ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 15:09

1

Sekretet që nuk duhet t’ia thoni partnerit…     Ka disa gjëra që nuk duhet t’ia thoni partnerit tuaj edhe pse sinqeriteti është një pjesë shumë e rëndësishme për një marrëdhënie. Më poshtë njihuni me 10...
Sekretet që nuk duhet t’ia thoni partnerit…   Ka disa gjëra që nuk duhet t’ia thoni partnerit tuaj edhe pse sinqeriteti është një pjesë shumë e rëndësishme për një marrëdhënie. Më poshtë njihuni me 10...
Ka disa gjëra që nuk duhet t’ia thoni partnerit tuaj edhe pse sinqeriteti është një pjesë shumë e rëndësishme për një marrëdhënie. Më poshtë njihuni me 10 sekretet që s’duhet t’ia thoni partnerit: Shoku i tij është ...
Te gjitha 3 | Kosova Sot | para 5 ore
Ka disa gjëra që nuk duhet t’ia thoni partnerit tuaj edhe pse sinqeriteti është një pjesë shumë e rëndësishme për një marrëdhënie. Më poshtë njihuni me 10 sekretet që s’duhet t’ia thoni partnerit: Shoku i tij është ...
Rrëfehet shqiptarja: Kam 10 vjet që bëj seks me kushëririn, kam një...   Rrëfimi i kësaj vajze do t’ju shokojë. Një e re nga Shqipëria ka rrëfyer se bën seks me kusheririn e saj dhe me të e ka një djalë 4 vjeç. Ky është rrefimi i...
Rrëfehet shqiptarja: Kam 10 vjet që bëj seks me kushëririn, kam një... Rrëfimi i kësaj vajze do t’ju shokojë. Një e re nga Shqipëria ka rrëfyer se bën seks me kusheririn e saj dhe me të e ka një djalë 4 vjeç. Ky është rrefimi i...
Rrëfimi i kësaj vajze do t’ju shokojë. Një e re nga Shqipëria ka rrëfyer se bën seks me kusheririn e saj dhe me të e ka një djalë 4 vjeç. Ky është rrefimi i saj: Përshëndetje jam një vajzë nga veriu doja që të merrja ...
| Kosova Sot | para 93 min
Rrëfimi i kësaj vajze do t’ju shokojë. Një e re nga Shqipëria ka rrëfyer se bën seks me kusheririn e saj dhe me të e ka një djalë 4 vjeç. Ky është rrefimi i saj: Përshëndetje jam një vajzë nga veriu doja që të merrja ...
Sa rëndësi ka dashuria për ju?   Dashuria bëhet e rëndësishme dhe serioze, nëse të njëjtën gjë ndjen edhe personi që doni. Po ju sa rëndësi i jepni dashurisë? Mendoni që është një fushë me lule apo...
Sa rëndësi ka dashuria për ju? Dashuria bëhet e rëndësishme dhe serioze, nëse të njëjtën gjë ndjen edhe personi që doni. Po ju sa rëndësi i jepni dashurisë? Mendoni që është një fushë me lule apo...
Dashuria bëhet e rëndësishme dhe serioze, nëse të njëjtën gjë ndjen edhe personi që doni. Po ju sa rëndësi i jepni dashurisë? Mendoni që është një fushë me lule apo diçka serioze? Zbulojeni duke iu përgjigjur pyetjeve ...
| Kosova Sot | para 20 ore
Dashuria bëhet e rëndësishme dhe serioze, nëse të njëjtën gjë ndjen edhe personi që doni. Po ju sa rëndësi i jepni dashurisë? Mendoni që është një fushë me lule apo diçka serioze? Zbulojeni duke iu përgjigjur pyetjeve ...
Ngjarje e vërtetë: Kurrë nuk do të besoja se do të martohesha me të (5)   Kam dalë nga dhoma në mënyrë që dy të rinjtë të munden lirisht të shushuritin, por biseda e tyre nuk kishte zgjatur gjatë. Maria ka vrapuar pas meje dhe papritmas ka bërtitur:
Ngjarje e vërtetë: Kurrë nuk do të besoja se do të martohesha me të (5) Kam dalë nga dhoma në mënyrë që dy të rinjtë të munden lirisht të shushuritin, por biseda e tyre nuk kishte zgjatur gjatë. Maria ka vrapuar pas meje dhe papritmas ka bërtitur:
Kam dalë nga dhoma në mënyrë që dy të rinjtë të munden lirisht të shushuritin, por biseda e tyre nuk kishte zgjatur gjatë. Maria ka vrapuar pas meje dhe papritmas ka bërtitur: - Nuk dua të martohem me Luftimin! - Si nuk ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | para 23 ore
Kam dalë nga dhoma në mënyrë që dy të rinjtë të munden lirisht të shushuritin, por biseda e tyre nuk kishte zgjatur gjatë. Maria ka vrapuar pas meje dhe papritmas ka bërtitur: - Nuk dua të martohem me Luftimin! - Si nuk ...
Roman dashurie: Kur e shijon dashurinë (88)
Roman dashurie: Kur e shijon dashurinë (88)
"Dhe ti je në bendin që këngët e veta i bazon te Shakespeare! Nëna jote ishte vrarë ndërsa që ti po luaje në koncert shtatë ditë pasi që kishte vdekur babai yt. Ne nuk jemi normalë. Nuk dëshiroj një vit normal të vitit. ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | para 23 ore
"Dhe ti je në bendin që këngët e veta i bazon te Shakespeare! Nëna jote ishte vrarë ndërsa që ti po luaje në koncert shtatë ditë pasi që kishte vdekur babai yt. Ne nuk jemi normalë. Nuk dëshiroj një vit normal të vitit. ...
Rrëfimi erotik i 23 vjeçarit: Bëra seks me vajzën e fëmijërisë në ulëset e pasme të veturës dhe...   “Kam bërë seks me një vajzë që e njoh nga fëmijëria”, kështu e nis rrëfimin e tij një 23 vjeçar për “The Sun”, rrëfim të cilin ua sjellë të...
Rrëfimi erotik i 23 vjeçarit: Bëra seks me vajzën e fëmijërisë në ulëset e pasme të veturës dhe... “Kam bërë seks me një vajzë që e njoh nga fëmijëria”, kështu e nis rrëfimin e tij një 23 vjeçar për “The Sun”, rrëfim të cilin ua sjellë të...
“Kam bërë seks me një vajzë që e njoh nga fëmijëria”, kështu e nis rrëfimin e tij një 23 vjeçar për “The Sun”, rrëfim të cilin ua sjellë të përkthyer “Kosova Sot”. E dashura DEIDRE: Ato momente ndihesha për merak, por ...
| Kosova Sot | para 24 ore
“Kam bërë seks me një vajzë që e njoh nga fëmijëria”, kështu e nis rrëfimin e tij një 23 vjeçar për “The Sun”, rrëfim të cilin ua sjellë të përkthyer “Kosova Sot”. E dashura DEIDRE: Ato momente ndihesha për merak, por ...
Seks në veturë: Shtatë femra rrëfejnë eksperiencat e tyre të çmendura   Gjithnjë ka arsye që duhet të largohesh nga shtëpia për të bërë seks dhe duket se veturat janë një vend perfekt – një dhomë hoteli e vogël me rrota. Megjithatë...
Seks në veturë: Shtatë femra rrëfejnë eksperiencat e tyre të çmendura Gjithnjë ka arsye që duhet të largohesh nga shtëpia për të bërë seks dhe duket se veturat janë një vend perfekt – një dhomë hoteli e vogël me rrota. Megjithatë...
Gjithnjë ka arsye që duhet të largohesh nga shtëpia për të bërë seks dhe duket se veturat janë një vend perfekt – një dhomë hoteli e vogël me rrota. Megjithatë është një eksperiencë e vështirë, pasi shpesh herë mund të ...
| Kosova Sot | 21-Apr-2019 13:26
Gjithnjë ka arsye që duhet të largohesh nga shtëpia për të bërë seks dhe duket se veturat janë një vend perfekt – një dhomë hoteli e vogël me rrota. Megjithatë është një eksperiencë e vështirë, pasi shpesh herë mund të ...
"Në dasmën e shoqes bëra seks me ish të dashurin e saj, por tani shoqja..."     E dashura psikologe: Shkova në një dasëm dhe pata seks me ish të dashurin e shoqes time më të ngushtë. Mendoj se shoqja ime e di se qfarë ndodhi dhe po mbytem në faj. Sho
"Në dasmën e shoqes bëra seks me ish të dashurin e saj, por tani shoqja..."   E dashura psikologe: Shkova në një dasëm dhe pata seks me ish të dashurin e shoqes time më të ngushtë. Mendoj se shoqja ime e di se qfarë ndodhi dhe po mbytem në faj. Sho
E dashura psikologe: Shkova në një dasëm dhe pata seks me ish të dashurin e shoqes time më të ngushtë. Mendoj se shoqja ime e di se qfarë ndodhi dhe po mbytem në faj. Shoqja ime dhe unë jemi të dy 24 vjeqar dhe kemi ...
| Kosova Sot | 21-Apr-2019 11:22
E dashura psikologe: Shkova në një dasëm dhe pata seks me ish të dashurin e shoqes time më të ngushtë. Mendoj se shoqja ime e di se qfarë ndodhi dhe po mbytem në faj. Shoqja ime dhe unë jemi të dy 24 vjeqar dhe kemi ...
?Zbulo përkëdheljet që do të “zbusnin” çdo burrë…
?Zbulo përkëdheljet që do të “zbusnin” çdo burrë…
Fjala “të dua” është një mënyrë e pagabueshme për t’i treguar partnerit se e do, por për fat, nuk është e vetmja. Disa gjeste, përkëdhelje dhe prekje mund të shkaktojnë tek partneri butësi, dhembshuri, pasion, joshje ...
| Intervista | 20-Apr-2019 21:33
Fjala “të dua” është një mënyrë e pagabueshme për t’i treguar partnerit se e do, por për fat, nuk është e vetmja. Disa gjeste, përkëdhelje dhe prekje mund të shkaktojnë tek partneri butësi, dhembshuri, pasion, joshje ...
1


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved