Sport »
 
17:55 Rifreskuar në
Bayerni ndalet nga Behrami
Bayerni ndalet nga Behrami
Portalb - I sapobotuar
Lajme lidhur me temën E njihni kete tifoze të Bayernit? Do të shitet Shaqa, për ta blerë Ozilin Në Bundesligë fitojnë favoritët Shaqiri mund të largohet nga bavarezët Valon Behrami me shokë ka ...
Ndalet Bayerni, Schalke barazon me 9 lojtarë (VIDEO) - Albeu.com
Shaqiri e Behrami ndahen në paqe - Koha.net
Lajmi.net Alsat Telegrafi Panorama Sport Lajmi.net Kosova Live
14 artikuj te ndërlidhur »
Kosova, anëtare e EHF, vitin e ardhshëm luan me Serbinë
Kosova, anëtare e EHF, vitin e ardhshëm luan me Serbinë
Lajm - para 53 min
Problemeve të hendbollit kosovar për identitet ndërkombëtar i ka ardhur fundi përfundimisht, kur pak minuta më parë, Federata evropiane e hendbollit (EHF) e ka pranuar federatën e hendbollit të ...
Suksesin e hendbollit Thaçi ia atribuon qeverisë së tij - Koha.net
Për pranimin e Kosovës në EHF Serbia fajëson BE-në - Koha.net
BalkanWeb Telegrafi Koha.net Alsat InfoGlobi Koha.net
21 artikuj te ndërlidhur »
Reali ia bën Deportivos 8 me 2
Reali ia bën Deportivos 8 me 2
Koha.net - I sapobotuar
Reali ka shënuar fitoren e dytë në ligë duke mposhtur Deportivo La Corunan si mysafir me rezultat të bindshëm 8 me 2. Ronaldo udhëhoqi skuadrën nga Madridi drejt fitores bindëse duke shënuar ...
Reali 8 gola Deportivos, tripletë e CR7-ës (VIDEO) - Albeu.com
Reali 8:2 Deportivo-s - Kosova Live
Lajmi.net Kosova Live Albtime Telegrafi Lajmi.net Koha.net
10 artikuj te ndërlidhur »
“Zonja” e mund “Djallin” në miliona e trofe
“Zonja” e mund “Djallin” në miliona e trofe
Panorama Sport - para 73 min
Juventusi dhe Milani janë dy ndër klubet më të pasura të Italisë, por në vitet e fundit bardhezinjtë e kanë shumë mbrapa skuadrën e Silvio Berluskonit.
Gjërat që mund të kenë ndikim në ndeshjen Milan-Juventus - Lajmi.net
Milan-Juventus nga 1-10 - Yll Press
Lajmi.net Panorama Sport Albeu.com Shprehja Lajmi.net Lajmi.net
17 artikuj te ndërlidhur »
Kinema Millennium

myikub17:55 Rifreskuar në
Futboll »
Bayerni ndalet nga Behrami
Bayerni ndalet nga Behrami
Portalb - I sapobotuar
Lajme lidhur me temën E njihni kete tifoze të Bayernit? Do të shitet Shaqa, për ta blerë Ozilin Në Bundesligë fitojnë favoritët Shaqiri mund të largohet nga bavarezët Valon Behrami me shokë ka ...
Ndalet Bayerni, Schalke barazon me 9 lojtarë (VIDEO) - Albeu.com
Shaqiri e Behrami ndahen në paqe - Koha.net
Lajmi.net Alsat Telegrafi Panorama Sport Lajmi.net Kosova Live
14 artikuj te ndërlidhur »
Reali ia bën Deportivos 8 me 2
Reali ia bën Deportivos 8 me 2
Koha.net - I sapobotuar
Reali ka shënuar fitoren e dytë në ligë duke mposhtur Deportivo La Corunan si mysafir me rezultat të bindshëm 8 me 2. Ronaldo udhëhoqi skuadrën nga Madridi drejt fitores bindëse duke shënuar ...
Reali 8 gola Deportivos, tripletë e CR7-ës (VIDEO) - Albeu.com
Reali 8:2 Deportivo-s - Kosova Live
Lajmi.net Kosova Live Albtime Telegrafi Lajmi.net Koha.net
10 artikuj te ndërlidhur »
“Zonja” e mund “Djallin” në miliona e trofe
“Zonja” e mund “Djallin” në miliona e trofe
Panorama Sport - para 73 min
Juventusi dhe Milani janë dy ndër klubet më të pasura të Italisë, por në vitet e fundit bardhezinjtë e kanë shumë mbrapa skuadrën e Silvio Berluskonit.
Gjërat që mund të kenë ndikim në ndeshjen Milan-Juventus - Lajmi.net
Milan-Juventus nga 1-10 - Yll Press
Lajmi.net Panorama Sport Albeu.com Shprehja Lajmi.net Lajmi.net
17 artikuj te ndërlidhur »


17:55 Rifreskuar në
Basketboll »


Kosport
17:55 Rifreskuar në
Moto »


17:55 Rifreskuar në
TeTjera »
Kosova, anëtare e EHF, vitin e ardhshëm luan me Serbinë
Kosova, anëtare e EHF, vitin e ardhshëm luan me Serbinë
Lajm - para 53 min
Problemeve të hendbollit kosovar për identitet ndërkombëtar i ka ardhur fundi përfundimisht, kur pak minuta më parë, Federata evropiane e hendbollit (EHF) e ka pranuar federatën e hendbollit të ...
Suksesin e hendbollit Thaçi ia atribuon qeverisë së tij - Koha.net
Për pranimin e Kosovës në EHF Serbia fajëson BE-në - Koha.net
BalkanWeb Telegrafi Koha.net Alsat InfoGlobi Koha.net
21 artikuj te ndërlidhur »


Argjendari Pirro
17:56 Rifreskuar në
Lajme »
Kosovarët e çmojnë lart vizitën e Papës në Tiranë
Kosovarët e çmojnë lart vizitën e Papës në Tiranë
Koha.net - I sapobotuar
Shqipëria, edhe pse një vend i vogël, është vendi i parë që Ati i Shenjtë Papa Françesku, viziton në Evropë, jashtë Italisë. Atij po i bëhet një pritje madhështore.
Sozia e Papa Françeskut në Durrës - ABC News
LRI aksion për pastrimin e rrugës Tiranë-Durrës, Braimllari: Ftoj qytetarët të kontribuojnë - SOT
BalkanWeb Gazeta Tema Gazeta Tema Ora news Panorama Gazeta Tema
186 artikuj te ndërlidhur »
Skoci: Kryeminstri jep dorëheqjen
Skoci: Kryeminstri jep dorëheqjen
ikub - para 52 min
Një ditë pas rezultatit të referendumit që u mbajt ditën e djeshme në Skoci, kryeministri skocez ka dhënë dorëheqjen. Alex Salmond ka dhënë dorëheqjen dhe është shprehur se nuk do ketë një referendum ...
Historia e një martese që u lidh në vitin 1707 - Yll Press
Politikanët mendojnë të ardhmen e Skocisë pas referendumit - Ora news
Ora news ABC News ABC News Lajmi.net Koha.net Mapo
106 artikuj te ndërlidhur »
"Përgjime telefonike arabësh, ruajta e Papës e shtuar dyfish!"
"Përgjime telefonike arabësh, ruajta e Papës e shtuar dyfish!"
ikub - para 22 min
Vetëm pak orë para vizitës në vendin tonë, Vatikani ka shtuar dyfish masat e sigurisë përreth Papa Franceskut. Sipas burimeve të shtypit italian, kjo ka ardhur edhe si pasojë e një përgjimi të ...
Përgjegjësit për sigurinë e Papës - ABC News
Hoxhaj: Nuk do të vonojë njohja nga Vatikani - Telegrafi
Albtime Vision Plus Ora news Koha.net Panorama Albtime
32 artikuj te ndërlidhur »


17:56 Rifreskuar në
Argetim »
Java e Biznesit në Çarshi të Vjetër
Java e Biznesit në Çarshi të Vjetër
Alsat - para 2 ore
Çarshia e Vjetër e Shkupit nuk do të mbetet një vend i cili kohë pas kohe do të zgjojë interes tek qytetarët tanë dhe turistët e huaj, por do të bëhet pjesë e hallkës rajonale për ofertën botërore.
"Çarshia dhe miqtë" (FOTO) - Yll Press
Manifestimi "Çarshia dhe miqtë" - Yll Press
Yll Press Portalb Albtime Zhurnal Yll Press Republika
10 artikuj te ndërlidhur »
Sophia Loren 80 vjeç: Çelësi i suksesit tim, kurrë nuk u lodha së mësuari
Sophia Loren 80 vjeç: Çelësi i suksesit tim, kurrë nuk u lodha së mësuari
Respublica - para 58 min
Sophia Loren mbushi 80 vjeç. “Çelësi i suksesit tim qëndron në faktin se kurrë nuk jam lodhur së mësuari. Nuk e kam humbur kurrë kureshtjen dhe dëshirën për sfida të reja dhe i bëj vetes gjithmonë 1 ...
Sofia Loren bëhet 80 vjeçe - AMA-News
Sophia Loren feston ditëlindjen me librin e ri - Kosova Live
3 artikuj te ndërlidhur »
Rama dhuratë Papës, një kupë me dhé shqiptar
Rama dhuratë Papës, një kupë me dhé shqiptar
ikub - para 28 min
Në rrjetin social “Facebook” Rama ka publikuar së fundmi disa foto, për të cilat shprehet se janë foto të kupës me dhé shqiptar. Është një kupë e cila mban dhé prej tokës shqiptare.


Eccobetabcom