013 09:36
Autori vetëm 15 vjeç. Arrestohet pas 7 orësh arratie . Krimi në ofiçinën e shkollës profesionale në Shkozet, humb jetën Adriatik Tota . Viktima Adriatik Tota, me babanë e tij Ekzekutohet për një ...
Tronditet Durrësi, qëllohet me breshëri automatiku gjimnazisti
Portalb - 04-Dec-2013 11:46
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shkollën e mesme profesionale, “Beqir Çela” në Shkozet. Një 15-vjeçar ka gjetur vdekjen rreth orës 10:00 të mëngjesit të sotëm.
VIDEO LAJM/ Vrasja në Durrës, familjarët e viktimës përzënë Eduard Halimin
Gazeta Tema - 04-Dec-2013 15:06
Deputeti demokrat, Eduard Halimi, ish-ministër i Drejtësisë, është përzënë nga familjarët e adoleshentit Adriatik Tota, që u vra paraditen e sotme nga shoku i shkollës.
Ekzekutimi në shkollë. Rrëfehet autori 15-vjeçar: E vrava se më shau
Panorama - 05-Dec-2013 09:56
Ekzekutohet në klasë nxënësi i shkollës profesionale në Shkozet. Dorëzohet pas 7 orësh autori i vrasjes, 15-vjeçari që ndiqte të njëjtën shkollë: “E vrava se më shau” Grindja në fushën e sportit ...
Shkozet, vritet në klasë nga bashkëmoshatari i tij gjimnazisti.Gjendet arma e krimit
Gazeta Shqip - 04-Dec-2013 15:46
Një nxënës i vitit të dytë të shkollës së mesme profesionale “Beqir Çela” në Shkozet është ekzekutuar me armë paraditen e sotme brenda ambienteve të shkollës.
Profili i djaloshit që vrau moshatarin në klasë, i ati: S'dija që kishin konflikt
Durres Lajm - 05-Dec-2013 11:26
Edrin Varaku, djali 16 vjec që ekzekutoi me pushkë shokun e tij në klasë plot pasion për vrasjet dhe armët. Këtë e ka shprehur në profilin e tij në Facebook, vetë djaloshi, Varaku ku poston foto ku ...
Durrës, familja e 15-vjecarit të vrarë në shkollë: Duam drejtësi
LajmiFundit - 04-Dec-2013 15:26
Prindërit e adoleshentit të vrarë sot në shkollë në Durrës ( Adriatik Tota ne foto ), kërkojnë drejtësi. Të tronditur nga ngjarja e rëndë familjarët e 15-vjeçarit Adriatik Tota që humbi jetën brenda ...
Dëshmia e vrasësit në orën e mësimit: E qëllova sapo me shkeli syrin
Almakos - 05-Dec-2013 13:36
Hetuesit janë befasuar nga dëshmia e 15 vjeçarit që kreu vrasjen në orën e mësimit në shkollën profesionale në Shkozet. Më fyente në vazhdimësi dhe kur më shkeli syrin e qëllova.
Shkozet, vritet në klasë nga bashkëmoshatari i tij gjimnazisti.Gjendet arma e krimit
Info Shqip - 04-Dec-2013 14:55
Një nxënës i vitit të dytë të shkollës së mesme profesionale “Beqir Çela” në Shkozet është ekzekutuar me armë paraditen e sotme brenda ambienteve të shkollës.
Shkozet, vritet nxënësi brenda klasës
Vision Plus - 04-Dec-2013 12:55
Siguria e fëmijëve në shkolla mori sot një goditje të rëndë, kur një nxënës në shkollën e mesme profesionale “Beqir Çela” në Durrës, u qëllua ndërsa ishte duke zhvilluar mësim.
Qëllohet me breshëri automatiku gjimnazisti 15 vjeçar
Tetova Sot - 04-Dec-2013 13:15
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shkollën e mesme profesionale, “Beqir Çela” në Shkozet. Një 15-vjeçar ka gjetur vdekjen rreth orës 10:00 të mëngjesit të sotëm.
Vrasja e 17-vjeçarit, dorëzohet i dyshuari, arrestohet mësuesi për mos kallëzim krimi
Shekulli - 04-Dec-2013 21:36
20:00 – P olicia ka arrestuar një nga mësuesit e shkollës profesionale “Beqir Çela”, me akuzën e mos kallëzimit të krimit. Sipas policisë, Thoma Llazari po zhvillonte mësim gjatë momentit kur u vra ...
Tahiri: E papranueshme. Masa radikale për siguri absolute në shkolla
Panorama - 04-Dec-2013 12:26
DURRES- “Masa radikale per siguri absolute te femijeve ne shkolle” ka premtuar ministri i Brendshem, Saimir Tahiri, duke folur nga shkolla ne Shkozet, ku 17 vjecari humbi jeten i vrare me arme ne ...
Nuk kallëzoi krimin, arrestohet mësuesi i autoteknikës
Panorama - 04-Dec-2013 20:36
Vendi i ngjarjes DURRES- Arrestohet mësuesi i cili ka qenë i pranishëm gjatë vrasjes së sotme në ambientet e shkollës profesionale “Beqir Cela” në Shkozet, ku mbeti i vdekur nxënësi, 17 vjeçar, ...
“E vrava sepse më ofendonte” – pohon 15 vjeçari shqiptar!
PortLajm - 05-Dec-2013 03:36
Adriatik Tota, vetëm 17 vjeç nxënës i vitit të dytë të shkollës profesionale “Beqir Çela” në Shkozet të Durrës u ekzekutua paraditen e sotme teksa me shokët e tij ishte në orën e mësimit brenda në ...
Vrasja në Durrës, familjari dëbon deputetin Halimi
Kombetare - 04-Dec-2013 15:55
Pas vrasjes së 15-vjeçarit Adriatik Tota në shkollën profesionale “Beqir Çela”, mbërritën edhe disa ministra e deputetë. Njëri prej tyre ishte dhe deputeti i PD, Eduard Halimi.
Komisioni i Ligjeve, debat për vrasjen e gjimnazistit në Shkozet
Ora news - 04-Dec-2013 11:15
Vrasja e gjimnazistit në Shkozet të Durrësit është shndërruar në “mollë” sherri mes deputetëve të mazhorancës dhe të opozitës në komisionin e ligjeve.
Ngjarje e rëndë në Shkozet, nxënësi vritet në shkollë nga bashkëmoshatari
Gazeta Dita - 05-Dec-2013 01:56
Një adoleshent është qëlluar për vdekje me armë zjarri në shkollën “Beqir Çela” në Shkozet, ndërsa viktima është identifikuar si shtetasi Adriatik Tota, nxënës i vitit të parë në shkollën e mesme ...
Vrasja në Durrës, dorëzohet i dyshuari
InfoGlobi - 04-Dec-2013 18:05
Policia e Durrësit ka arrestuar të dyshuarin kryesor për vrasjen e Adriatik Totës. Uniformat e rendit kanë prangosur E.V., 16-vjeç pasi është autor i dyshuar për vrasjen e bashkëshomashtarit të tij.
Autori i vrasjes së nxënësit 17 vjeçar, një shok klase. Familjarët: Si hyri me pushkë në shkollë
Mapo - 04-Dec-2013 14:36
Vrasja e nxënësit 17 vjeçar sot në Shkozet të Durrësit ka ngritur shumë pikpyetje për sigurinë në shkollat publike, ndërsa mësohet se autori i vrasjes është një moshatar dhe shok klase i viktimës.
I dyshuari për vrasjen në shkollë postoi në FB foto me armë dhe skena dhune
LajmiFundit - 04-Dec-2013 15:16
Durres – Profili i një adoleshenti problematik duket se fshihet pas autorit të vrasjes së sotme në shkollën e mesme profesionale në Durrës. Në këtë foto të datës 23 prill 2013, është një imazh që ...
Durrës: Vritet me kallashnikov një nxënës në shkollë
Shqipmedia - 04-Dec-2013 11:05
Një ngjarje e rëndë është shënuar në orët e para të mëngjesit në ambientet e shkollës së mesme profesionale në zonën e Shkozetit në Durrës. Një nxënës shkolle është ekzekutuar me armë zjarri në klasë.
15-vjeçari pranon krimin në polici: Më ofendonte, ndalohet mësuesi
Republika - 04-Dec-2013 20:15
“Më ofendonte gjithmonë”. Kështu mësohet të jetë shprehur autori i vrasjes së sotme në Durrës, E.V, ndërsa është marrë në pyetje nga policia. Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se 15- vjeçari ka ...
Vrasja në Durrës, familjari dëbon deputetin Halimi
AMA-News - 04-Dec-2013 15:05
Pas vrasjes së 15-vjeçarit Adriatik Tota në shkollën profesionale “Beqir Çela”, mbërritën edhe disa ministra e deputetë. Njëri prej tyre ishte dhe deputeti i PD, Eduard Halimi.
Ekzekutohet brenda shkollës gjimnazisti. Arrestohet autori bashkëmoshatar (VIDEO)
Gazeta Tema - 04-Dec-2013 17:45
(E PERDITESUR)- Një ngjarje e rëndë është shënuar në orët e para të mëngjesit në ambientet e shkollës së mesme profesionale në zonën e Shkozetit në Durrës.
Durrës, ekzekutohet me armë brenda klasës nxënësi i shkollës së mesme
Gazeta Idea - 04-Dec-2013 10:36
Durrës- Një nxënës është ekzekutuar me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Durrës. Ngjarja u shtëna rreth orës 10:00 në zonën e Shkozetit, ndërsa viktima është Adriatik Tota, nxënës në shkollën e mesme ...
Dëshmia e vrasësit në orën e mësimit: E qëllova sapo me shkeli syrin
ABC News - 05-Dec-2013 12:55
Hetuesit janë befasuar nga dëshmia e 15 vjeçarit që kreu vrasjen në orën e mësimit në shkollën profesionale në Shkozet. Më fyente në vazhdimësi dhe kur më shkeli syrin e qëllova.
Arrestohet gjimnazisti që vrau shokun
AMA-News - 04-Dec-2013 18:25
Policia ka arrestuar si autor te ngjarjes se rende ne Shkozet, Edrin Varakun, shok i klasës së viktimës Adriatik Tota. Akuza u mbeshtet në dëshminë e mësuesit dhe shokëve të tjerë të klasës, që ...
Tahiri: Ngjarje të tilla të papranueshme, Nikolla: Gjithçka qe te mos ndodhin me
SOT - 04-Dec-2013 12:15
Menjëherë pas publikimit të ngjarjes, drejt shkollës “Beqir Çela” në Shkozet ku u vra 17 vjeçari Adriatik Toto janë nisur ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe ministrja e Arsimit Lindita Nikolla.
Xhaxhai i Adriatikut: Vrasjen e mësuam në TV, na mbyllën derën
Mapo - 05-Dec-2013 11:16
Dashamir Biçaku Xhaxhai i Adriatik Totës e ka mësuar nga televizori vrasjen e të nipit në shkollë. Është nisur me urgjencë në drejtim të spitalit, por shpresat janë shuar kur ka parë trupin e pajetë.
Pas vrasjes në klasë, shkollat nuk lejojnë daljen e nxënësve gjatë mësimit
Gazeta Idea - 05-Dec-2013 11:46
Lushnje- Pas ngjarjes së rëndë të vrasjes së një nxënësi në klasë nga një bashkëmoshatar i tij në Shkozet të Durrësit, Drejtoria Arsimore në Lushnje ka nxjerrë një qarkore drejtuar të gjithë ...
Vritet me breshëri automatiku në klasë nxënësi i shkollës profesionale në Shkozet
Durres Lajm - 04-Dec-2013 13:15
Një krim i rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit mëngjesin e sotëm. Një nxënës i vitit tëdyte është vrarë me breshëri automatiku rreth orës 19:30 nnë shkollën profesionale “Beqir Çela” në Shkozet.
Durrës, policia identifikon pushkën e vrasësit: Ishte e modifikuar për krimin
LajmiFundit - 04-Dec-2013 14:56
DURRES-Forcat e policisë së Durrësit po punojnë për të ndaluar autorin e krimit, që sot paradite i mori jetën një 16-vjeçari në shkollën e mesme profesionale “Beqir Çela” në Shkozet.
Durrës, Vritet gjimnazisti brenda ambjenteve të shkollës
SOT - 04-Dec-2013 10:45
Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Shkozet të Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.14 në Shkozet, para shkollës “Beqir Çela”, ndërsa një person ka mbetur i vrarë.
Vrasja në shkollë, Ministria e Brendshme jep detajet!
PortLajm - 04-Dec-2013 16:06
Ministria e Brendshme, me anë të një deklarate për mediat zbardh detaje rreth vrasjes së nxënësit 16 vjeçar në një shkollë në Durrës. “Paraditen e sotme, ora 09:50, nëpërmjet një telefonate u mor ...
Shqipëri: Vritet nxënësi
InfoGlobi - 04-Dec-2013 12:15
Në fshatin e Shkozetit të Durrësit, është vrarë një nxënës me armë zjarri. Adriatik Tota, 17 vjeç, nxënës i vitit të parë të degës së mekanikës së në shkollën “Beqir Çela” është vrarë në klasën e tij ...
Vrasja e 17-vjeçarit, dorëzohet i dyshuari
Tetova Sot - 04-Dec-2013 17:45
Policia e Durrësit ka arrestuar autorin e vrasjes së Adriatik Totës, disa orë pas krimit, Uniformat e rendit kanë prangosur Edrin Varakun, 16-vjeç pasi është autor i dyshuar për vrasjen e ...
Plumb në kokë shokut: "Më shau nga motra" (Foto)
Botasot - 05-Dec-2013 08:45
Të rrethuar nga një jetë plot krime, armë, drogë dhe histori të fortësh, pra të edukuar, jo nga shkolla, por nga dhuna e rrugës, ata janë rritur para kohe. Ata nuk janë më fëmijë.
Shkozet, vritet në klasë nxënësi i shkollës së mesme. Autori një bashkëmoshatar i tij
BalkanWeb - 04-Dec-2013 16:55
DURRËS- Një krim i rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit mëngjesin e sotëm. Një nxënës i vitit të parë është vrarë me pushkë rreth orës 10:00 në lagjen 14 të qytetit bregdetar.
Fotot me shotgan të viktimës dhe autorit, kushëriri: Po flisnim në Facebook para vrasjes
Panorama - 05-Dec-2013 09:46
Postimet e fundit në “Facebook” të dy nxënësve të shkollës së Shkozetit . Viktima e autori, poza me armë dhe para në Facebook . Adriatik Tota, foto me shotgun. Autori: Unë jam killer .
Ekzekutimi ne shkolle. Rrefehet autori 15-vjecar E vrava se me shau
Shqiperia - 05-Dec-2013 10:56
Ekzekutohet në klasë nxënësi i shkollës profesionale në Shkozet. Dorëzohet pas 7 orësh autori i vrasjes, 15-vjeçari që ndiqte të njëjtën shkollë: “E vrava se më shau”.
Durrës, vritet me breshëri arme 15-vjecari në shkollë, në kërkim autori
LajmiFundit - 04-Dec-2013 13:46
Durrës – UPDATE – Një nxënës i vitit të parë në gjimnaz është vrarë me breshëri automatiku rreth orës 10:00 në lagjen 14 të qytetit bregdetar të Durrësit ditën e sotme.
Vrasja në shkollë, Ministria e Brëndshme jep detajet
SOT - 04-Dec-2013 15:45
Ministria e Brendshme, me anë të një deklarate për mediat zbardh detaje rreth vrasjes së nxënësit 16 vjeçar në një shkollë në Durrës. "Paraditen e sotme, ora 09:50, nëpërmjet një telefonate u mor ...
Vritet me breshëri automatiku në klasë nxënësi i shkollës profesionale në Shkozet ( Foto)
Durres Lajm - 04-Dec-2013 13:15
Një krim i rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit mëngjesin e sotëm. Një nxënës i vitit tëdyte është vrarë me breshëri automatiku rreth orës 19:30 nnë shkollën profesionale “Beqir Çela” në Shkozet.
Shkozet, gjimnazisti ekzekutohet në klasë. Autori: E qëllova se më ofendonte gjithmonë
BalkanWeb - 04-Dec-2013 16:55
DURRËS- Një krim i rëndë ka tronditur opinionin publik mëngjesin e sotëm. Një nxënës i vitit të parë është vrarë me pushkë në shkollën e tij, rreth orës 10:00 në Lagjen 14 të qytetit të Durrësit.
Arrestohet autori i vrasjes në Durrës, Edrin Varaku, shpallur në kërkim për vrasjen e Adriatik Totës
SOT - 04-Dec-2013 17:25
Pasditen e sotme, nga policia është vënë në pranga autori i vrasjes në Durrës, Edrin Varaku. I riu ishte shpallur në kërkim për vrasjen e Adriatik Totës.
Vrasja e gjimnazistit, drejtori i shkollës: Ngjarja e djeshme, çështje mentaliteti
SOT - 05-Dec-2013 11:16
Drejtori i shkollës së mesme profesionale ‘Beqir Çela’ në Shkozet, Bashkim Shkëmbi është shprehur se kjo shkollë është model për sjelljen e nxënësve dhe nuk ka pasur probleme, ndërsa ka shtuar se ...
Vrasja e 17-vjeçarit, arrestohet autori i krimit
Gazeta Start - 04-Dec-2013 19:35
Është arrestuar në qendër të qytetit të Durrësit 15- vjeçari, E.V, autor i vrasjes së sotme në shkollën profesionale, “Beqir Cela” në Shkozet, ku mbeti i vdekur nxënësi Adritik Tota.
Drejtori i shkollës: I tronditur, të dy me sjellje normale
Mapo - 05-Dec-2013 11:16
Bashkim Shkëmbi, drejtori i shkollës “Beqir Çela” në Shkozet të Durrësit është ende i tronditur nga ajo që ka ndodhur. Ngjarja sipas tij ka ardhur si rrufe në qiell të hapur, pasi edhe pse nxënësit ...
Vritet një nxënës në shkollën ‘Beqir Çela” në Shkozet
Respublica - 04-Dec-2013 11:35
Krimi është rishfaqur sërish, tashmë edhe në mjediset e shkollave. Një i ri 17 vjeçar është ekzekutuar në ambientet e shkollës profesionale “Beqir Çela” në Shkozet, i cili siç bëhet e ditur jetonte ...
Shkozet, vritet në klasë nxënësi i shkollës së mesme
Ina - 04-Dec-2013 14:25
Një krim i rëndë ka tronditur qytetin e Durrësit mëngjesin e sotëm. Një nxënës i vitit të parë është vrarë me breshëri automatiku rreth orës 10:00 në lagjen 14 të qytetit bregdetar.
Arrestohet autori i vrasjes se nxënësit në Durrës
Ilirida - 04-Dec-2013 20:16
Falë bashkëpunimit të familjarëve të autorit, Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e autorit të vrasjes së 16-vjeçarit Adriatik Tota, mëngjesin e sotëm në shkollën “Beqir Çela” në Shkozet.
Durrës, autori i vrasjes së nxënësit në shkollë u vetëdorëzua, e bindi familja
LajmiFundit - 04-Dec-2013 17:56
Është vetëdorëzuar në policinë e Durrësit autori i vrasjes së nxënësit, ndodhur ditën e sotme në shkollën e mesme “Beqir Cela” në Shkozet. Familjarët e kanë bindur të dyshuarin të dorëzohet në polici ...
Vrasja e nxënësit në shkollë, kapet në qendër të Durrësit autori 15-vjeçar
LajmiFundit - 04-Dec-2013 17:26
DURRES – Arrestohet nga policia e Durrësit autori i vrasjes së ndodhur sot në shkollën e mesme profesionale të Shkozetit. Shtetasi Edrin Varaku, 15 vjeç, ka rënë në prangat e policisë.
Durrës, shoku i shkollës vret shokun Adritaik Tota
Ilirida - 04-Dec-2013 15:06
(Plotesuese) Ermir Varaku, nxënës i vitit të parë është autor i vrasjes së 17-vjeçarit në Shkozet. 16-vjeçari është nxënës i së njëjtës shkollë. Dyshohet se shkaku që kanë çuar Barakun në ekzekutimin ...
Kush ishte Adriatik Tota Nxenenesi i vrare ne mesim.
Shqiperia - 04-Dec-2013 14:56
Adriatik Tota, 17-vjeçari i mbetur i vrarë me dy plumba ishte nxënës i shkollës profesionale “Beqir Çela” në Shkozet të Durrësit. Sipas informacioneve të para që vijnë nga policia, dyshohet se Tota ...
PBDNJ: Masa urgjente për rritjen e garantimin e sigurisë në shkolla
SOT - 04-Dec-2013 14:35
PBDNJ ka reaguar me anë të një deklarate për media në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur paraditen e sotme në shkollën profesionale "Beqir Çela” në Shkozet të Durrësit, duke i shprehur ...
Shkozet, vritet në klasë nga bashkëmoshatari i tij gjimnazisti.Gjendet arma e krimit
Ora news - 04-Dec-2013 13:55
Një nxënës i vitit të dytë të shkollës së mesme profesionale “Beqir Çela” në Shkozet është ekzekutuar me armë paraditen e sotme brenda ambienteve të shkollës.
FOTO REPORTAZH/ Vdekja e një fëmije dhe pasioni për armët i brezit të ri
Gazeta Tema - 04-Dec-2013 17:56
Vrasja e Adriatik Totës ka tronditur opinionin publik, por ndërkohë sjell në vemendje edhe një herë atë që po ndodh me brezin e ri. Edhe pse në moshë të vogël, viktima dhe autori i vrasjes, sipas ...
Plumb në kokë shokut: “Më shau nga motra”
Lajmeshqip - 05-Dec-2013 10:16
Tirane- Të rrethuar nga një jetë plot krime, armë, drogë dhe histori të fortësh, pra të edukuar, jo nga shkolla, por nga dhuna e rrugës, ata janë rritur para kohe. Ata nuk janë më fëmijë.
Vrasja e gjimnazistit, flet drejtori i shkollës: Ngjarja e djeshme rast i izoluar
Ora news - 05-Dec-2013 10:45
Ndërsa vrasja e një 16-vjeçari në shkollë nga një shok i tij ishte një goditje e forte për sigurinë në institucionet e edukimit, vetë drejtori i kësaj shkolle thotë se ngjarja është një rast i ...
Vrasje me armë zjarri në Durrës
Botasot - 04-Dec-2013 10:35
Një vrasje me armë zjarri është shënuar sot pranë shkollës “Beqir Çela” në Shkozet të Durrësit. Sipas policisë shtetasi Adriatik Toto, nxënës në këtë gjimnaz, është qëlluar me armë nga një person i ...
Durrës,vrasja në orën e mësimit 15 vjeçari: Më shau nga motra
Shqiptarja - 04-Dec-2013 22:05
DURRES- Adriatik Tota, nxënësi i vitit të dytë të shkollës profesionale "Beqir Çela” në Shkozet të Durrësit u ekzekutua nga shoku i tij i shkollës për shkak se e kishte sharë nga motra.
Profili i djaloshit që vrau moshatarin në klasë, flet i ati: Do e kisha parandaluar tragjedinë
BalkanWeb - 05-Dec-2013 11:25
DURRËS -Edrin Varaku, djali 16 vjec që ekzekutoi me pushkë shokun e tij në klasë njihej për pasionin për vrasjet dhe armët. Këtë e ka shprehur në profilin e tij në Facebook, vetë djaloshi, Varaku ku ...
Vrasje me breshëri automatiku në bankat e shkollës
Mapo - 04-Dec-2013 11:26
Një krim që ka tronditur qytetin e Durrësit e gjithë vendin ka ndodhur sot në mëngjes. Një nxënës i vitit të parë në shkollë të mesme është vrarë në mes të shkollës me breshëri automatiku duke ...
Arrestohet autori i vrasjes së 17-vjeçarit (FOTO-LAJM)
Albeu.com - 04-Dec-2013 17:15
Update- Pas disa orësh kërkimesh, policia bëri të mundur arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së 17-vjeçarit nga qyteti i Durrësit. Sipas njoftimit të policisë, arrestimi erdhi pas negociatave ...
Durrës. Ora 17:35. Blutë: Kapëm vrasësin e adoleshentit
Durres Lajm - 04-Dec-2013 18:16
Bumerangu i politizimit të tragjedisë, familjarët e viktimës përzunë deputetin Halimi Në sajë të kërkimeve të gjera që vijuan menjëherë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi në Shkozet, në shkollën e mesme ...
Arma e vitit 1997, një sherr që vazhdonte prej dy vitesh dhe premtimi: Ligj për të ndaluar armët
Gazeta Tema - 05-Dec-2013 12:16
Adoleshenti Edrin Varaku, i akuzuar për vrasjen e moshatarit Adriatik Tota, ka deklaruar përpara hetuesve se viktima e shante nga motra. Ai ka treguar se edhe ku e ka gjetur armën.
Durrës, Vrasje me armë zjarri në shkollën e mesme “Beqir Çela”
SOT - 04-Dec-2013 10:25
Të shëna me armë zjarri janë dëgjuar në Shkozet të Durrësit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.14 në Shkozet, para shkollës “Beqir Çela”, ndërsa dyshohet se një person ka mbetur i vrarë.
Vritet gjimnazisti me pushkë automatike
Republika - 04-Dec-2013 11:25
Një ngjarje e rëndë ndodhi paraditen e sotme në Shkozet të Durrësit, ku është vrarë me armë zjarri një nxënës. Ngjarja ndodhi në shkollën “Beqir Çela” në zonën e Shkozetit, ku ka mbetur i vrarë një ...
Vrasja e gjimnazistit, PD-PS akuza në komisionin e Ligjeve
LajmiFundit - 04-Dec-2013 14:36
TIRANE-Ngjarja e rëndë e vrasjes së një gjimnazisti në ambjentet e shkollës së mesme profesionale në Shkozet (Durrës) është shoqëruar me debate të forta mes deputetëve të maxhorancës dhe opozitës, në ...
Krimi në shkollë/ “Unë jam një vrasës”; pasioni i viktimës dhe autorit për armët
Mapo - 05-Dec-2013 11:06
Edrin Varaku, një 15-vjeçar nga Shijaku, është futur në ofiçinën e shkollës me një automatik të modifikuar, të fshehur nën uniformë. Ka vënë në shënjestër 16-vjeçarin Adriatik Tota dhe e ka shkrepur ...
Masakra në shkollën e Shkozetit, arrestohet autori pas negociatave me familjen
AlbanianScreen - 04-Dec-2013 19:05
Durrës - Një nxënës i vitit të parë në shkollën e mesme profesionale "Beqir Çela" në Shkozet të Durrësit u qëllua me armë zjarri në ambientet e klasës.
Vrasja, flasin shokët: Mbi Adriatikun qëlloi dy herë
Shqiptarja - 05-Dec-2013 13:35
DURRES- Kanë rrëfyer momentin e krimit shokët e klasës së Adriatik Totës, 16 vjecari i cili u vra një ditë më parë në ambientet e shkollës "Beqir Çela" në Shkozet të Durrësit.
Durrës, nxënësi ekzekutohet në shkollë, ishte në orën e mësimit
24 orë - 04-Dec-2013 11:05
Një nxënës i vitit të parë të shkollës së mesme profesionale "Beqir Çela” në Shkozet është ekzekutuar brenda në ambientet e shkollës paraditen e sotme rreth orës 10:00.
Vrasja e gjimnazistit, vetëdorëzohet autori: E vrava se më ofendonte
Portalb - 04-Dec-2013 22:16
Autori i vrasjes së gjimnazistit 16 vjecar në Shkozet u vetëdorëzua në polici në orët e vona të pasdites së sotme . Ngjarja ka ndodhur sot paradite, kur 16 vjecari, nxënës i vitit të dytë në degën ...
Arrestohet autori i vrasjes se nxënësit në Durrës
24 orë - 04-Dec-2013 19:45
Falë bashkëpunimit të familjarëve të autorit, Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e autorit të vrasjes së 16-vjeçarit Adriatik Tota, mëngjesin e sotëm në shkollën “Beqir Çela” në Shkozet.
Mësuesi “dëshmitar”, në polici për moskallëzim krimi
Mapo - 05-Dec-2013 11:06
Një mësues i shkollës profesionale “Beqir Çela” ka përfunduar në polici për moskallëzim krimi. Burime nga policia e Durrësit bënë me dije mbrëmë se është ndaluar mësuesi Thoma Llazari, i cili në ...
Vrasja, flasin shokët: Mbi Adriatikun qëlloi dy herë, la armën e iku
Shqiptarja - 05-Dec-2013 13:25
DURRES- Kanë rrëfyer momentin e krimit shokët e klasës së Adriatik Totës, 17 vjecari i cili u vra një ditë më parë në ambientet e shkollës "Beqir Çela" në Shkozet të Durrësit.
Durrës, pranga mësuesit, nuk ka kallëzuar krimin
Durres Lajm - 04-Dec-2013 21:46
Policia e Durrësit i ka vënë prangat mësuesit të shkollës së mesme profesionale në Shkozet, Thoma Llazari, i cili akuzohet se nuk ka kallëzuar krimin.
17-vjeçari vritet me armë zjarri në Durrës
Albeu.com - 04-Dec-2013 10:25
Një vrasje me armë zjarri është shënuar sot pranë shkollës “Beqir Çela” në Shkozet të Durrësit. Sipas policisë shtetasi Adriatik Toto, nxënës në këtë gjimnaz, është qëlluar me armë nga një person i ...
Durrës. Krimi brenda në shkollë, vritet nxënësi në Shkozet (foto)
Durres Lajm - 04-Dec-2013 15:25
Ngjarje e rëndë në Shkozet, teksa një nxënës bëhet viktimë e krimit brenda mureve të shkollës. Burime nga drejtoria e policisë së shtetit për qarkun e Durrësit bëjnë të ditur se rreth orës 10:00 të ...
Durrës, qëllohet me breshëri automatiku nxënësi
Zeri - 04-Dec-2013 11:05
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shkollën e mesme profesionale, “Beqir Çela” në Shkozet. Një 15-vjeçar ka gjetur vdekjen rreth orës 10:00 të mëngjesit të sotëm.
Vrasja në Durrës, 15-vjeçari: Më shau nga motra
Albeu.com - 05-Dec-2013 10:15
Sharja nga motra duket se ka qenë shkaku që A.T, nxënësi i vitit të dytë të shkollës profesionale "Beqir Çela” në Shkozet të Durrësit të ekzekutonte shokun e tij të shkollës.
Vrasja në Durrës, familjarët përzënë Eduard Halimin (VIDEO)
Albeu.com - 04-Dec-2013 15:45
Ish ministri i Drejtësisë Eduard Halimi është përzënë sot nga familjarët e adoleshentit Adriatik Tota i cili u vra paraditen e sotme nga shoku i shkollës në Shkozet.
Vrasja e 17-vjeçarit, dorëzohet i dyshuari
Yll Press - 04-Dec-2013 19:05
Policia e Durrësit ka arrestuar autorin e vrasjes së Adriatik Totës, disa orë pas krimit, Uniformat e rendit kanë prangosur Edrin Varakun, 16-vjeç pasi është autor i dyshuar për vrasjen e ...
Imazhe
LAJM I FUNDIT/ Arrestohet vrasësi i adoleshentit në Durrës
Gazeta Tema
"E vrava sepse më ofendonte"
Botasot
Arrestohet mësuesi i Autoteknikës, Policia: Nuk tregoi për autorin
Panorama
Arrestohet mësuesi i shkollës së Shkozetit, nuk kallëzoi krimin
Gazeta Tema
SHËNIM: Pse mbërritëm sot këtu: të na ngrijë zemra për fëmijët tanë në shkollë
Gazeta Dita
Plumb në kokë shokut: "Më shau nga motra"
Shekulli
Durrës, arrestohet mësuesi i autoteknikës për moskallëzim krimi
24 orë
Shqipëri: Vritet një nxënës i shkollës së mesme
VOA
Vrasja në klasë në Durrës, arrestohet mësuesi, policia: Nuk tregoi autorin e krimit
SOT
Profili i djaloshit që vrau moshatarin në klasë, flet i ati: Do e kisha parandaluar tragjedinë
BalkanWeb
Durrës, shoku i shkollës vret shokun Adritaik Tota
Tetova Sot
Vritet me armë zjarri një nxënës 16-vjecar në oborrin e shkollës në Durrës
Yll Press
Në Durrës nxënësi vritet pranë shkollës
Koha.net
Dëshmia e vrasësit në orën e mësimit: E qëllova sapo me shkeli syrin
Ilirida
Fotot me shotgan të viktimës dhe autorit në Facebook
Durres Lajm
Durrës, ekzekutohet në klasë gjimnazisti
Botasot
Ermir Varaku,16-vjeçari që vrau shokun e shkollës
Republika
Vrasja e 17-vjeçarit,: Arrestohet mësuesi për mos kallëzim krimi
Botasot
Identifikohet autori i vrasjes në Durrës
Albeu.com
Tahiri: Ngjarje të tilla të papranueshme, Nikolla: Gjithçka që të mos ndodhin më
SOT
Dalin pas tre ditësh nga greva e urisë 51 minatorët e Bulqizës
ABC News
Qellohet me bresheri automatiku nxenesi i shkolles
Shqiperia
Me armë në klasë,  vret 16-vjeçarin në mes të shokëve
Panorama
Tronditet Durrësi, qëllohet me breshëri automatiku gjimnazisti
Portalb
VIDEO LAJM/ Vrasja në Durrës, familjarët e viktimës përzënë Eduard Halimin
Gazeta Tema
Ekzekutimi në shkollë. Rrëfehet autori 15-vjeçar: E vrava se më shau
Panorama
Shkozet, vritet në klasë nga bashkëmoshatari i tij gjimnazisti.Gjendet arma e krimit
Gazeta Shqip
Profili i djaloshit që vrau moshatarin në klasë, i ati: S'dija që kishin konflikt
Durres Lajm
Durrës, familja e 15-vjecarit të vrarë në shkollë: Duam drejtësi
LajmiFundit
Dëshmia e vrasësit në orën e mësimit: E qëllova sapo me shkeli syrin
Almakos
Shkozet, vritet në klasë nga bashkëmoshatari i tij gjimnazisti.Gjendet arma e krimit
Info Shqip
Shkozet, vritet nxënësi brenda klasës
Vision Plus
Qëllohet me breshëri automatiku gjimnazisti 15 vjeçar
Tetova Sot
Vrasja e 17-vjeçarit, dorëzohet i dyshuari, arrestohet mësuesi për mos kallëzim krimi
Shekulli
Tahiri: E papranueshme. Masa radikale për siguri absolute në shkolla
Panorama
Nuk kallëzoi krimin, arrestohet mësuesi i autoteknikës
Panorama
“E vrava sepse më ofendonte” – pohon 15 vjeçari shqiptar!
PortLajm
Vrasja në Durrës, familjari dëbon deputetin Halimi
Kombetare
Komisioni i Ligjeve, debat për vrasjen e gjimnazistit në Shkozet
Ora news
Ngjarje e rëndë në Shkozet, nxënësi vritet në shkollë nga bashkëmoshatari
Gazeta Dita
Vrasja në Durrës, dorëzohet i dyshuari
InfoGlobi
Autori i vrasjes së nxënësit 17 vjeçar, një shok klase. Familjarët: Si hyri me pushkë në shkollë
Mapo
I dyshuari për vrasjen në shkollë postoi në FB foto me armë dhe skena dhune
LajmiFundit
Durrës: Vritet me kallashnikov një nxënës në shkollë
Shqipmedia
15-vjeçari pranon krimin në polici: Më ofendonte, ndalohet mësuesi
Republika
Vrasja në Durrës, familjari dëbon deputetin Halimi
AMA-News
Ekzekutohet brenda shkollës gjimnazisti. Arrestohet autori bashkëmoshatar (VIDEO)
Gazeta Tema
Durrës, ekzekutohet me armë brenda klasës nxënësi i shkollës së mesme
Gazeta Idea
Dëshmia e vrasësit në orën e mësimit: E qëllova sapo me shkeli syrin
ABC News
Arrestohet gjimnazisti që vrau shokun
AMA-News
Tahiri: Ngjarje të tilla të papranueshme, Nikolla: Gjithçka qe te mos ndodhin me
SOT
Xhaxhai i Adriatikut: Vrasjen e  mësuam në TV, na mbyllën derën
Mapo
Pas vrasjes në klasë, shkollat nuk lejojnë daljen e nxënësve gjatë mësimit
Gazeta Idea
Vritet me breshëri automatiku në klasë nxënësi i shkollës profesionale në Shkozet
Durres Lajm
Durrës, policia identifikon pushkën e vrasësit: Ishte e modifikuar për krimin
LajmiFundit
Durrës, Vritet gjimnazisti brenda ambjenteve të shkollës
SOT
Vrasja në shkollë, Ministria e Brendshme jep detajet!
PortLajm
Shqipëri: Vritet nxënësi
InfoGlobi
Vrasja e 17-vjeçarit, dorëzohet i dyshuari
Tetova Sot
Plumb në kokë shokut: "Më shau nga motra" (Foto)
Botasot
Shkozet, vritet në klasë nxënësi i shkollës së mesme. Autori një bashkëmoshatar i tij
BalkanWeb
Fotot me shotgan të  viktimës dhe autorit, kushëriri: Po flisnim në Facebook para vrasjes
Panorama
Ekzekutimi ne shkolle. Rrefehet autori 15-vjecar E vrava se me shau
Shqiperia
Durrës, vritet me breshëri arme 15-vjecari në shkollë, në kërkim autori
LajmiFundit
Vrasja në shkollë, Ministria e Brëndshme jep detajet
SOT
Vritet me breshëri automatiku në klasë nxënësi i shkollës profesionale në Shkozet ( Foto)
Durres Lajm
Shkozet, gjimnazisti ekzekutohet në klasë. Autori: E qëllova se më ofendonte gjithmonë
BalkanWeb
Arrestohet autori i vrasjes në Durrës, Edrin Varaku, shpallur në kërkim për vrasjen e Adriatik Totës
SOT
Vrasja e gjimnazistit, drejtori i shkollës: Ngjarja e djeshme, çështje mentaliteti
SOT
Vrasja e 17-vjeçarit, arrestohet autori i krimit
Gazeta Start
Drejtori i shkollës: I tronditur, të dy me sjellje normale
Mapo
Vritet një nxënës në shkollën ‘Beqir Çela” në Shkozet
Respublica
Shkozet, vritet në klasë nxënësi i shkollës së mesme
Ina
Arrestohet autori i vrasjes se nxënësit në Durrës
Ilirida
Durrës, autori i vrasjes së nxënësit në shkollë u vetëdorëzua, e bindi familja
LajmiFundit
Vrasja e nxënësit në shkollë, kapet në qendër të Durrësit autori 15-vjeçar
LajmiFundit
Durrës, shoku i shkollës vret shokun Adritaik Tota
Ilirida
Kush ishte Adriatik Tota Nxenenesi i vrare ne mesim.
Shqiperia
PBDNJ: Masa urgjente për rritjen e garantimin e sigurisë në shkolla
SOT
Shkozet, vritet në klasë nga bashkëmoshatari i tij gjimnazisti.Gjendet arma e krimit
Ora news
FOTO REPORTAZH/ Vdekja e një fëmije dhe pasioni për armët i brezit të ri
Gazeta Tema
Plumb në kokë shokut: “Më shau nga motra”
Lajmeshqip
Vrasja e  gjimnazistit, flet drejtori i shkollës: Ngjarja e djeshme rast i izoluar
Ora news
Vrasje me armë zjarri në Durrës
Botasot
Durrës,vrasja në orën e mësimit 15 vjeçari: Më shau nga motra
Shqiptarja
Profili i djaloshit që vrau moshatarin në klasë, flet i ati: Do e kisha parandaluar tragjedinë
BalkanWeb
Vrasje me breshëri automatiku në bankat e shkollës
Mapo
Arrestohet autori i vrasjes së 17-vjeçarit (FOTO-LAJM)
Albeu.com
Durrës. Ora 17:35. Blutë: Kapëm vrasësin e adoleshentit
Durres Lajm
Arma e vitit 1997, një sherr që vazhdonte prej dy vitesh dhe premtimi: Ligj për të ndaluar armët
Gazeta Tema
Durrës, Vrasje me armë zjarri në shkollën e mesme “Beqir Çela”
SOT
Vritet gjimnazisti me pushkë automatike
Republika
Vrasja e gjimnazistit, PD-PS akuza në komisionin e Ligjeve
LajmiFundit
Krimi në shkollë/ “Unë jam një vrasës”; pasioni i viktimës dhe autorit për armët
Mapo
Masakra në shkollën e Shkozetit, arrestohet autori pas negociatave me familjen
AlbanianScreen
Vrasja, flasin shokët: Mbi Adriatikun qëlloi dy herë
Shqiptarja
Durrës, nxënësi ekzekutohet në shkollë, ishte në orën e mësimit
24 orë
Vrasja e gjimnazistit, vetëdorëzohet autori: E vrava se më ofendonte
Portalb
Arrestohet autori i vrasjes se nxënësit në Durrës
24 orë
Mësuesi “dëshmitar”, në polici për moskallëzim krimi
Mapo
Vrasja, flasin shokët: Mbi Adriatikun qëlloi dy herë, la armën e iku
Shqiptarja
Durrës, pranga mësuesit, nuk ka kallëzuar krimin
Durres Lajm
17-vjeçari vritet me armë zjarri në Durrës
Albeu.com
Durrës. Krimi brenda në shkollë, vritet nxënësi në Shkozet (foto)
Durres Lajm
Durrës, qëllohet me breshëri automatiku nxënësi
Zeri
Vrasja në Durrës, 15-vjeçari: Më shau nga motra
Albeu.com
Vrasja në Durrës, familjarët përzënë Eduard Halimin (VIDEO)
Albeu.com
Vrasja e 17-vjeçarit, dorëzohet i dyshuari
Yll Press


Share
 |