ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/06/2019 08:44

1

“Miku i gjarpërinjve”, ky është 11 vjeçari që po çudit botën   11 vjeçari Kamal Karim Nasr nga Kajro e Egjiptit është i apasionuar pas gjarpërinjëve. Ai ka afro një dyzinë gjarpërinj dhe nuk ka frikë ti ushqejë ata.   Djali me dhjetëra...
“Miku i gjarpërinjve”, ky është 11 vjeçari që po çudit botën 11 vjeçari Kamal Karim Nasr nga Kajro e Egjiptit është i apasionuar pas gjarpërinjëve. Ai ka afro një dyzinë gjarpërinj dhe nuk ka frikë ti ushqejë ata.   Djali me dhjetëra...
11 vjeçari Kamal Karim Nasr nga Kajro e Egjiptit është i apasionuar pas gjarpërinjëve. Ai ka afro një dyzinë gjarpërinj dhe nuk ka frikë ti ushqejë ata. Djali me dhjetëra gjarpërinjë 11 vjeçari Kamal Karim Nasr nga ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | para 15 ore
11 vjeçari Kamal Karim Nasr nga Kajro e Egjiptit është i apasionuar pas gjarpërinjëve. Ai ka afro një dyzinë gjarpërinj dhe nuk ka frikë ti ushqejë ata. Djali me dhjetëra gjarpërinjë 11 vjeçari Kamal Karim Nasr nga ...
I arratisuri bie nga tavani pikërisht në dhomën ku policia po bënte kontrollin
I arratisuri bie nga tavani pikërisht në dhomën ku policia po bënte kontrollin
Këto pamje tregojnë momentin kur një i dyshuar i kërkuar nga policia dhe që fshihet në një papafingo i hap vetes probleme pasi bie nga papafingua direkt në dhomën ku policët po bënin kontrollin, shkruan, Daily Mail. ...
Te gjitha 3 | Telegraf | para 16 ore
Këto pamje tregojnë momentin kur një i dyshuar i kërkuar nga policia dhe që fshihet në një papafingo i hap vetes probleme pasi bie nga papafingua direkt në dhomën ku policët po bënin kontrollin, shkruan, Daily Mail. ...
Po ecte afër një ndërtese të lartë, i bie disku i hekurt mbi kokë   Ky është momenti i frikshëm kur një grua e cila po kalonte poshtë një ndërtese i ra në kokë një send hekuri. Disku i hekurt kishte rënë aksidentalisht nga një lartësi e madhe,...
Po ecte afër një ndërtese të lartë, i bie disku i hekurt mbi kokë Ky është momenti i frikshëm kur një grua e cila po kalonte poshtë një ndërtese i ra në kokë një send hekuri. Disku i hekurt kishte rënë aksidentalisht nga një lartësi e madhe,...
Ky është momenti i frikshëm kur një grua e cila po kalonte poshtë një ndërtese i ra në kokë një send hekuri. Disku i hekurt kishte rënë aksidentalisht nga një lartësi e madhe, kur një grua po pastronte shtëpinë e saj i ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | para 15 ore
Ky është momenti i frikshëm kur një grua e cila po kalonte poshtë një ndërtese i ra në kokë një send hekuri. Disku i hekurt kishte rënë aksidentalisht nga një lartësi e madhe, kur një grua po pastronte shtëpinë e saj i ...
Filmohet zogu i çuditshëm ngjan si korb po edhe si gorillë   Interneti u habit kolektivisht nga ky korb i cili ngjalli jo pak kuriozitet, duke ofruar teori të ndryshme për të shpjeguar atë pasi prej korbi ka vetëm fytyrën ndërsa duket se këmbët i ka
Filmohet zogu i çuditshëm ngjan si korb po edhe si gorillë Interneti u habit kolektivisht nga ky korb i cili ngjalli jo pak kuriozitet, duke ofruar teori të ndryshme për të shpjeguar atë pasi prej korbi ka vetëm fytyrën ndërsa duket se këmbët i ka
Interneti u habit kolektivisht nga ky korb i cili ngjalli jo pak kuriozitet, duke ofruar teori të ndryshme për të shpjeguar atë pasi prej korbi ka vetëm fytyrën ndërsa duket se këmbët i ka të një krijese tjetër dhe kjo ...
Te gjitha 6 | Kosova Sot | 25-Jun-2019 08:32
Interneti u habit kolektivisht nga ky korb i cili ngjalli jo pak kuriozitet, duke ofruar teori të ndryshme për të shpjeguar atë pasi prej korbi ka vetëm fytyrën ndërsa duket se këmbët i ka të një krijese tjetër dhe kjo ...
Pamje të shpëtimit të fëmijës i cili u la vetëm në makinë pasi nëna shkoi në koncert
Pamje të shpëtimit të fëmijës i cili u la vetëm në makinë pasi nëna shkoi në koncert
Bebja një vjeçare u gjend duke qarë në një makinë gjatë një dite të nxehtë, ndërkohë që ishte e mbyllur pasi që nëna e la aty vetëm për të marrë pjesë në një koncert. Kalimtarët e tmerruar, e lajmëruan policinë rreth ...
Te gjitha 3 | Gazeta Monitor | para 21 ore
Bebja një vjeçare u gjend duke qarë në një makinë gjatë një dite të nxehtë, ndërkohë që ishte e mbyllur pasi që nëna e la aty vetëm për të marrë pjesë në një koncert. Kalimtarët e tmerruar, e lajmëruan policinë rreth ...
Kthehen në shtëpi dhe gjejnë ariun në… dollap   Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një familje në Montana. Pasi u kthyen në shtëpi ata kanë gjetur një ari të murrmë që ja kishte marrë një sy gjumë brenda në dollapin e...
Kthehen në shtëpi dhe gjejnë ariun në… dollap Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një familje në Montana. Pasi u kthyen në shtëpi ata kanë gjetur një ari të murrmë që ja kishte marrë një sy gjumë brenda në dollapin e...
Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një familje në Montana. Pasi u kthyen në shtëpi ata kanë gjetur një ari të murrmë që ja kishte marrë një sy gjumë brenda në dollapin e rrobave. Të frikësuar, kanë njoftuar policinë ...
Te gjitha 4 | Kosova Sot | 24-Jun-2019 15:08
Një ngjarje e pazakontë i ka ndodhur një familje në Montana. Pasi u kthyen në shtëpi ata kanë gjetur një ari të murrmë që ja kishte marrë një sy gjumë brenda në dollapin e rrobave. Të frikësuar, kanë njoftuar policinë ...
Hajdutët me motoçikleta po bëjnë krime të shumta në Britani, kjo është taktika e policisë për të i ndalur
Hajdutët me motoçikleta po bëjnë krime të shumta në Britani, kjo është taktika e policisë për të i ndalur
Shumë vjedhje po ndodhin në Britani të Madhe. Hajdutët pasi po kryejnë veprimin e tyre po largohen me motoçikleta, si një formë më e shpejtë e largimit nga vendi i ngjarjes për të evituar trafikun, transmeton Gazeta ...
Te gjitha 2 | Gazeta Express | 24-Jun-2019 19:37
Shumë vjedhje po ndodhin në Britani të Madhe. Hajdutët pasi po kryejnë veprimin e tyre po largohen me motoçikleta, si një formë më e shpejtë e largimit nga vendi i ngjarjes për të evituar trafikun, transmeton Gazeta ...
Krijesë e çuditshme uji: Mund të rritet mbi një metër, ha gurë e shndërron në zallë   Shkencëtarët kanë hulumtuar një krijesë të parëndomtë, e cila jeton në ujëra të ëmbla dhe ha gurë Për herë të parë është hulumtuar një qenie e...
Krijesë e çuditshme uji: Mund të rritet mbi një metër, ha gurë e shndërron në zallë Shkencëtarët kanë hulumtuar një krijesë të parëndomtë, e cila jeton në ujëra të ëmbla dhe ha gurë Për herë të parë është hulumtuar një qenie e...
Shkencëtarët kanë hulumtuar një krijesë të parëndomtë, e cila jeton në ujëra të ëmbla dhe ha gurë Për herë të parë është hulumtuar një qenie e cila ha gurë dhe sekreton zallë. Siç shkruan “The Mirror”, organizimi ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | 24-Jun-2019 10:42
Shkencëtarët kanë hulumtuar një krijesë të parëndomtë, e cila jeton në ujëra të ëmbla dhe ha gurë Për herë të parë është hulumtuar një qenie e cila ha gurë dhe sekreton zallë. Siç shkruan “The Mirror”, organizimi ...
Momenti i tmerrshëm kur merimanga vrasëse kap prenë e saj   Merimanga gjigante e vrasësit të Brisbanes fillon në pre e saj para se ta gëlltisë atë Momenti i tmerrshëm kur një merimangë me shpejtësi marramendëse arrin të kapë një vakt...
Momenti i tmerrshëm kur merimanga vrasëse kap prenë e saj Merimanga gjigante e vrasësit të Brisbanes fillon në pre e saj para se ta gëlltisë atë Momenti i tmerrshëm kur një merimangë me shpejtësi marramendëse arrin të kapë një vakt...
Merimanga gjigante e vrasësit të Brisbanes fillon në pre e saj para se ta gëlltisë atë Momenti i tmerrshëm kur një merimangë me shpejtësi marramendëse arrin të kapë një vakt të shijshëm. Lisa Van Kula Donovan, e cila ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | 24-Jun-2019 08:29
Merimanga gjigante e vrasësit të Brisbanes fillon në pre e saj para se ta gëlltisë atë Momenti i tmerrshëm kur një merimangë me shpejtësi marramendëse arrin të kapë një vakt të shijshëm. Lisa Van Kula Donovan, e cila ...
1


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved