ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 06:49

1

Babai i Alvinit: Ka plagë në thembër dhe te kofshët
Babai i Alvinit: Ka plagë në thembër dhe te kofshët
mapo.al Alvin Berisha është kthyer në shtëpi pranë familjarëve të tij. Afrim Berisha, i ati i Alvin, foli për takimin e parë me Alvinin në Siri. “Ishte një emocion i fortë. Me tha më merr me vete. Kur u desh të ...
Te gjitha 125 | Mapo | para 7 ore
mapo.al Alvin Berisha është kthyer në shtëpi pranë familjarëve të tij. Afrim Berisha, i ati i Alvin, foli për takimin e parë me Alvinin në Siri. “Ishte një emocion i fortë. Me tha më merr me vete. Kur u desh të ...
Mahmuti:Ekspertiza zvicerane zhvesh fshehjen e krimit për rastin “Astrit Dehari”
Mahmuti:Ekspertiza zvicerane zhvesh fshehjen e krimit për rastin “Astrit Dehari”
Publicisti Bardhyl Mahmuti që jeton në Zvicër ka vazhduar me serinë e shkrimeve në lidhje me raportin e Institutit të Mjekësisë Ligjore të Lozanës në rastin e Astrit Deharit.
Te gjitha 3 | Kosova Press | para 19 ore
Publicisti Bardhyl Mahmuti që jeton në Zvicër ka vazhduar me serinë e shkrimeve në lidhje me raportin e Institutit të Mjekësisë Ligjore të Lozanës në rastin e Astrit Deharit.
Banorët e Sarandës në protestë, FUSHA: Rëra nuk preket
Banorët e Sarandës në protestë, FUSHA: Rëra nuk preket
Një grup qytetarësh të cilët kundërshtojnë punimet për zgjerimin e shëtitores në plazhin e Centralit në Sarandë kanë protestuar sërish ditën e sotme, përpara bashkisë. Ata janë shprehur kundër hedhjes së zhavorit dhe ...
Te gjitha 2 | Saranda Web | para 15 ore
Një grup qytetarësh të cilët kundërshtojnë punimet për zgjerimin e shëtitores në plazhin e Centralit në Sarandë kanë protestuar sërish ditën e sotme, përpara bashkisë. Ata janë shprehur kundër hedhjes së zhavorit dhe ...
Kontrollet e policisë në Tetovë e Gostivar, 36 vetura kanë kryer parakalim të parregullt
Kontrollet e policisë në Tetovë e Gostivar, 36 vetura kanë kryer parakalim të parregullt
Policia e Tetovës ka realizuar një aksion kontrollues për parakalim të parregullt, me të cilën gjithsej kanë qenë të përfshira 97- vetura, 65 prej të cilave nga Tetova dhe 63 nga Gostivari informon ts.mk. Gjatë ...
Te gjitha 4 | TetovaSot | para 19 ore
Policia e Tetovës ka realizuar një aksion kontrollues për parakalim të parregullt, me të cilën gjithsej kanë qenë të përfshira 97- vetura, 65 prej të cilave nga Tetova dhe 63 nga Gostivari informon ts.mk. Gjatë ...
Moti i keq nuk i pengon refugjatët nga Lindja e Mesme të futen drejt Shqipërisë
Moti i keq nuk i pengon refugjatët nga Lindja e Mesme të futen drejt Shqipërisë
Vazhdon të jetë i lartë fluksi i kalimeve të paligjshme të kufirit nga Greqia në drejtim të Shqipërisë të shtetasve që vijnë nga Lindja e Mesme. Fluks i cili mbetet i lartë edhe në kushtet kur ka pasur reshje të shumta ...
Te gjitha 2 | VizionPlus | para 20 ore
Vazhdon të jetë i lartë fluksi i kalimeve të paligjshme të kufirit nga Greqia në drejtim të Shqipërisë të shtetasve që vijnë nga Lindja e Mesme. Fluks i cili mbetet i lartë edhe në kushtet kur ka pasur reshje të shumta ...
Policia i “shtrëngon rripin” shoferëve, gjobit 323 drejtues mjetesh
Policia i “shtrëngon rripin” shoferëve, gjobit 323 drejtues mjetesh
Policia e Shtetit njofton se në vijim të masave për lehtësimin e trafikut të automjeteve, po evidenton dhe ndëshkon ata drejtues që bëhen shkak e pengesë për të vijuar lëvizja duke krijuar fluks në rrugët e kryeqytetit. ...
Te gjitha 2 | GazetaTema | 10-Nov-2019 09:48
Policia e Shtetit njofton se në vijim të masave për lehtësimin e trafikut të automjeteve, po evidenton dhe ndëshkon ata drejtues që bëhen shkak e pengesë për të vijuar lëvizja duke krijuar fluks në rrugët e kryeqytetit. ...
Sekonda pas lindjes, foshnja nuk i hiqet së ëmës nga përqafimi
Sekonda pas lindjes, foshnja nuk i hiqet së ëmës nga përqafimi
Kjo lidhje e menjëhershme emocionale mes një vajze të posalindur dhe nënës së saj tronditi edhe stafin mjekësor që ndihmoi në lindjen e foshnjes. Për fat të mirë gjithçka është filmuar, duke i lejuar të gjithë ta shohin ...
| Gazeta Observer | 10-Nov-2019 09:32
Kjo lidhje e menjëhershme emocionale mes një vajze të posalindur dhe nënës së saj tronditi edhe stafin mjekësor që ndihmoi në lindjen e foshnjes. Për fat të mirë gjithçka është filmuar, duke i lejuar të gjithë ta shohin ...
Sollaku ironizon Arta Markun: Nuk quhet më e përkohshme, gara për kryeprokuror qesharake
Sollaku ironizon Arta Markun: Nuk quhet më e përkohshme, gara për kryeprokuror qesharake
Ish-prokurori i Përgjithshëm Theodhori Sollaku, ka ironizuar Prokuroren e Përgjitshme të Përkohshme aktuale, Arta Markun. I ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’, dhe i pyetur nga gazetarja Nisida Tufa rreth Prokurores së ...
| Gazeta Dita | 09-Nov-2019 18:50
Ish-prokurori i Përgjithshëm Theodhori Sollaku, ka ironizuar Prokuroren e Përgjitshme të Përkohshme aktuale, Arta Markun. I ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’, dhe i pyetur nga gazetarja Nisida Tufa rreth Prokurores së ...
Akuzat si KÇK dhe atentati me ‘Të fortin e Sukthit’, kush është ‘dora’ që kërkoi vite më parë shkarkimin e Arjan Ndojit
Akuzat si KÇK dhe atentati me ‘Të fortin e Sukthit’, kush është ‘dora’ që kërkoi vite më parë shkarkimin e Arjan Ndojit
Arjan Ndoji, është prokurori që ra pre e një atentati me armë zjarri më 1 nëntor në Shkozet, në makinën me të cilën udhëtonte bashkë me Pëllumb Muharremin, i njohur si “i forti i Sukthit”. Ata u plagosën, kurse shoferi ...
Te gjitha 6 | Politiko | 09-Nov-2019 18:50
Arjan Ndoji, është prokurori që ra pre e një atentati me armë zjarri më 1 nëntor në Shkozet, në makinën me të cilën udhëtonte bashkë me Pëllumb Muharremin, i njohur si “i forti i Sukthit”. Ata u plagosën, kurse shoferi ...
1


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved