04:47 Rifreskuar në
Bilisht, pranga drejtorit të bankës, vodhi 13 milionë lekë
Bilisht, vodhi 13 mln lekë nga llogaria e klientit, pranga drejtorit të Bankës
OraNews - 03-Sep-2013 22:42
Drejtori i një filiali të “Raiffeisen Bank” në Bilisht, u arrestua nga policia e Korçës pasi akuzohet për vjedhjen e një shume të konsideruar parash nga llogaria e një klienti të bankës.
Bilisht, vodhi 13 mln lekë nga llogaria e klientit, pranga drejtorit të Bankës
Bota Sot - 04-Sep-2013 00:01
Drejtori i një filiali të “Raiffeisen Bank” në Bilisht, u arrestua nga policia e Korçës pasi akuzohet për vjedhjen e një shume të konsideruar parash nga llogaria e një klienti të bankës.
Bilisht, vodhi 13 milionë lekë, arrestohet drejtori i "Raiffeisen"
 - 03-Sep-2013 22:02
BILISHT – Policia e Korçës ka arrestuar mbrëmjen e sotme, drejtorin e filialit të “Raiffeisen Bank” në Bilisht, B.Topallin. Arrestimi është bërë me kërkesë të Prokurorisë së Korçës dhe vendim të ...
Galeri

Lajmet Kryesore
Serbia bllokon kodin telefonik të Kosovës
Sejko: Qeveria të ndërhyjë me reformat e nevojshme, rritja e konomike nuk varet vetëm nga ne
Përgjimi/“Top-Channel” “mbylli debatin”, “Tv Klan” e hap. Prokuroria: Letra e Pansas pa vulë, pa datë dhe nuk i përgjigjet pyetjeve të bëra
Në gjyq edhe babai i Armando Prengës, ndërtoi me dokumenta të falsifikuara
Tirana, rrjet të ri ujësjellësi; Veliaj: Taksat kthehen në investime
Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Meta takon Totozanin
Shkatërrohen 230 bime narkotike në Tropojë, në kërkim kultivuesit
Ka deklaruar vetëm 3.3 milionë lekë kursime; Nisin hetimet për pasurinë e Kelmend Balilit
Refuzohen amendamentet e Partisë Demokratike
Zbardhen emrat, ja kryebashkiakët që janë të dënuar nga drejtësia shqiptare dhe jashtë vendit