ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 04:08

1 2 3 4 5 6 7 8

Këto janë 24 skuadrat që kalojnë grupet në Ligën e Evropës ku i presin tetë të tjera të rëna nga Liga e Kampionëve
Këto janë 24 skuadrat që kalojnë grupet në Ligën e Evropës ku i presin tetë të tjera të rëna nga Liga e Kampionëve
Ka përfunduar faza e grupeve në Ligën e Evropës me disa befasi të mëdha në xhiron e fundit. Skuadrat favorite si Roma, Manchester United, Arsenal, Sevilla, Basel apo Celtic pa shumë mund kanë kaluar tutje. Ndërkohë kanë ...
Te gjitha 324 | E Dua Sportin | para 3 ore
Ka përfunduar faza e grupeve në Ligën e Evropës me disa befasi të mëdha në xhiron e fundit. Skuadrat favorite si Roma, Manchester United, Arsenal, Sevilla, Basel apo Celtic pa shumë mund kanë kaluar tutje. Ndërkohë kanë ...
“Nuk po luan Liverpooli me Tiranën”, parashikimet e derbit në Pressing
“Nuk po luan Liverpooli me Tiranën”, parashikimet e derbit në Pressing
Emisioni “Pressing” është drejt fundit për ditën e sotme dhe të ftuarit në studio, dhanë parashikimet e tyre për ndeshjen derbi mes Partizanit dhe Tiranës. Starova tha batutën më të bukur, ndërsa as Gëzdari nuk mbeti ...
Te gjitha 103 | ABCNews | para 4 ore
Emisioni “Pressing” është drejt fundit për ditën e sotme dhe të ftuarit në studio, dhanë parashikimet e tyre për ndeshjen derbi mes Partizanit dhe Tiranës. Starova tha batutën më të bukur, ndërsa as Gëzdari nuk mbeti ...
A do të largohet Rrahmani nga Verona? Flet presidenti i klubit italian
A do të largohet Rrahmani nga Verona? Flet presidenti i klubit italian
Reprezentuesi i Kosovës, Amir Rrahmani nuk do të largohet nga Hellas Verona në afatin kalimtar të janarit, transmeton zeri.info Drejtuesit e klubit italian nuk e duan largimin e Rrahmanit, pavarësisht se disa skuadra ...
Te gjitha 47 | Zeri | para 5 ore
Reprezentuesi i Kosovës, Amir Rrahmani nuk do të largohet nga Hellas Verona në afatin kalimtar të janarit, transmeton zeri.info Drejtuesit e klubit italian nuk e duan largimin e Rrahmanit, pavarësisht se disa skuadra ...
Distria Krasniqi fitoi medalje të artë në Kinë
Distria Krasniqi fitoi medalje të artë në Kinë
Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi, ka arritur ta fitojë medaljen e artë për Kosovën në kategorinë deri në 48 kilogramë të World Judo Masters, që po mbahet aktualisht në Qingdao të Kinës. Rrugëtimin në këtë turne, ...
Te gjitha 77 | Portalb | para 13 ore
Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi, ka arritur ta fitojë medaljen e artë për Kosovën në kategorinë deri në 48 kilogramë të World Judo Masters, që po mbahet aktualisht në Qingdao të Kinës. Rrugëtimin në këtë turne, ...
Demiral në radarin e AC Milan
Demiral në radarin e AC Milan
Skuadra italiane AC Milan është e interesuar që t’i sigurojë shërbimet mbrojtësit turk, Merih Demiral. Ky klub ka dërguar vëzhgues që t’i përcjellin lëvizjet e futbollistit 21 vjeçar gjatë ndeshjes Juventus-Bayer ...
Te gjitha 59 | Klan Kosova | para 5 ore
Skuadra italiane AC Milan është e interesuar që t’i sigurojë shërbimet mbrojtësit turk, Merih Demiral. Ky klub ka dërguar vëzhgues që t’i përcjellin lëvizjet e futbollistit 21 vjeçar gjatë ndeshjes Juventus-Bayer ...
Agjenti i Hysajt “thumbon” menjëherë Gattuson dhe “kërcënon” klubin për shkodranin!
Agjenti i Hysajt “thumbon” menjëherë Gattuson dhe “kërcënon” klubin për shkodranin!
Me zyrtarizimin e Gennaro Gattuso në stolin e Napolit si pasues i Ancelottit, për Napolin tashmë nuk ka më justifikime… Edhe pse, sipas Mario Giuffredi, agjenti i Elseid Hysajt, përpos se Carletto u hoq nga mungesa e ...
Te gjitha 85 | GazetaTema | para 8 ore
Me zyrtarizimin e Gennaro Gattuso në stolin e Napolit si pasues i Ancelottit, për Napolin tashmë nuk ka më justifikime… Edhe pse, sipas Mario Giuffredi, agjenti i Elseid Hysajt, përpos se Carletto u hoq nga mungesa e ...
Ky është vendi dhe stadium ku do të zhvillohet ndeshja Maqedoni-Kosovë
Ky është vendi dhe stadium ku do të zhvillohet ndeshja Maqedoni-Kosovë
Është bërë e ditur se sfida gjysëmfinale e Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, do të zhvillohet në Shkup dhe arenën kombëtare “Todor Proeski”. Kryetari i Federatës së futbollit të Maqedonisë së ...
Te gjitha 17 | AlbInfo | para 5 ore
Është bërë e ditur se sfida gjysëmfinale e Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, do të zhvillohet në Shkup dhe arenën kombëtare “Todor Proeski”. Kryetari i Federatës së futbollit të Maqedonisë së ...
Liverpool i bën konkurrentë Shaqirit, transferon yllin e Salzburgut
Liverpool i bën konkurrentë Shaqirit, transferon yllin e Salzburgut
Raportet e fundit nga Anglia bëjnë të ditur se Liverpool është duke u interesuar për Takumi Minamino Takumi Minamino është pjesë e Salzburgut dhe ka një kluazolë largimi prej 7.25 milionë euro, ndërsa ‘Të Kuqtë’ e ...
Te gjitha 19 | InFokusi | para 9 ore
Raportet e fundit nga Anglia bëjnë të ditur se Liverpool është duke u interesuar për Takumi Minamino Takumi Minamino është pjesë e Salzburgut dhe ka një kluazolë largimi prej 7.25 milionë euro, ndërsa ‘Të Kuqtë’ e ...
Ja kur do të zhvillohen ndeshjet çerekfinale të Kupës së Kosovës
Ja kur do të zhvillohen ndeshjet çerekfinale të Kupës së Kosovës
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës është bërë tërheqja e shortit për fazën çerekfinale të Kupës së Kosovës në futboll, shkruan Gazeta inFokus. Shorti hodhi përballë këto çifte: Drenica – Gjilani Dukagjini ...
Te gjitha 25 | InFokusi | para 11 ore
Sot në selinë e Federatës së Futbollit të Kosovës është bërë tërheqja e shortit për fazën çerekfinale të Kupës së Kosovës në futboll, shkruan Gazeta inFokus. Shorti hodhi përballë këto çifte: Drenica – Gjilani Dukagjini ...
LAJMI I FUNDIT: Ky është raporti i mjekut për Comanin që mbrëmë pësoi lëndim të tmerrshëm
LAJMI I FUNDIT: Ky është raporti i mjekut për Comanin që mbrëmë pësoi lëndim të tmerrshëm
Kingsley Coman pësoi një lëndim të rëndë në fitoren e Bayernit 3-1 kundër Tottenhamit. Francezi e zuri këmbën keq dhe fillimisht u mendua që lëndimi mund ta linte për disa muaj jashtë. Pas testeve më të detajuara, ...
Te gjitha 54 | InFokusi | para 5 ore
Kingsley Coman pësoi një lëndim të rëndë në fitoren e Bayernit 3-1 kundër Tottenhamit. Francezi e zuri këmbën keq dhe fillimisht u mendua që lëndimi mund ta linte për disa muaj jashtë. Pas testeve më të detajuara, ...
Joshua detyrohet të përballet me Pulevin
Joshua detyrohet të përballet me Pulevin
Anthony Joshua do të përballet me pretendentin për titullin e kampionit në Federatën Ndërkombëtare të Boksit (IBF), Kubrat Pulev – duke lënë rivalin për titullin në WBO, Oleksandr Usyk, të presë deri në fund të 2020-s. ...
Te gjitha 26 | TetovaSot | para 7 ore
Anthony Joshua do të përballet me pretendentin për titullin e kampionit në Federatën Ndërkombëtare të Boksit (IBF), Kubrat Pulev – duke lënë rivalin për titullin në WBO, Oleksandr Usyk, të presë deri në fund të 2020-s. ...
Gjiganti anglez rrit interesimin për Vedat Muriqin
Gjiganti anglez rrit interesimin për Vedat Muriqin
E përditshmja britanike, The Sun, raporton se Tottenhami e ka rritur interesimin për sulmuesin kosovar të Fenerbahces, Vedat Muriqin. Kosovari ka qenë në formë mbresëlënëse gjatë këtij sezoni për Fenerbahcen në ...
Te gjitha 20 | Flaka | para 8 ore
E përditshmja britanike, The Sun, raporton se Tottenhami e ka rritur interesimin për sulmuesin kosovar të Fenerbahces, Vedat Muriqin. Kosovari ka qenë në formë mbresëlënëse gjatë këtij sezoni për Fenerbahcen në ...
Lëndimi më i rëndë saqë u mendua në fillim, Ribery pritet të operohet   Fiorentina vjen pas 4 humbjeve radhazi, që kanë hedhur pikëpyetje mbi të ardhmen e trajnerit Vincenzo Montella dhe këtë fundjavë do të kërkojë rikthimin te suksesi, ndonëse përba
Lëndimi më i rëndë saqë u mendua në fillim, Ribery pritet të operohet Fiorentina vjen pas 4 humbjeve radhazi, që kanë hedhur pikëpyetje mbi të ardhmen e trajnerit Vincenzo Montella dhe këtë fundjavë do të kërkojë rikthimin te suksesi, ndonëse përba
Fiorentina vjen pas 4 humbjeve radhazi, që kanë hedhur pikëpyetje mbi të ardhmen e trajnerit Vincenzo Montella dhe këtë fundjavë do të kërkojë rikthimin te suksesi, ndonëse përballë do të ketë Interin kryesues të ...
Te gjitha 6 | Kosova Sot | para 5 ore
Fiorentina vjen pas 4 humbjeve radhazi, që kanë hedhur pikëpyetje mbi të ardhmen e trajnerit Vincenzo Montella dhe këtë fundjavë do të kërkojë rikthimin te suksesi, ndonëse përballë do të ketë Interin kryesues të ...
Dortmundi interesohet për Haalandin   Sulmuesi norvegjez ka shpërthyer këtë sezon me ekipin austriak, Red Bull Salzburg Erling Haaland është sensacioni më i madh i futbollit evropian këtë sezon. Sulmuesi norvegjez po shkëlqen me ekipin...
Dortmundi interesohet për Haalandin Sulmuesi norvegjez ka shpërthyer këtë sezon me ekipin austriak, Red Bull Salzburg Erling Haaland është sensacioni më i madh i futbollit evropian këtë sezon. Sulmuesi norvegjez po shkëlqen me ekipin...
Sulmuesi norvegjez ka shpërthyer këtë sezon me ekipin austriak, Red Bull Salzburg Erling Haaland është sensacioni më i madh i futbollit evropian këtë sezon. Sulmuesi norvegjez po shkëlqen me ekipin e tij, Red Bull ...
Te gjitha 14 | Kosova Sot | para 11 ore
Sulmuesi norvegjez ka shpërthyer këtë sezon me ekipin austriak, Red Bull Salzburg Erling Haaland është sensacioni më i madh i futbollit evropian këtë sezon. Sulmuesi norvegjez po shkëlqen me ekipin e tij, Red Bull ...
Pedro ëndërron kthimin në Barcelonë, thotë se “është e mundshme”
Pedro ëndërron kthimin në Barcelonë, thotë se “është e mundshme”
Pedro ëndërron ta veshë edhe njëherë fanellën e Barcelonës. Nga viti 2007 deri më 2016, Pedro e ka bërë 321 paraqitje për katalunasit, ka shënuar 99 gola, ka dhuruar shumë asistime derisa ka fituar trofe të shumtë… ...
Te gjitha 11 | TetovaSot | para 6 ore
Pedro ëndërron ta veshë edhe njëherë fanellën e Barcelonës. Nga viti 2007 deri më 2016, Pedro e ka bërë 321 paraqitje për katalunasit, ka shënuar 99 gola, ka dhuruar shumë asistime derisa ka fituar trofe të shumtë… ...
1 2 3 4 5 6 7 8


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved