ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/10/2019 16:06


Jennifer Aniston hap llogari dhe bllokon Instagramin
Jennifer Aniston hap llogari dhe bllokon Instagramin
Aktorja Jennifer Aniston ka vendosur që më në fund të dëgjojë të gjithë shoqërinë e saj dhe i është bashkuar rrjetit social Instagram. Gjatë ditës së djeshme padyshim lajmi më i përfolur dhe më i rëndësishëm madje në ...
Te gjitha 177 | Albportali | para 59 min
Aktorja Jennifer Aniston ka vendosur që më në fund të dëgjojë të gjithë shoqërinë e saj dhe i është bashkuar rrjetit social Instagram. Gjatë ditës së djeshme padyshim lajmi më i përfolur dhe më i rëndësishëm madje në ...
Zgjidhet gruaja më e bukur në botë sipas ekuacionit të Greqisë së lashtë
Zgjidhet gruaja më e bukur në botë sipas ekuacionit të Greqisë së lashtë
Gruaja më e bukur në botë, sipas Golden Ratio Beauty Phi, një mënyrë matematikore që përdorej në Greqinë e lashtë për të përcaktuar nivelin e bukurisë, është Bella Hadid.
Te gjitha 17 | Top Channel | para 59 min
Gruaja më e bukur në botë, sipas Golden Ratio Beauty Phi, një mënyrë matematikore që përdorej në Greqinë e lashtë për të përcaktuar nivelin e bukurisë, është Bella Hadid.
Nëntë vjet në bodrum në pritje të fundit të… botës!
Nëntë vjet në bodrum në pritje të fundit të… botës!
Një familje holandeze jetonte e izoluar në një qytet në qendër të vendit deri kur para disa ditësh djali më i madh, 25 vjeç, la shtëpinë dhe u shfaq në lokalin më të afërt të zonës duke rrëfyer në mënyrë konfuze detajet ...
Te gjitha 19 | BalkanWeb | para 47 min
Një familje holandeze jetonte e izoluar në një qytet në qendër të vendit deri kur para disa ditësh djali më i madh, 25 vjeç, la shtëpinë dhe u shfaq në lokalin më të afërt të zonës duke rrëfyer në mënyrë konfuze detajet ...
Ghetto Geasy bashkon forcat me këta reperë për këngën e re
Ghetto Geasy bashkon forcat me këta reperë për këngën e re
Getoar Selimi po sjell një projekt të ri, kësaj radhe në bashkëpunim me disa artistë, shkruan . Geti ka bashkuar forcat me Onatin, Dj Blunt dhe Real 1 ose si njihen në publik “Shaolin Gang”, për të sjellë këngën e re. ...
Te gjitha 10 | Lajminet | para 79 min
Getoar Selimi po sjell një projekt të ri, kësaj radhe në bashkëpunim me disa artistë, shkruan . Geti ka bashkuar forcat me Onatin, Dj Blunt dhe Real 1 ose si njihen në publik “Shaolin Gang”, për të sjellë këngën e re. ...
Skerdi publikon duetin “Falma”
Skerdi publikon duetin “Falma”
Skerdi ka publikuar projektin e ri. Skerdi Ago, ashtu siç e kishte paralajmëruar, sapo publikoi projektin e tij të ri, shkruan lajmi.net. Këngëtari, kësaj radhe ka bashkëpunuar me Donjetën, kënga e re titullohet “Falma” ...
Te gjitha 19 | Zeri | para 28 min
Skerdi ka publikuar projektin e ri. Skerdi Ago, ashtu siç e kishte paralajmëruar, sapo publikoi projektin e tij të ri, shkruan lajmi.net. Këngëtari, kësaj radhe ka bashkëpunuar me Donjetën, kënga e re titullohet “Falma” ...
Aktorja e njohur bëhet me Instagram, thyen rekord të ndjekësve për 24 orë
Aktorja e njohur bëhet me Instagram, thyen rekord të ndjekësve për 24 orë
Jennifer Aniston ka ‘thyer’ rrjeitn. Jennifer Aniston gjatë ditës së djeshme hapi llogari zyrtare në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net. Aktorja ka publikuar një fotografi, të cilën e ka realizuar bashkë me ...
Te gjitha 12 | Gazeta Observer | para 105 min
Jennifer Aniston ka ‘thyer’ rrjeitn. Jennifer Aniston gjatë ditës së djeshme hapi llogari zyrtare në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net. Aktorja ka publikuar një fotografi, të cilën e ka realizuar bashkë me ...
Arrin Yaris i ri
Arrin Yaris i ri
Toyota ka prezantuar Yaris-in e ri, i cili arrin në një platformë krejt të re, me një enterier të ri dhe njësi motorike. Gjigandi japonez ka investuar shumë në vogëlushin e tij urban, i cili është modeli më i shitur i ...
Te gjitha 7 | Medial | para 28 min
Toyota ka prezantuar Yaris-in e ri, i cili arrin në një platformë krejt të re, me një enterier të ri dhe njësi motorike. Gjigandi japonez ka investuar shumë në vogëlushin e tij urban, i cili është modeli më i shitur i ...
Aksident i frikshëm, motoçiklisti përplaset me një makinë me gati 280 km/orë   Ky është momenti i tmerrshëm kur një motoçiklist u përplas me një makinë me gati 280 km në orë.  Fatmirësisht motoçiklisti shpëtoi nga dëmtimi serioz...
Aksident i frikshëm, motoçiklisti përplaset me një makinë me gati 280 km/orë Ky është momenti i tmerrshëm kur një motoçiklist u përplas me një makinë me gati 280 km në orë.  Fatmirësisht motoçiklisti shpëtoi nga dëmtimi serioz...
Ky është momenti i tmerrshëm kur një motoçiklist u përplas me një makinë me gati 280 km në orë. Fatmirësisht motoçiklisti shpëtoi nga dëmtimi serioz pavarësisht përplasjes me shpejtësi të lartë. Aksidenti i frikshëm ...
Te gjitha 8 | Kosova Sot | para 2 ore
Ky është momenti i tmerrshëm kur një motoçiklist u përplas me një makinë me gati 280 km në orë. Fatmirësisht motoçiklisti shpëtoi nga dëmtimi serioz pavarësisht përplasjes me shpejtësi të lartë. Aksidenti i frikshëm ...
Horoskopi ditor, e enjte 17 tetor 2019
Horoskopi ditor, e enjte 17 tetor 2019
Dashi Dashuria: Kjo është një ditë e keqe, por që do përmirësohet në vijim. Do të shtyheni të flisni me të dashurin, sepse qielli është vërtet magjik për ju. Nëse jeni beqarë dhe keni qëndruar vetëm për një kohë të ...
Te gjitha 25 | Portalb | para 2 ore
Dashi Dashuria: Kjo është një ditë e keqe, por që do përmirësohet në vijim. Do të shtyheni të flisni me të dashurin, sepse qielli është vërtet magjik për ju. Nëse jeni beqarë dhe keni qëndruar vetëm për një kohë të ...
Alarmon UNICEF: Fëmijët ose hanë shumë, ose nuk kanë çfarë të hanë
Alarmon UNICEF: Fëmijët ose hanë shumë, ose nuk kanë çfarë të hanë
Agjencia e fëmijëve e Kombeve të Bashkuara, UNICEF, thotë se një e treta e fëmijëve në të gjithë botën vuajnë nga kequshqyerja – ose hanë shumë, ose hanë shumë pak. Kështu, në mbarë botën sheh fëmijët obezë dhe fëmijë ...
Te gjitha 8 | GazetaTema | para 105 min
Agjencia e fëmijëve e Kombeve të Bashkuara, UNICEF, thotë se një e treta e fëmijëve në të gjithë botën vuajnë nga kequshqyerja – ose hanë shumë, ose hanë shumë pak. Kështu, në mbarë botën sheh fëmijët obezë dhe fëmijë ...


Arrin Yaris i ri
Arrin Yaris i ri
Toyota ka prezantuar Yaris-in e ri, i cili arrin në një platformë krejt të re, me një enterier të ri dhe njësi motorike. Gjigandi japonez ka investuar shumë në vogëlushin e tij urban, i cili është modeli më i shitur i ...
Te gjitha 7 | Medial | para 28 min
Toyota ka prezantuar Yaris-in e ri, i cili arrin në një platformë krejt të re, me një enterier të ri dhe njësi motorike. Gjigandi japonez ka investuar shumë në vogëlushin e tij urban, i cili është modeli më i shitur i ...
Gjermania s’e ndalon “Huawei”-n, pavarësisht paralajmërimit amerikan për spiunim
Gjermania s’e ndalon “Huawei”-n, pavarësisht paralajmërimit amerikan për spiunim
Gjermania ka lëshuar një projekt udhëzues të brezit të ardhshëm të sigurisë pa tela që nuk parashikon ndalimin e “Huawei”- t. Sidoqoftë, SHBA-ja ka paralajmëruar përsëri se do të rishqyrtojë ndarjen e inteligjencës me ...
Te gjitha 5 | Gazeta Observer | para 76 min
Gjermania ka lëshuar një projekt udhëzues të brezit të ardhshëm të sigurisë pa tela që nuk parashikon ndalimin e “Huawei”- t. Sidoqoftë, SHBA-ja ka paralajmëruar përsëri se do të rishqyrtojë ndarjen e inteligjencës me ...
Pas iPhone Xr, Apple planifikon edhe prodhimin e iphone 11 në indi
Pas iPhone Xr, Apple planifikon edhe prodhimin e iphone 11 në indi
Raportet që thonë se Apple do të prodhoj telefonat e tyre premium në Indi datojnë që nga fundi i vitit të kaluar. Në fillim të këtij viti këto raporte u ndoqën nga të tjerat që pretendojnë të njëjtën gjë, pasi......
Te gjitha 16 | Zeri | para 4 ore
Raportet që thonë se Apple do të prodhoj telefonat e tyre premium në Indi datojnë që nga fundi i vitit të kaluar. Në fillim të këtij viti këto raporte u ndoqën nga të tjerat që pretendojnë të njëjtën gjë, pasi......

Nëntë vjet në bodrum në pritje të fundit të… botës!
Nëntë vjet në bodrum në pritje të fundit të… botës!
Një familje holandeze jetonte e izoluar në një qytet në qendër të vendit deri kur para disa ditësh djali më i madh, 25 vjeç, la shtëpinë dhe u shfaq në lokalin më të afërt të zonës duke rrëfyer në mënyrë konfuze detajet ...
Te gjitha 19 | BalkanWeb | para 47 min
Një familje holandeze jetonte e izoluar në një qytet në qendër të vendit deri kur para disa ditësh djali më i madh, 25 vjeç, la shtëpinë dhe u shfaq në lokalin më të afërt të zonës duke rrëfyer në mënyrë konfuze detajet ...
Aksident i frikshëm, motoçiklisti përplaset me një makinë me gati 280 km/orë   Ky është momenti i tmerrshëm kur një motoçiklist u përplas me një makinë me gati 280 km në orë.  Fatmirësisht motoçiklisti shpëtoi nga dëmtimi serioz...
Aksident i frikshëm, motoçiklisti përplaset me një makinë me gati 280 km/orë Ky është momenti i tmerrshëm kur një motoçiklist u përplas me një makinë me gati 280 km në orë.  Fatmirësisht motoçiklisti shpëtoi nga dëmtimi serioz...
Ky është momenti i tmerrshëm kur një motoçiklist u përplas me një makinë me gati 280 km në orë. Fatmirësisht motoçiklisti shpëtoi nga dëmtimi serioz pavarësisht përplasjes me shpejtësi të lartë. Aksidenti i frikshëm ...
Te gjitha 8 | Kosova Sot | para 2 ore
Ky është momenti i tmerrshëm kur një motoçiklist u përplas me një makinë me gati 280 km në orë. Fatmirësisht motoçiklisti shpëtoi nga dëmtimi serioz pavarësisht përplasjes me shpejtësi të lartë. Aksidenti i frikshëm ...
“Kalorësi” Kim, shëtitje simbolike mbi malin e shenjtë
“Kalorësi” Kim, shëtitje simbolike mbi malin e shenjtë
Lideri koreano-verior, Kim Jong Un, ka shpërndarë për mediat disa foto të një shëtitjeje simbolike – dhe të rëndësishme politikisht – mbi një kalë të bardhë në një mal të mbuluar nga bora që konsiderohet i shenjtë nga ...
Te gjitha 8 | Indeks Online | para 2 ore
Lideri koreano-verior, Kim Jong Un, ka shpërndarë për mediat disa foto të një shëtitjeje simbolike – dhe të rëndësishme politikisht – mbi një kalë të bardhë në një mal të mbuluar nga bora që konsiderohet i shenjtë nga ...

Horoskopi ditor, e enjte 17 tetor 2019
Horoskopi ditor, e enjte 17 tetor 2019
Dashi Dashuria: Kjo është një ditë e keqe, por që do përmirësohet në vijim. Do të shtyheni të flisni me të dashurin, sepse qielli është vërtet magjik për ju. Nëse jeni beqarë dhe keni qëndruar vetëm për një kohë të ...
Te gjitha 25 | Portalb | para 2 ore
Dashi Dashuria: Kjo është një ditë e keqe, por që do përmirësohet në vijim. Do të shtyheni të flisni me të dashurin, sepse qielli është vërtet magjik për ju. Nëse jeni beqarë dhe keni qëndruar vetëm për një kohë të ...
Skerdi publikon duetin “Falma”
Skerdi publikon duetin “Falma”
Skerdi Ago, ashtu siç e kishte paralajmëruar, sapo publikoi projektin e tij të ri, shkruan lajmi.net. Këngëtari, kësaj radhe ka bashkëpunuar me Donjetën, kënga e re titullohet “Falma” dhe vjen e shoqëruar edhe me ...
Te gjitha 44 | Albportali | para 35 min
Skerdi Ago, ashtu siç e kishte paralajmëruar, sapo publikoi projektin e tij të ri, shkruan lajmi.net. Këngëtari, kësaj radhe ka bashkëpunuar me Donjetën, kënga e re titullohet “Falma” dhe vjen e shoqëruar edhe me ...
Vendoset gurthemeli për ndërtimin e tri klinikave shëndetësore në Kamenicë
Vendoset gurthemeli për ndërtimin e tri klinikave shëndetësore në Kamenicë
Në Kamenicë gjatë ditës sotme është bërë vendosja e gurthemelit të ndërtimit të Klinikës së Gjinekologjisë, Pediatrisë dhe Urgjencës, projekt ky i cili u vlerësua si shumë i nevojshëm për qytetarët e kësaj ane.
Te gjitha 5 | Kosova Press | para 59 min
Në Kamenicë gjatë ditës sotme është bërë vendosja e gurthemelit të ndërtimit të Klinikës së Gjinekologjisë, Pediatrisë dhe Urgjencës, projekt ky i cili u vlerësua si shumë i nevojshëm për qytetarët e kësaj ane.

Alarmon UNICEF: Fëmijët ose hanë shumë, ose nuk kanë çfarë të hanë
Alarmon UNICEF: Fëmijët ose hanë shumë, ose nuk kanë çfarë të hanë
Agjencia e fëmijëve e Kombeve të Bashkuara, UNICEF, thotë se një e treta e fëmijëve në të gjithë botën vuajnë nga kequshqyerja – ose hanë shumë, ose hanë shumë pak. Kështu, në mbarë botën sheh fëmijët obezë dhe fëmijë ...
Te gjitha 8 | GazetaTema | para 105 min
Agjencia e fëmijëve e Kombeve të Bashkuara, UNICEF, thotë se një e treta e fëmijëve në të gjithë botën vuajnë nga kequshqyerja – ose hanë shumë, ose hanë shumë pak. Kështu, në mbarë botën sheh fëmijët obezë dhe fëmijë ...
“Super” PPP-të e shëndetësisë – KLSH: Check-Up e Dializa paguhen për shërbime të pakryera, sterilizimi rrit kostot
“Super” PPP-të e shëndetësisë – KLSH: Check-Up e Dializa paguhen për shërbime të pakryera, sterilizimi rrit kostot
Rreth 3.6 milion lekë janë fondet e shpenzuara përgjatë vitit 2018 për kontratat koncesionare që monitorohen nga Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor. Ndërkohë që një auditim i kryer nga Kontrolli ...
Te gjitha 5 | ScanTv | para 2 ore
Rreth 3.6 milion lekë janë fondet e shpenzuara përgjatë vitit 2018 për kontratat koncesionare që monitorohen nga Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor. Ndërkohë që një auditim i kryer nga Kontrolli ...
Receta sekrete për humbje të peshës: Humbni 2 kilogramë brenda 2 ditëve!
Receta sekrete për humbje të peshës: Humbni 2 kilogramë brenda 2 ditëve!
Majdanozi kryesisht përdoret në kuzhinë dhe thjesht preferojmë ta shtojmë në supa e në sallata. Majdanozin mund ta konsumojmë thuajse çdo ditë, por në sasi të vogla Megjithatë, ekspertët kanë bërë të ditur edhe një fakt ...
Te gjitha 6 | Telegraf | para 2 ore
Majdanozi kryesisht përdoret në kuzhinë dhe thjesht preferojmë ta shtojmë në supa e në sallata. Majdanozin mund ta konsumojmë thuajse çdo ditë, por në sasi të vogla Megjithatë, ekspertët kanë bërë të ditur edhe një fakt ...

Jennifer Aniston hap llogari dhe bllokon Instagramin
Jennifer Aniston hap llogari dhe bllokon Instagramin
Aktorja Jennifer Aniston ka vendosur që më në fund të dëgjojë të gjithë shoqërinë e saj dhe i është bashkuar rrjetit social Instagram. Gjatë ditës së djeshme padyshim lajmi më i përfolur dhe më i rëndësishëm madje në ...
Te gjitha 177 | Albportali | para 59 min
Aktorja Jennifer Aniston ka vendosur që më në fund të dëgjojë të gjithë shoqërinë e saj dhe i është bashkuar rrjetit social Instagram. Gjatë ditës së djeshme padyshim lajmi më i përfolur dhe më i rëndësishëm madje në ...
Zgjidhet gruaja më e bukur në botë sipas ekuacionit të Greqisë së lashtë
Zgjidhet gruaja më e bukur në botë sipas ekuacionit të Greqisë së lashtë
Gruaja më e bukur në botë, sipas Golden Ratio Beauty Phi, një mënyrë matematikore që përdorej në Greqinë e lashtë për të përcaktuar nivelin e bukurisë, është Bella Hadid.
Te gjitha 17 | Top Channel | para 59 min
Gruaja më e bukur në botë, sipas Golden Ratio Beauty Phi, një mënyrë matematikore që përdorej në Greqinë e lashtë për të përcaktuar nivelin e bukurisë, është Bella Hadid.
Ghetto Geasy bashkon forcat me këta reperë për këngën e re
Ghetto Geasy bashkon forcat me këta reperë për këngën e re
Getoar Selimi po sjell një projekt të ri, kësaj radhe në bashkëpunim me disa artistë, shkruan . Geti ka bashkuar forcat me Onatin, Dj Blunt dhe Real 1 ose si njihen në publik “Shaolin Gang”, për të sjellë këngën e re. ...
Te gjitha 10 | Lajminet | para 79 min
Getoar Selimi po sjell një projekt të ri, kësaj radhe në bashkëpunim me disa artistë, shkruan . Geti ka bashkuar forcat me Onatin, Dj Blunt dhe Real 1 ose si njihen në publik “Shaolin Gang”, për të sjellë këngën e re. ...

Flaka e përjetshme: Si ky vend mori emrin, ‘Toka e Zjarrit’   “Ky zjarr digjet prej 4,000 vitesh dhe kurrë nuk është shuar”, thotë Aliyeva Rahila. “Edhe kur ka shi, borë, erë nuk ndalet kurrë së djeguri”. Flakët e larta kërcejnë...
Flaka e përjetshme: Si ky vend mori emrin, ‘Toka e Zjarrit’ “Ky zjarr digjet prej 4,000 vitesh dhe kurrë nuk është shuar”, thotë Aliyeva Rahila. “Edhe kur ka shi, borë, erë nuk ndalet kurrë së djeguri”. Flakët e larta kërcejnë...
“Ky zjarr digjet prej 4,000 vitesh dhe kurrë nuk është shuar”, thotë Aliyeva Rahila. “Edhe kur ka shi, borë, erë nuk ndalet kurrë së djeguri”. Flakët e larta kërcejnë pa pushim në një shtrirje prej 10 metrash kodrinë, ...
Te gjitha 3 | Kosova Sot | 15-Oct-2019 13:20
“Ky zjarr digjet prej 4,000 vitesh dhe kurrë nuk është shuar”, thotë Aliyeva Rahila. “Edhe kur ka shi, borë, erë nuk ndalet kurrë së djeguri”. Flakët e larta kërcejnë pa pushim në një shtrirje prej 10 metrash kodrinë, ...
Kjo video po shokon rrjetin   Në shtetin Gujarat, shtet i cili shtrihet në bregdetin perëndimor të Indisë katër burra kanë tortuar një këlysh tigri dhe më pas e kanë filmuar. Videoja që u bë virale në...
Kjo video po shokon rrjetin Në shtetin Gujarat, shtet i cili shtrihet në bregdetin perëndimor të Indisë katër burra kanë tortuar një këlysh tigri dhe më pas e kanë filmuar. Videoja që u bë virale në...
Në shtetin Gujarat, shtet i cili shtrihet në bregdetin perëndimor të Indisë katër burra kanë tortuar një këlysh tigri dhe më pas e kanë filmuar. Videoja që u bë virale në rrjetet sociale dhe e përhapur përmes Whatsapp e ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | 15-Oct-2019 08:27
Në shtetin Gujarat, shtet i cili shtrihet në bregdetin perëndimor të Indisë katër burra kanë tortuar një këlysh tigri dhe më pas e kanë filmuar. Videoja që u bë virale në rrjetet sociale dhe e përhapur përmes Whatsapp e ...

Roman dashurie: Në shikim të dytë (12)
Roman dashurie: Në shikim të dytë (12)
U la dhe i teri flokët. Ishte uritur keq, por disi nuk i hahej. Mbaroi së veshuri, kur dëgjoi një të trokitur të lehtë në derë. E hapi derën dhe u habit kur e pa menaxherin e hotelit, i cili u përkul lehtë duke e ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | para 65 min
U la dhe i teri flokët. Ishte uritur keq, por disi nuk i hahej. Mbaroi së veshuri, kur dëgjoi një të trokitur të lehtë në derë. E hapi derën dhe u habit kur e pa menaxherin e hotelit, i cili u përkul lehtë duke e ...
Problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme
Problemet me të cilat përballen çiftet në ditët e sotme
Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashuruarit, pasi përveç problemeve të vjetra, ato përballen edhe me një seri sfidash të reja zhgënjyese. Të ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | para 5 ore
Gjetja e një personi special nuk është kurrë diçka e lehtë. Në ditët që po jetojmë është më stresuese për të dashuruarit, pasi përveç problemeve të vjetra, ato përballen edhe me një seri sfidash të reja zhgënjyese. Të ...
Ngjarje e vërtetë: Dashuria e mbuluar me dëborë (2)   Pranoi që fëmija të mbetej tek unë dhe, pas disa grindjeve të shkurtra, në fund u ndamë me marrëveshje. Dhe kështu, derisa miqtë e mi studionin dhe argëtoheshin, unë shkoja në...
Ngjarje e vërtetë: Dashuria e mbuluar me dëborë (2) Pranoi që fëmija të mbetej tek unë dhe, pas disa grindjeve të shkurtra, në fund u ndamë me marrëveshje. Dhe kështu, derisa miqtë e mi studionin dhe argëtoheshin, unë shkoja në...
Pranoi që fëmija të mbetej tek unë dhe, pas disa grindjeve të shkurtra, në fund u ndamë me marrëveshje. Dhe kështu, derisa miqtë e mi studionin dhe argëtoheshin, unë shkoja në punë, e më pas kthehesha me vrap në shtëpi, ...
| Kosova Sot | para 62 min
Pranoi që fëmija të mbetej tek unë dhe, pas disa grindjeve të shkurtra, në fund u ndamë me marrëveshje. Dhe kështu, derisa miqtë e mi studionin dhe argëtoheshin, unë shkoja në punë, e më pas kthehesha me vrap në shtëpi, ...

Charlotte McKinney seksi në veshje sportive (Foto)
Charlotte McKinney seksi në veshje sportive (Foto)
harlotte McKinney ka pasur të veshur një veshje sportive derisa ka marrë pjesë në një ngjarje humanitare te jogas në Berverly Hills, ku ajo i është bashkuar organizatës joqeveritare Best Buddies. Charlotte McKinney ka ...
Te gjitha 16 | Zhurnal | 13-Mar-2019 08:55
harlotte McKinney ka pasur të veshur një veshje sportive derisa ka marrë pjesë në një ngjarje humanitare te jogas në Berverly Hills, ku ajo i është bashkuar organizatës joqeveritare Best Buddies. Charlotte McKinney ka ...

Del fotografia, ky është personi i arrestuar për vrasjen e Oliver Ivanoviçit në Mitrovicë
Del fotografia, ky është personi i arrestuar për vrasjen e Oliver Ivanoviçit në Mitrovicë
Policia e Kosovës arrestoi në orët e para të mëngjesit të sotëm një person të dyshuar për vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviç. Si i dyshuar për krimin mësohet se është arrestuar një zyrtar i lartë i policisë së ...
Te gjitha 186 | Lapsi | para 28 min
Policia e Kosovës arrestoi në orët e para të mëngjesit të sotëm një person të dyshuar për vrasjen e politikanit serb, Oliver Ivanoviç. Si i dyshuar për krimin mësohet se është arrestuar një zyrtar i lartë i policisë së ...
Çelja e negociatave, mediat ndërkombëtare: Shpresë për kompromis, Merkel takon Macron
Çelja e negociatave, mediat ndërkombëtare: Shpresë për kompromis, Merkel takon Macron
Zyrtarisht, ministrat e Jashtëm të mbledhur të martën ne Luksemburg thanë se nuk e kishin marrë dot një vendim për Shqipërinë dhe Maqedoninë e veriut, duke ja kaluar topin krerëve të shteteve anëtare qe vendosin në ...
Te gjitha 330 | GazetaTema | para 27 min
Zyrtarisht, ministrat e Jashtëm të mbledhur të martën ne Luksemburg thanë se nuk e kishin marrë dot një vendim për Shqipërinë dhe Maqedoninë e veriut, duke ja kaluar topin krerëve të shteteve anëtare qe vendosin në ...
EKSKLUZIVE: Në mesin e të arratisurve nga kampet siriane janë edhe 5 luftëtarë shqiptarë të ISIS-it
EKSKLUZIVE: Në mesin e të arratisurve nga kampet siriane janë edhe 5 luftëtarë shqiptarë të ISIS-it
Pesë luftëtarë shqiptarë të ISIS-it, janë në mesin e 25 të arratisurve nga kampet siriane, të dielën, pas operacionit ushtarak të shtetit turk në Siri. Tre prej tyre janë nga Kosova dhe një tjetër nga Maqedonia, merr ...
Te gjitha 213 | Gazeta Monitor | para 28 min
Pesë luftëtarë shqiptarë të ISIS-it, janë në mesin e 25 të arratisurve nga kampet siriane, të dielën, pas operacionit ushtarak të shtetit turk në Siri. Tre prej tyre janë nga Kosova dhe një tjetër nga Maqedonia, merr ...

Ndarja nga jeta e “Dajës” legjendar të futbollit shqiptar Prof. Mico Papadhopulli, Presidenti Meta shpreh ngushëllimet e tij
Ndarja nga jeta e “Dajës” legjendar të futbollit shqiptar Prof. Mico Papadhopulli, Presidenti Meta shpreh ngushëllimet e tij
Presidenti i Republikës, Ilir Meta me anë të një postimi ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të “Dajës” legjendar të futbollit shqiptar Prof. Mico Papadhopulli. Kreu i Shtetit, ndër të tjera shkruan se, ...
Te gjitha 32 | Telegraf | para 3 ore
Presidenti i Republikës, Ilir Meta me anë të një postimi ka shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të “Dajës” legjendar të futbollit shqiptar Prof. Mico Papadhopulli. Kreu i Shtetit, ndër të tjera shkruan se, ...
UEFA nën presion, kërkohet dënim ekzemplar pas racizmit në Sofie
UEFA nën presion, kërkohet dënim ekzemplar pas racizmit në Sofie
Nuk kishte asnjë dyshim që UEFA do të niste një hetim disiplonor në dëm të Bullgarisë, pas sjelljes raciste të tifozëve të saj në ndeshjen e luajtur në Sofie kundër Anglisë. Por si kurrë më parë, qeveria europiane e ...
Te gjitha 111 | E Dua Sportin | para 72 min
Nuk kishte asnjë dyshim që UEFA do të niste një hetim disiplonor në dëm të Bullgarisë, pas sjelljes raciste të tifozëve të saj në ndeshjen e luajtur në Sofie kundër Anglisë. Por si kurrë më parë, qeveria europiane e ...
Momenti emocionues, Messit ia dhurojnë djemtë e tij trofeun e Këpucës së Artë
Momenti emocionues, Messit ia dhurojnë djemtë e tij trofeun e Këpucës së Artë
Lionel Messi ka pranuar çmimin e Këpucës së Artë nga dy djemtë e tij, Mateo dhe Thiago. Sot (e mërkurë) gjatë ditës u organizua ceremonia e ndarjes së çmimit të madh individual Këpuca e Artë. Ky çmim është i njohur pasi ...
Te gjitha 32 | Telegrafi | para 28 min
Lionel Messi ka pranuar çmimin e Këpucës së Artë nga dy djemtë e tij, Mateo dhe Thiago. Sot (e mërkurë) gjatë ditës u organizua ceremonia e ndarjes së çmimit të madh individual Këpuca e Artë. Ky çmim është i njohur pasi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved