ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/12/2019 12:36

1 2 3 4 5 6 7 8

Zv.kryeministri habit me deklaratën e fundit, zgjedh të mos e konsumojë kurrë më këtë produkt, arsyeja do iu çudisë
Zv.kryeministri habit me deklaratën e fundit, zgjedh të mos e konsumojë kurrë më këtë produkt, arsyeja do iu çudisë
Postuar: 07/12/2019 - 11:17 Edhe me deklaratën e fundit befasuese ka tërhequr jo pak vëmendjen, zv/kryeministri dhe Ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini. Së fundmi, Salvini ka bërë me dije se nuk do e konsumojë ...
Te gjitha 6 | Sot.Al | para 82 min
Postuar: 07/12/2019 - 11:17 Edhe me deklaratën e fundit befasuese ka tërhequr jo pak vëmendjen, zv/kryeministri dhe Ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini. Së fundmi, Salvini ka bërë me dije se nuk do e konsumojë ...
Kujdes me mandarinat! Nëse hani shumë mund të përfundoni te mjeku….
Kujdes me mandarinat! Nëse hani shumë mund të përfundoni te mjeku….
Prej muajit nëntor nis një periudhë disa-mujore në të cilën konsumohen mandarinat. Por, çka i bën shëndetit tuaj ngrënia e tyre? Mandarinat shpesh ngatërrohen me portokajtë edhe pse janë frute të ndryshme. Të dyja në ...
Te gjitha 9 | Standard | para 28 min
Prej muajit nëntor nis një periudhë disa-mujore në të cilën konsumohen mandarinat. Por, çka i bën shëndetit tuaj ngrënia e tyre? Mandarinat shpesh ngatërrohen me portokajtë edhe pse janë frute të ndryshme. Të dyja në ...
Kjo banane e ngjitur në mur u shit për 120 mijë dollarë
Kjo banane e ngjitur në mur u shit për 120 mijë dollarë
Një banane e ngjitur me natriban në një mur me sa duket tashmë konsiderohet vepër arti, maje tepër e veçantë, pasi deri tani dy prej tyre janë shitur për rreth 120 mijë dollarë në një muze ne Majami, SHBA. Vepra ka për ...
Te gjitha 7 | Indeks Online | para 37 min
Një banane e ngjitur me natriban në një mur me sa duket tashmë konsiderohet vepër arti, maje tepër e veçantë, pasi deri tani dy prej tyre janë shitur për rreth 120 mijë dollarë në një muze ne Majami, SHBA. Vepra ka për ...
VIDEO/ Vogëlushja debaton me babin për xhaketën e vjedhur nga shoqja
VIDEO/ Vogëlushja debaton me babin për xhaketën e vjedhur nga shoqja
Vajza e vogël në këtë video, ka vjedhur xhaketën të cilën mban veshur nga një shoqe në klasë dhe në momentin kur babai ia shikon veshur fillon ta pyesë rreth saj. Vogëlushja fillon të mashtrojë duke thënë se e ka blerë ...
Te gjitha 3 | Standard | para 46 min
Vajza e vogël në këtë video, ka vjedhur xhaketën të cilën mban veshur nga një shoqe në klasë dhe në momentin kur babai ia shikon veshur fillon ta pyesë rreth saj. Vogëlushja fillon të mashtrojë duke thënë se e ka blerë ...
Ushqimet që nuk duhet mbajtur në frigorifer (Foto)
Ushqimet që nuk duhet mbajtur në frigorifer (Foto)
Shumicën e ushqimeve i vendosim në frigorifer në mënyrë të tillë që t’i mbajmë të freskëta për sa më gjatë të jetë e mundur. Por siç rezulton, kjo nuk është në të vërtetë gjëja e duhur për të bërë sepse jo të gjitha ...
Te gjitha 6 | Telegraf | para 112 min
Shumicën e ushqimeve i vendosim në frigorifer në mënyrë të tillë që t’i mbajmë të freskëta për sa më gjatë të jetë e mundur. Por siç rezulton, kjo nuk është në të vërtetë gjëja e duhur për të bërë sepse jo të gjitha ...
Jepte mësim në një shkollë për djem, hetimet fundosin 30-vjeçaren: Kryente s*ks me 5 studentë
Jepte mësim në një shkollë për djem, hetimet fundosin 30-vjeçaren: Kryente s*ks me 5 studentë
Një mësuese 30-vjeçare ka përfunduar në polici pas hetimeve të kryera nga autoritetet afrikane për marrëdhënie seksuale mes saj dhe studentëve. Fiona Viotia, e cila më parë ka qenë modele, jepte mësim në një shkollë ...
Te gjitha 3 | Standard | para 46 min
Një mësuese 30-vjeçare ka përfunduar në polici pas hetimeve të kryera nga autoritetet afrikane për marrëdhënie seksuale mes saj dhe studentëve. Fiona Viotia, e cila më parë ka qenë modele, jepte mësim në një shkollë ...
FOTOT: Burri ikte shpesh në pub, gruaja ia ndërton në oborrin e shtëpisë
FOTOT: Burri ikte shpesh në pub, gruaja ia ndërton në oborrin e shtëpisë
Anglezi Paul Tapper, e kishte mërzitur gruan e tij duke shkuar fshehtas në pub-in e lagjes së tij, në Devon. Ajo u mërzit aq shumë, sa vendosi që të ndërtonte një pub për burrin e saj në oborrin e shtëpisë. “Nuk e ...
Te gjitha 2 | GazetaTema | para 2 ore
Anglezi Paul Tapper, e kishte mërzitur gruan e tij duke shkuar fshehtas në pub-in e lagjes së tij, në Devon. Ajo u mërzit aq shumë, sa vendosi që të ndërtonte një pub për burrin e saj në oborrin e shtëpisë. “Nuk e ...
FOTOT: “E vërteta dhe gënjeshtra” në rrjetet sociale
FOTOT: “E vërteta dhe gënjeshtra” në rrjetet sociale
Rrjetet shoqërore janë plot me personazhe që postojnë rregullisht foto që tërheqin vëmendjen, por vetë këto personazhe tregojnë se si i rregullojnë deri në perfeksion. Filtra të ndryshëm, pastrime fytyre e poza të ...
Te gjitha 2 | GazetaTema | para 117 min
Rrjetet shoqërore janë plot me personazhe që postojnë rregullisht foto që tërheqin vëmendjen, por vetë këto personazhe tregojnë se si i rregullojnë deri në perfeksion. Filtra të ndryshëm, pastrime fytyre e poza të ...
Horoskopi kinez i lumturisë: Çfarë do t’ju sjellë viti 2020
Horoskopi kinez i lumturisë: Çfarë do t’ju sjellë viti 2020
Simbol i Vitit të Ri kinez është Miu, ndërsa ky vit do të jetë plot surpriza Sipas këtij horoskopi, viti fillon më 25 janar dhe besohet që miu i bardhë sjell prosperitet, mirëpo gjithë 2020-a nuk do të jetë bash e ...
Te gjitha 4 | Gazeta Observer | para 3 ore
Simbol i Vitit të Ri kinez është Miu, ndërsa ky vit do të jetë plot surpriza Sipas këtij horoskopi, viti fillon më 25 janar dhe besohet që miu i bardhë sjell prosperitet, mirëpo gjithë 2020-a nuk do të jetë bash e ...
Kylie Jenner, ka në trup 4000 dollarë
Kylie Jenner, ka në trup 4000 dollarë
Kylie Jenner, miliarderja më e re, ka veshur një pallto Fendi e cila ka vlerën e 3000 dollarëve dhe një palë këpucë 1000 dollarë…pasi që ka pozuar në veshje të bardhë për Chanel Billie Holidaz është pallto që e mban atë ...
Te gjitha 4 | Gazeta Express | para 13 ore
Kylie Jenner, miliarderja më e re, ka veshur një pallto Fendi e cila ka vlerën e 3000 dollarëve dhe një palë këpucë 1000 dollarë…pasi që ka pozuar në veshje të bardhë për Chanel Billie Holidaz është pallto që e mban atë ...
Duket shumë më e madhe se ai; e dashura e Keanu Reeves zbulon pse nuk i lyen flokët!
Duket shumë më e madhe se ai; e dashura e Keanu Reeves zbulon pse nuk i lyen flokët!
Në nëntor për habinë e të gjithëve Keanu Reeves u shfaq në tapetin e kuq, dorë për dore me partneren e tij Alexandra Grant, duke bërë kështu daljen e parë publike me një partnere që prej ndarjes nga jeta të të dashurës ...
Te gjitha 2 | Bordo | para 73 min
Në nëntor për habinë e të gjithëve Keanu Reeves u shfaq në tapetin e kuq, dorë për dore me partneren e tij Alexandra Grant, duke bërë kështu daljen e parë publike me një partnere që prej ndarjes nga jeta të të dashurës ...
Ja ushqimet që duhet të hani për të kaluar traumën e tërmetit, flet nutricionistja
Ja ushqimet që duhet të hani për të kaluar traumën e tërmetit, flet nutricionistja
Ankth, frikë, panik… Ndjesi të tilla vijojnë të shoqërojnë shumë prej nesh ndërsa i kthehemi normalitetit pas fatkeqësisë natyrore që goditi vendin. Që të kaloni sa më lehtë tronditjen psikologjike, mjekja nutricioniste ...
Te gjitha 6 | TetovaSot | para 15 ore
Ankth, frikë, panik… Ndjesi të tilla vijojnë të shoqërojnë shumë prej nesh ndërsa i kthehemi normalitetit pas fatkeqësisë natyrore që goditi vendin. Që të kaloni sa më lehtë tronditjen psikologjike, mjekja nutricioniste ...
Cilat janë tre shenjat më me fat për sot, e shtunë 7 dhjetor 2019?
Cilat janë tre shenjat më me fat për sot, e shtunë 7 dhjetor 2019?
Këto janë tre shenjat më me fat për ditën e sotme: DASHI Edhe në këtë ditë ju keni Hënën në shenjën tuaj të zodiakut. Këtë fundjavë do të dëshironi të provoni gjëra të reja që do ju bëjnë të argëtoheni, si një udhëtim ...
Te gjitha 4 | Bota.al | para 3 ore
Këto janë tre shenjat më me fat për ditën e sotme: DASHI Edhe në këtë ditë ju keni Hënën në shenjën tuaj të zodiakut. Këtë fundjavë do të dëshironi të provoni gjëra të reja që do ju bëjnë të argëtoheni, si një udhëtim ...
Mediet sociale dëmtojnë shëndetin mendor të adoleshentëve, thotë studimi
Mediet sociale dëmtojnë shëndetin mendor të adoleshentëve, thotë studimi
Përdorimi i mediave sociale ka qenë i lidhur me depresionin, por një studim i ri argumenton se çështja mund të jetë më komplekse nga sa mendojnë ekspertët. Hulumtimi, i botuar në revistën The Lancet Child & Adolescent ...
Te gjitha 3 | EkonomiaOnline | para 15 ore
Përdorimi i mediave sociale ka qenë i lidhur me depresionin, por një studim i ri argumenton se çështja mund të jetë më komplekse nga sa mendojnë ekspertët. Hulumtimi, i botuar në revistën The Lancet Child & Adolescent ...
10 sekretet që duhet të dini për çiftet që kanë lidhje të gjata
10 sekretet që duhet të dini për çiftet që kanë lidhje të gjata
Pavarësisht se jeta si beqarë ka anët e veta pozitive, ka luksin e rehatisë, kujdesit për veten, pa angazhime dhe detyrime për partnerin, fëmijët, etj. është mirë që të dihet se ka ende njerëz sot që besojnë tek ...
Te gjitha 5 | Indeks Online | para 5 ore
Pavarësisht se jeta si beqarë ka anët e veta pozitive, ka luksin e rehatisë, kujdesit për veten, pa angazhime dhe detyrime për partnerin, fëmijët, etj. është mirë që të dihet se ka ende njerëz sot që besojnë tek ...
1 2 3 4 5 6 7 8


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved