ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 01:20

1 2 3 4 5 6 7

Tayna dhe Mozzik më shumë klikime se një këngë e Eminem në Youtube!
Tayna dhe Mozzik më shumë klikime se një këngë e Eminem në Youtube!
Tayna dhe Mozzik realizuan së fundi bashkëpunimin e tyre të këngës ‘Edhe ti’. Kjo këngë iu dedikua njerëzve ‘lakmitarë’, e më së shumti atyre që lakmia u ndikon që të ndahen edhe nga njerëzit që i......
Te gjitha 156 | Zeri | para 105 min
Tayna dhe Mozzik realizuan së fundi bashkëpunimin e tyre të këngës ‘Edhe ti’. Kjo këngë iu dedikua njerëzve ‘lakmitarë’, e më së shumti atyre që lakmia u ndikon që të ndahen edhe nga njerëzit që i......
Bleona Qereti provokon me veshjen në Grammy Awards
Bleona Qereti provokon me veshjen në Grammy Awards
Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka qenë pjesë e festës së madhe të organizuar pas çmimeve në Grammy në Los Angelos teksa është shfaqur më në formë se kurrë e veshur me një fustan të ngjitur pas trupit i cili tregonte ...
Te gjitha 44 | Lajmi i Fundit | para 3 ore
Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka qenë pjesë e festës së madhe të organizuar pas çmimeve në Grammy në Los Angelos teksa është shfaqur më në formë se kurrë e veshur me një fustan të ngjitur pas trupit i cili tregonte ...
Taylor Swift rrëzohet nga froni, Billie Ellish dhe Lizzo bëjnë histori në Grammy
Taylor Swift rrëzohet nga froni, Billie Ellish dhe Lizzo bëjnë histori në Grammy
18-vjeçarja amerikane Billie Eilish, triumfoi duke rrëmbyer 5 çmime “Grammy” këtë vit në ceremoninë që u mbajt në Los Angeles. Ajo rrëmbeu kupat për çmimet Albumi i vitit; Hiti i vitit; Kënga e vitit; Albumi POP më i ...
Te gjitha 36 | Alsat-M | para 3 ore
18-vjeçarja amerikane Billie Eilish, triumfoi duke rrëmbyer 5 çmime “Grammy” këtë vit në ceremoninë që u mbajt në Los Angeles. Ajo rrëmbeu kupat për çmimet Albumi i vitit; Hiti i vitit; Kënga e vitit; Albumi POP më i ...
Ermal Fejzullahu surprizon gruan e tij Arianën me një veturë luksoze
Ermal Fejzullahu surprizon gruan e tij Arianën me një veturë luksoze
Ermali dhe Ariana Fejzullahu kanë treguar shpesh pjesë nga mënyra e jetesës luksoze. Këngëtari njihet për dhuratat që i bën bashkëshortes, ndërsa këtë herë ka menduar ta surprizojë ndryshe. Një automjet i tipit të ...
Te gjitha 20 | Alsat-M | para 3 ore
Ermali dhe Ariana Fejzullahu kanë treguar shpesh pjesë nga mënyra e jetesës luksoze. Këngëtari njihet për dhuratat që i bën bashkëshortes, ndërsa këtë herë ka menduar ta surprizojë ndryshe. Një automjet i tipit të ...
P.I.N.T publikojnë këngën e re (VIDEO)
P.I.N.T publikojnë këngën e re (VIDEO)
Pjesëtarët e grupit P.I.N.T, Lyrical Son, Lavda dhe Mc Kresha kanë publikuar sot bashkëpunimin e ri. Ky projekt është pjesë i albumi i tyre ‘USA’, përcjellë Klan Kosova Kënga titullohet ‘Amore’ dhe është punuar vetëm në ...
Te gjitha 29 | Klan Kosova | para 3 ore
Pjesëtarët e grupit P.I.N.T, Lyrical Son, Lavda dhe Mc Kresha kanë publikuar sot bashkëpunimin e ri. Ky projekt është pjesë i albumi i tyre ‘USA’, përcjellë Klan Kosova Kënga titullohet ‘Amore’ dhe është punuar vetëm në ...
Nga fillimet e lidhjes, akuzat për përdhunim e deri te divorci, kjo është historia e çiftit Kobe-Vanessa
Nga fillimet e lidhjes, akuzat për përdhunim e deri te divorci, kjo është historia e çiftit Kobe-Vanessa
Vanessa ka qenë me Bryant që nga mosha 17 vjeçare! Ndonëse ndërroi jetë në mënyrë tragjike, Kobe Bryant do të mbahet mend gjatë nga të gjithë. Ai do të kujtohej jo vetëm si një basketbollist legjendar, por edhe si një ...
Te gjitha 11 | InFokusi | para 4 ore
Vanessa ka qenë me Bryant që nga mosha 17 vjeçare! Ndonëse ndërroi jetë në mënyrë tragjike, Kobe Bryant do të mbahet mend gjatë nga të gjithë. Ai do të kujtohej jo vetëm si një basketbollist legjendar, por edhe si një ...
Selena Gomez thotë se ishte ‘viktimë’ e abuzimit emocional gjatë romancës me Justin Bieber
Selena Gomez thotë se ishte ‘viktimë’ e abuzimit emocional gjatë romancës me Justin Bieber
Teksa është e zënë me promovimin e albumit të saj të fundit, “Rare”, Selena Gomez, ka folur hapur në lidhje me marrëdhënien e saj të dikurshme me Justin Bieber, gjatë së cilës këngëtarja tha se ajo pësoi abuzim ...
Te gjitha 10 | Telegrafi | para 99 min
Teksa është e zënë me promovimin e albumit të saj të fundit, “Rare”, Selena Gomez, ka folur hapur në lidhje me marrëdhënien e saj të dikurshme me Justin Bieber, gjatë së cilës këngëtarja tha se ajo pësoi abuzim ...
Georgina Rodriguez, sërish në takime për ‘Sanremon’
Georgina Rodriguez, sërish në takime për ‘Sanremon’
Akoma pa nisur mirë “Sanremo 2020” po përballet me disa ngjarje të pakëndshme. Si fillim u tha se në prezantimin e festivalit italian do ishin 11 moderatore, në mesin e tyre edhe Alketa Vejsiu. Ishte Monica Belluci ajo ...
Te gjitha 10 | Lajminet | para 96 min
Akoma pa nisur mirë “Sanremo 2020” po përballet me disa ngjarje të pakëndshme. Si fillim u tha se në prezantimin e festivalit italian do ishin 11 moderatore, në mesin e tyre edhe Alketa Vejsiu. Ishte Monica Belluci ajo ...
Klea bën dedikimin e dashurisë për Elgit Dodën pas martese (FOTO)
Klea bën dedikimin e dashurisë për Elgit Dodën pas martese (FOTO)
Çifti e dha dje lajmin duke postuar fotot nga ceremonia magjike e dasmës që kanë realizuar në Marakech. Fotot e çiftit në shkretëtirë ‘pushtuan’ Instagramin mirëpo Klea na premtoi se të tjera fotografi do të vinin në ...
Te gjitha 19 | Lapsi | para 7 ore
Çifti e dha dje lajmin duke postuar fotot nga ceremonia magjike e dasmës që kanë realizuar në Marakech. Fotot e çiftit në shkretëtirë ‘pushtuan’ Instagramin mirëpo Klea na premtoi se të tjera fotografi do të vinin në ...
Kinematografët shqiptarë fitojnë çmimin prestigjioz për filmin ‘Honeyland’
Kinematografët shqiptarë fitojnë çmimin prestigjioz për filmin ‘Honeyland’
Kinematografët shqiptarë Samir Luma dhe Fejmi Daut, janë fitues të çmimit për kinematografi më të mirë për filmin dokumentar “Toka e mjaltit”. Çmimi u dha në ceremoninë e 34-t të çmimeve ASC (The Amerikan Society ...
Te gjitha 13 | Alsat-M | para 4 ore
Kinematografët shqiptarë Samir Luma dhe Fejmi Daut, janë fitues të çmimit për kinematografi më të mirë për filmin dokumentar “Toka e mjaltit”. Çmimi u dha në ceremoninë e 34-t të çmimeve ASC (The Amerikan Society ...
Ermal Mamaqi zbulon arsyen pse Kejvina Kthella nuk u bë pjesë e filmit ‘I love Tropoja’
Ermal Mamaqi zbulon arsyen pse Kejvina Kthella nuk u bë pjesë e filmit ‘I love Tropoja’
Ai shprehet se Kejvina duhet të vinte të merte pjesë në audicione për të vendosur nëse e kalon apo jo këtë fazë për të marrë rolin që i takon, por ajo së bashku me Oriolën ikën në Dhërmi dhe i harroi audicionet. ...
Te gjitha 21 | Lajminet | para 8 ore
Ai shprehet se Kejvina duhet të vinte të merte pjesë në audicione për të vendosur nëse e kalon apo jo këtë fazë për të marrë rolin që i takon, por ajo së bashku me Oriolën ikën në Dhërmi dhe i harroi audicionet. ...
Teksa po i shijon më së miri pushimet e saj, Rezarta Shkurta i vë fl akën rrjetit e zhv eshur në shtrat (Foto)
Teksa po i shijon më së miri pushimet e saj, Rezarta Shkurta i vë fl akën rrjetit e zhv eshur në shtrat (Foto)
Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ka zgjedhur të rrëmbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve. Gjysmë e shtrirë në ...
Te gjitha 10 | Lexo | para 7 ore
Këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj. Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ka zgjedhur të rrëmbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve. Gjysmë e shtrirë në ...
Reagon Robert Berisha pas deklaratës së dashnoreve
Reagon Robert Berisha pas deklaratës së dashnoreve
Robert Berisha thotë se publiku nuk e ka kuptuar mesazhin. Një deklaratë e Robert Berishës, në një intervistë për “Prive”, ka ngjallur reagime të forta. Sipas Robertit është normale që një burrë të mbajë dashnore......
Te gjitha 27 | Zeri | para 5 ore
Robert Berisha thotë se publiku nuk e ka kuptuar mesazhin. Një deklaratë e Robert Berishës, në një intervistë për “Prive”, ka ngjallur reagime të forta. Sipas Robertit është normale që një burrë të mbajë dashnore......
Legjenda Kobe Bryant/ Perandoria e bizneseve që la pas dhe fjalët e çmuara: “Krijoni diçka që do të frymëzojë gjenerata të tëra”
Legjenda Kobe Bryant/ Perandoria e bizneseve që la pas dhe fjalët e çmuara: “Krijoni diçka që do të frymëzojë gjenerata të tëra”
“Për 20 sezone, Kobe na tregoi se çfarë është e mundur kur talenti i veçantë bashkohet me një përkushtim absolut për të fituar,” deklaroi Komisioneri i NBA-së Adam Silver në një deklaratë të Dielën – “Ai ishte bujar me ...
Te gjitha 6 | ScanTv | para 4 ore
“Për 20 sezone, Kobe na tregoi se çfarë është e mundur kur talenti i veçantë bashkohet me një përkushtim absolut për të fituar,” deklaroi Komisioneri i NBA-së Adam Silver në një deklaratë të Dielën – “Ai ishte bujar me ...
Momenti kur fansat ia prekin të pasmet Dafina Zeqirit
Momenti kur fansat ia prekin të pasmet Dafina Zeqirit
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar. Kjo gjë duket dhe nga koncertet të shumta që ajo mban si në Shqipëri dhe Kosovë. Gjithashtu ajo ndez gjithmonë skenën me ...
Te gjitha 10 | InFokusi | para 3 ore
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një ndër emrat më të dashur për publikun shqiptar. Kjo gjë duket dhe nga koncertet të shumta që ajo mban si në Shqipëri dhe Kosovë. Gjithashtu ajo ndez gjithmonë skenën me ...
1 2 3 4 5 6 7


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved