ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/06/2019 08:03

1

NBA: Lot dhe emocione, Antetokounmpo shpallet MVP-ja i vitit
NBA: Lot dhe emocione, Antetokounmpo shpallet MVP-ja i vitit
Milwaukee Buck koleksionoi tre nga çmimet më të rëndësishme përfshirë atë të drejtuesit më të mirë, trajnerit më të mirë dhe basketbollistit më të mirë. Greku Giannis Antetokounmpo u shpall MVP-ja i sezoni me këtë të ...
Te gjitha 12 | Lajminet | para 16 ore
Milwaukee Buck koleksionoi tre nga çmimet më të rëndësishme përfshirë atë të drejtuesit më të mirë, trajnerit më të mirë dhe basketbollistit më të mirë. Greku Giannis Antetokounmpo u shpall MVP-ja i sezoni me këtë të ...
Dhjetë yje të NBA-s do të jenë lojtarë të lirë: Nga Durant e Leonard deri te Thompson
Dhjetë yje të NBA-s do të jenë lojtarë të lirë: Nga Durant e Leonard deri te Thompson
Edhe pse sezoni në NBA ka përfunduar vetëm kohët e fundit, mediat në Amerikë tashmë kanë shkruar për kalimet e mundshme të lojtarëve, veçanërisht është një listë mbresëlënëse e dhjetë lojtarëve që do të bëhen lojtar të ...
Te gjitha 2 | Telegrafi | para 18 ore
Edhe pse sezoni në NBA ka përfunduar vetëm kohët e fundit, mediat në Amerikë tashmë kanë shkruar për kalimet e mundshme të lojtarëve, veçanërisht është një listë mbresëlënëse e dhjetë lojtarëve që do të bëhen lojtar të ...
Red Bull organizon garën atraktive të basketbollit, ekipi fitues shkon në Kanada
Red Bull organizon garën atraktive të basketbollit, ekipi fitues shkon në Kanada
Gjiganti botëror i pijeve energjike, Red Bull vjen në Kosovë me një garë mjaft atraktive të basketbollit. “Red Bull Reign” është garë basketbolli, e cila përdor një sistem unik të rregullave duke u bazuar në rregulloren ...
Te gjitha 2 | Gazeta Express | 24-Jun-2019 14:47
Gjiganti botëror i pijeve energjike, Red Bull vjen në Kosovë me një garë mjaft atraktive të basketbollit. “Red Bull Reign” është garë basketbolli, e cila përdor një sistem unik të rregullave duke u bazuar në rregulloren ...
Kampionët e NBA-së nuk e mirëpresin ftesën për takim të Donald Trumpit
Kampionët e NBA-së nuk e mirëpresin ftesën për takim të Donald Trumpit
Toronto Raptors dhjetë ditë më parë fitoi titullin e parë të kampionit të NBA-së. Dhe me këtë rast, sipas traditës, klubi kampion do të mirëpritet nga presidenti amerikan në Shtëpinë e Bardhë. Megjithatë, që nga koha ...
| Telegrafi | 24-Jun-2019 20:50
Toronto Raptors dhjetë ditë më parë fitoi titullin e parë të kampionit të NBA-së. Dhe me këtë rast, sipas traditës, klubi kampion do të mirëpritet nga presidenti amerikan në Shtëpinë e Bardhë. Megjithatë, që nga koha ...
1


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved