ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 15:57

1

Halli më i madh i femrave këtë sezon! Ja si të zbardhni lëkurën e errët nën sqetulla!
Halli më i madh i femrave këtë sezon! Ja si të zbardhni lëkurën e errët nën sqetulla!
Me ardhjen e verës, vjen dhe momenti për të veshur rroba më të hapura. Kështu dalin në pah krahët dhe bashkë me ta dhe sqetullat. Por për shkak të deodorantëve të gabuar, gabimeve në depilim apo djersitjes së tepërt, ...
| Keshilla | 19-Aug-2018 22:15
Me ardhjen e verës, vjen dhe momenti për të veshur rroba më të hapura. Kështu dalin në pah krahët dhe bashkë me ta dhe sqetullat. Por për shkak të deodorantëve të gabuar, gabimeve në depilim apo djersitjes së tepërt, ...
1


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved