ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/12/2018 11:13

1

NBA, Lebron James “gjunjëzohet” para magjisë së James Jarden
NBA, Lebron James “gjunjëzohet” para magjisë së James Jarden
James Harden magjeps publikun e “Toyota Center” në përballjen me Los Angeles Lakers, të cilën Houston Rockets e fituan me rezultatin 126-111. “Mjekroshi” rezultoi thjesht i papërmbajtshëm, duke shënuar plot 50 pikë, ...
Te gjitha 28 | Lajm Press | para 21 min
James Harden magjeps publikun e “Toyota Center” në përballjen me Los Angeles Lakers, të cilën Houston Rockets e fituan me rezultatin 126-111. “Mjekroshi” rezultoi thjesht i papërmbajtshëm, duke shënuar plot 50 pikë, ...
Bashkimi mposht Borean
Bashkimi mposht Borean
Bashkimi ka shënuar fitoren e shtatë të stinorit sonte duke e mposhtur Borean në Sezai Surroi bindshëm. Basketbollistët e ekipit prizrenas, që është kampion aktual, kanë nisur të marrin veten pas startit të dobët dhe ...
| Telegrafi | para 11 ore
Bashkimi ka shënuar fitoren e shtatë të stinorit sonte duke e mposhtur Borean në Sezai Surroi bindshëm. Basketbollistët e ekipit prizrenas, që është kampion aktual, kanë nisur të marrin veten pas startit të dobët dhe ...
Irving vendimtar në fitoren dramatike të Celtics (VIDEO)
Irving vendimtar në fitoren dramatike të Celtics (VIDEO)
Boston Celtics kanë fituar në kohë shtesë si mysafirë të Washington Wizards në kuadër të NBA-së falë një performance monumentale të Kyrie Irving. Irving shënoi dy kosha vendimtarë në fund të ndeshjes, dhe në përgjithësi ...
| Klan Kosova | para 21 ore
Boston Celtics kanë fituar në kohë shtesë si mysafirë të Washington Wizards në kuadër të NBA-së falë një performance monumentale të Kyrie Irving. Irving shënoi dy kosha vendimtarë në fund të ndeshjes, dhe në përgjithësi ...
S. Oliver Wurzburg – Z Mobile Prishtina me rezultat 95 me 77
S. Oliver Wurzburg – Z Mobile Prishtina me rezultat 95 me 77
Z Mobile Prishtina ka humbur si mysafire e ekipit austriak S.Oliver Wurzburg në kuadër të FIBA EUROPE CUP. Ekipi nga Prishtina humbi me një diferencë prej 18 pikësh. Pothujase në gjithë takimin mbizotëruan vendësit. ...
Te gjitha 4 | Klan Kosova | 12-Dec-2018 22:46
Z Mobile Prishtina ka humbur si mysafire e ekipit austriak S.Oliver Wurzburg në kuadër të FIBA EUROPE CUP. Ekipi nga Prishtina humbi me një diferencë prej 18 pikësh. Pothujase në gjithë takimin mbizotëruan vendësit. ...
Ylli mbyll vitin me fitore në shtëpi, Trepça shokohet në Prizren
Ylli mbyll vitin me fitore në shtëpi, Trepça shokohet në Prizren
Ylli e ka mbyllur vitin 2018 me fitore në shtëpi duke mposhtur Lipjanin me rezultat të thellë 105-83. Vendasit ishin të papërmbajtshëm me Jones që realizoi 24 pikë, dhe Kuqi që shënoi 18 pikë. I shkëlqyer ishte edhe ...
Te gjitha 6 | Telegrafi | 12-Dec-2018 21:24
Ylli e ka mbyllur vitin 2018 me fitore në shtëpi duke mposhtur Lipjanin me rezultat të thellë 105-83. Vendasit ishin të papërmbajtshëm me Jones që realizoi 24 pikë, dhe Kuqi që shënoi 18 pikë. I shkëlqyer ishte edhe ...
1


Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved