ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2019 03:31


Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë
Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë
Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun që me zërin e tij ka vjedhur zemrat e të gjithëve. E së fundmi ai ka sjell dhe projektin e tij më të ri të titulluar “Nuk po kalojka” dhe teskti i ...
Te gjitha 196 | Arbresh | para 2 ore
Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun që me zërin e tij ka vjedhur zemrat e të gjithëve. E së fundmi ai ka sjell dhe projektin e tij më të ri të titulluar “Nuk po kalojka” dhe teskti i ...
Momenti magjik nga dasma – Blero me vazjën, Tarën
Momenti magjik nga dasma – Blero me vazjën, Tarën
Kanë qenë të shumtë të ftuarit nga estrada në dasmën e Bleros dhe Afrona, shkruan GazetaBlic. Në mesin e tyre padyshim nuk kishin se si të mungonin dhe Labinot Gashi me bashkëshorten e tij, Qendresën. Të dy të veshur ...
Te gjitha 44 | GazetaBlic | para 4 ore
Kanë qenë të shumtë të ftuarit nga estrada në dasmën e Bleros dhe Afrona, shkruan GazetaBlic. Në mesin e tyre padyshim nuk kishin se si të mungonin dhe Labinot Gashi me bashkëshorten e tij, Qendresën. Të dy të veshur ...
Facebook mbyllur dhjetëra mijëra aplikacione
Facebook mbyllur dhjetëra mijëra aplikacione
Rrjeti social Facebook ka mbyllur dhjetëra mijëra aplikacione si pjesë e hetimit që filloi pas skandalit të qasjes në informata pa leje të shumë përdoruesve nga Cambridge Analytica. Jo të gjitha aplikacionet e mbyllura ...
Te gjitha 15 | VizionPlus | para 4 ore
Rrjeti social Facebook ka mbyllur dhjetëra mijëra aplikacione si pjesë e hetimit që filloi pas skandalit të qasjes në informata pa leje të shumë përdoruesve nga Cambridge Analytica. Jo të gjitha aplikacionet e mbyllura ...
Loredana flet për këtë vit që po lëmë pas: “Kam ndjerë dashuri dhe urrejtje”
Loredana flet për këtë vit që po lëmë pas: “Kam ndjerë dashuri dhe urrejtje”
Këtë vit që po i vie fundi, ka qenë viti ku Loredana u përfol shumë, dhe jo vetëm për muzikën, mëmësinë dhe raportin me reperin kosovar Mozzik, mirëpo edhe për skandalin që ndodhi në Zvicër, ku u akuzua për mashtrim dhe ...
Te gjitha 16 | Prive | para 4 ore
Këtë vit që po i vie fundi, ka qenë viti ku Loredana u përfol shumë, dhe jo vetëm për muzikën, mëmësinë dhe raportin me reperin kosovar Mozzik, mirëpo edhe për skandalin që ndodhi në Zvicër, ku u akuzua për mashtrim dhe ...
Horoskopi i datës 22 shtator 2019
Horoskopi i datës 22 shtator 2019
Dashi Ka rrezik që sot të zhyteni në kujtime jo të mira dhe do mërziteni shumë. Nëse keni një lidhje do futeni në kriza të thella. Do jeni gjithë kohës me nerva dhe do kapeni edhe me gjërat elementare. Po nuk ndryshuar ...
Te gjitha 31 | Dritare | para 4 ore
Dashi Ka rrezik që sot të zhyteni në kujtime jo të mira dhe do mërziteni shumë. Nëse keni një lidhje do futeni në kriza të thella. Do jeni gjithë kohës me nerva dhe do kapeni edhe me gjërat elementare. Po nuk ndryshuar ...
Një ish deputet, arsyeja e ndarjes së Rudina Dembacajt nga i shoqi??
Një ish deputet, arsyeja e ndarjes së Rudina Dembacajt nga i shoqi??
Përpara tërmetit, një tjetër lajm pat bërë bujë gjatë ditës së sotme: Rudina Dembacaj është ndarë ngas bashkëshorti I saj, Aleksi, pas tre vitesh martese, e madje sipas “Faxweb.al” , aktorja e humorit I paska dhënë ...
Te gjitha 10 | Bordo | para 4 ore
Përpara tërmetit, një tjetër lajm pat bërë bujë gjatë ditës së sotme: Rudina Dembacaj është ndarë ngas bashkëshorti I saj, Aleksi, pas tre vitesh martese, e madje sipas “Faxweb.al” , aktorja e humorit I paska dhënë ...
Anëtarësimi në Interpol: Kosova në prag të dështimit të radhës
Anëtarësimi në Interpol: Kosova në prag të dështimit të radhës
Kosova është në prag të një dështimi tjetër për anëtarësim në organizatën ndërkombëtare policore Interpol. Më pak se një muaj nga mbajtja e Asamblesë së Përgjithshme të Interpolit në Kili, Ministria e Jashtme thotë se ...
Te gjitha 42 | Gazeta Express | para 3 ore
Kosova është në prag të një dështimi tjetër për anëtarësim në organizatën ndërkombëtare policore Interpol. Më pak se një muaj nga mbajtja e Asamblesë së Përgjithshme të Interpolit në Kili, Ministria e Jashtme thotë se ...
Mos e neglizhoni rënien e qerpikëve, tregon shumë për shëndetin tuaj   Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët thonë se një gjë e tillë mund të jetë shenjë...
Mos e neglizhoni rënien e qerpikëve, tregon shumë për shëndetin tuaj Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët thonë se një gjë e tillë mund të jetë shenjë...
Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët thonë se një gjë e tillë mund të jetë shenjë paralajmëruese e problemeve shëndetësore. Lexoni edhe: ...
Te gjitha 12 | Kosova Sot | para 7 ore
Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët thonë se një gjë e tillë mund të jetë shenjë paralajmëruese e problemeve shëndetësore. Lexoni edhe: ...
Alban Skënderaj hap arkivat e fëmijërisë, shikojeni si dukej (FOTO)
Alban Skënderaj hap arkivat e fëmijërisë, shikojeni si dukej (FOTO)
Alban Skënderaj është kthyer prapa në kohë, duke publikuar fotografi nga fëmijëria. Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, me të cilën është kthyer prapa në kohë. Kjo fotografi e këngëtart ...
Te gjitha 8 | TetovaSot | para 8 ore
Alban Skënderaj është kthyer prapa në kohë, duke publikuar fotografi nga fëmijëria. Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, me të cilën është kthyer prapa në kohë. Kjo fotografi e këngëtart ...
Luana Vjollca flet si rrallëherë për babanë e ndjerë
Luana Vjollca flet si rrallëherë për babanë e ndjerë
Ndonëse praktikisht është rritur para kamerave dhe syve të publikut, Luana Vjollca duket se e di shumë mirë rëndësinë e privatësisë, ndaj për jetën e saj private tashmë dihet fare pak. Por së fundmi, në një intervistë ...
Te gjitha 6 | Arbresh | para 113 min
Ndonëse praktikisht është rritur para kamerave dhe syve të publikut, Luana Vjollca duket se e di shumë mirë rëndësinë e privatësisë, ndaj për jetën e saj private tashmë dihet fare pak. Por së fundmi, në një intervistë ...


Facebook mbyllur dhjetëra mijëra aplikacione
Facebook mbyllur dhjetëra mijëra aplikacione
Rrjeti social Facebook ka mbyllur dhjetëra mijëra aplikacione si pjesë e hetimit që filloi pas skandalit të qasjes në informata pa leje të shumë përdoruesve nga Cambridge Analytica. Jo të gjitha aplikacionet e mbyllura ...
Te gjitha 15 | VizionPlus | para 4 ore
Rrjeti social Facebook ka mbyllur dhjetëra mijëra aplikacione si pjesë e hetimit që filloi pas skandalit të qasjes në informata pa leje të shumë përdoruesve nga Cambridge Analytica. Jo të gjitha aplikacionet e mbyllura ...
Google planifikon të investojë 3 miliardë euro në Evropë
Google planifikon të investojë 3 miliardë euro në Evropë
Shefi ekzekutiv Sundar Pichai thotë se do të sjellë investimet totale të kompanisë në infrastrukturën e internetit të kontinentit në 15 miliardë euro që nga viti 2007. Pichai u takua me kryeministrin finlandez Antii ...
Te gjitha 6 | AlbInfo | para 6 ore
Shefi ekzekutiv Sundar Pichai thotë se do të sjellë investimet totale të kompanisë në infrastrukturën e internetit të kontinentit në 15 miliardë euro që nga viti 2007. Pichai u takua me kryeministrin finlandez Antii ...
Si ta shmangni versionin e ri të ‘iPhone’ , iOS 13 – nëse nuk e dëshironi
Si ta shmangni versionin e ri të ‘iPhone’ , iOS 13 – nëse nuk e dëshironi
Nëse shqetësoheni për për versionin e ri të ‘iOS 13? nuk keni pse ta bëni “update.” Një ‘update’ të versionit të ri të “iPhone” është gjithmonë emocionues, dhe iOS 13 ka premtuar shumë gjëra të ndryshme, duke përfshirë ...
Te gjitha 18 | Flaka | para 5 ore
Nëse shqetësoheni për për versionin e ri të ‘iOS 13? nuk keni pse ta bëni “update.” Një ‘update’ të versionit të ri të “iPhone” është gjithmonë emocionues, dhe iOS 13 ka premtuar shumë gjëra të ndryshme, duke përfshirë ...

Një ish deputet, arsyeja e ndarjes së Rudina Dembacajt nga i shoqi??
Një ish deputet, arsyeja e ndarjes së Rudina Dembacajt nga i shoqi??
Përpara tërmetit, një tjetër lajm pat bërë bujë gjatë ditës së sotme: Rudina Dembacaj është ndarë ngas bashkëshorti I saj, Aleksi, pas tre vitesh martese, e madje sipas “Faxweb.al” , aktorja e humorit I paska dhënë ...
Te gjitha 10 | Bordo | para 4 ore
Përpara tërmetit, një tjetër lajm pat bërë bujë gjatë ditës së sotme: Rudina Dembacaj është ndarë ngas bashkëshorti I saj, Aleksi, pas tre vitesh martese, e madje sipas “Faxweb.al” , aktorja e humorit I paska dhënë ...
Teatri i Operas dhe Baletit ndez atmosferën në sheshin “Skënderbej”
Teatri i Operas dhe Baletit ndez atmosferën në sheshin “Skënderbej”
Pjeset me te njohura solistike, orkestrale, dhe korale nga operat dhe baletet qe kane perbere produksionet dhe njeheresh premierat kryesore ne dy vitet e fundit te Teatrit Kombetar te Operas dhe Baletit u prezantuan per ...
Te gjitha 6 | ikub.al | para 5 ore
Pjeset me te njohura solistike, orkestrale, dhe korale nga operat dhe baletet qe kane perbere produksionet dhe njeheresh premierat kryesore ne dy vitet e fundit te Teatrit Kombetar te Operas dhe Baletit u prezantuan per ...
Zbulohet një kokë guri parahistorike
Zbulohet një kokë guri parahistorike
Një kokë guri prehistorike është gjetur në tempullin e Athinës në parkun arkeologjik në Paestum afër Salernos, raportuan arkeologët. Sipas arkeologëve materiali që është përdorur është i njëjtë me atë në disa nga ...
Te gjitha 4 | TetovaSot | para 4 ore
Një kokë guri prehistorike është gjetur në tempullin e Athinës në parkun arkeologjik në Paestum afër Salernos, raportuan arkeologët. Sipas arkeologëve materiali që është përdorur është i njëjtë me atë në disa nga ...

Horoskopi i datës 22 shtator 2019
Horoskopi i datës 22 shtator 2019
Dashi Ka rrezik që sot të zhyteni në kujtime jo të mira dhe do mërziteni shumë. Nëse keni një lidhje do futeni në kriza të thella. Do jeni gjithë kohës me nerva dhe do kapeni edhe me gjërat elementare. Po nuk ndryshuar ...
Te gjitha 31 | Dritare | para 4 ore
Dashi Ka rrezik që sot të zhyteni në kujtime jo të mira dhe do mërziteni shumë. Nëse keni një lidhje do futeni në kriza të thella. Do jeni gjithë kohës me nerva dhe do kapeni edhe me gjërat elementare. Po nuk ndryshuar ...
Anëtarësimi në Interpol: Kosova në prag të dështimit të radhës
Anëtarësimi në Interpol: Kosova në prag të dështimit të radhës
Kosova është në prag të një dështimi tjetër për anëtarësim në organizatën ndërkombëtare policore Interpol. Më pak se një muaj nga mbajtja e Asamblesë së Përgjithshme të Interpolit në Kili, Ministria e Jashtme thotë se ...
Te gjitha 42 | Gazeta Express | para 3 ore
Kosova është në prag të një dështimi tjetër për anëtarësim në organizatën ndërkombëtare policore Interpol. Më pak se një muaj nga mbajtja e Asamblesë së Përgjithshme të Interpolit në Kili, Ministria e Jashtme thotë se ...
Monuni, mbreti i parë ilir që ka prerë monedha
Monuni, mbreti i parë ilir që ka prerë monedha
Një ndër mbretërit e parë ilirë që kanë prerë monedha ka qenë Monuni, i cili mendohet të ketë mbretëruar në vitet 290/285 deri në 270 p.e.s, në trevat mes Dyrrahut dhe Apolonisë, deri në kufi me Maqedoninë. Në një ...
Te gjitha 4 | Indeks Online | para 10 ore
Një ndër mbretërit e parë ilirë që kanë prerë monedha ka qenë Monuni, i cili mendohet të ketë mbretëruar në vitet 290/285 deri në 270 p.e.s, në trevat mes Dyrrahut dhe Apolonisë, deri në kufi me Maqedoninë. Në një ...

Mos e neglizhoni rënien e qerpikëve, tregon shumë për shëndetin tuaj   Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët thonë se një gjë e tillë mund të jetë shenjë...
Mos e neglizhoni rënien e qerpikëve, tregon shumë për shëndetin tuaj Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët thonë se një gjë e tillë mund të jetë shenjë...
Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët thonë se një gjë e tillë mund të jetë shenjë paralajmëruese e problemeve shëndetësore. Lexoni edhe: ...
Te gjitha 12 | Kosova Sot | para 7 ore
Nëse ju ndodh që të vini re rënie të qerpikëve, duhet ta shihni me kujdes pasi mund të rezultojë me pasoja. Mjekët thonë se një gjë e tillë mund të jetë shenjë paralajmëruese e problemeve shëndetësore. Lexoni edhe: ...
Pse vendet e varfra janë shumë më të rrezikuara nga ndryshimi i klimës?
Pse vendet e varfra janë shumë më të rrezikuara nga ndryshimi i klimës?
Ndryshimi i klimës është një fenomen global dhe shpesh thuhet se nuk njeh kufij. Kjo pasi që klima do të ndryshojë në të gjitha pjesët e botës në mënyrë jo të barabartë dhe se asnjë vend nuk është në gjendje ta zgjidhë ...
Te gjitha 7 | TetovaSot | para 6 ore
Ndryshimi i klimës është një fenomen global dhe shpesh thuhet se nuk njeh kufij. Kjo pasi që klima do të ndryshojë në të gjitha pjesët e botës në mënyrë jo të barabartë dhe se asnjë vend nuk është në gjendje ta zgjidhë ...
Ushqimi pa gluten sjell sëmundje të rrezikshme   Dieta pa gluten është bërë e njohur vitet e fundit në të gjithë botën. Pyetja është nëse një dietë e tillë vërtet mund të na sigurojë shëndet të...
Ushqimi pa gluten sjell sëmundje të rrezikshme Dieta pa gluten është bërë e njohur vitet e fundit në të gjithë botën. Pyetja është nëse një dietë e tillë vërtet mund të na sigurojë shëndet të...
Dieta pa gluten është bërë e njohur vitet e fundit në të gjithë botën. Pyetja është nëse një dietë e tillë vërtet mund të na sigurojë shëndet të mirë. Një përjashtim janë njerëzit që janë intolerant ndaj kësaj proteine, ...
Te gjitha 7 | Kosova Sot | para 8 ore
Dieta pa gluten është bërë e njohur vitet e fundit në të gjithë botën. Pyetja është nëse një dietë e tillë vërtet mund të na sigurojë shëndet të mirë. Një përjashtim janë njerëzit që janë intolerant ndaj kësaj proteine, ...

Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë
Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë
Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun që me zërin e tij ka vjedhur zemrat e të gjithëve. E së fundmi ai ka sjell dhe projektin e tij më të ri të titulluar “Nuk po kalojka” dhe teskti i ...
Te gjitha 196 | Arbresh | para 2 ore
Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun që me zërin e tij ka vjedhur zemrat e të gjithëve. E së fundmi ai ka sjell dhe projektin e tij më të ri të titulluar “Nuk po kalojka” dhe teskti i ...
Momenti magjik nga dasma – Blero me vazjën, Tarën
Momenti magjik nga dasma – Blero me vazjën, Tarën
Kanë qenë të shumtë të ftuarit nga estrada në dasmën e Bleros dhe Afrona, shkruan GazetaBlic. Në mesin e tyre padyshim nuk kishin se si të mungonin dhe Labinot Gashi me bashkëshorten e tij, Qendresën. Të dy të veshur ...
Te gjitha 44 | GazetaBlic | para 4 ore
Kanë qenë të shumtë të ftuarit nga estrada në dasmën e Bleros dhe Afrona, shkruan GazetaBlic. Në mesin e tyre padyshim nuk kishin se si të mungonin dhe Labinot Gashi me bashkëshorten e tij, Qendresën. Të dy të veshur ...
Loredana flet për këtë vit që po lëmë pas: “Kam ndjerë dashuri dhe urrejtje”
Loredana flet për këtë vit që po lëmë pas: “Kam ndjerë dashuri dhe urrejtje”
Këtë vit që po i vie fundi, ka qenë viti ku Loredana u përfol shumë, dhe jo vetëm për muzikën, mëmësinë dhe raportin me reperin kosovar Mozzik, mirëpo edhe për skandalin që ndodhi në Zvicër, ku u akuzua për mashtrim dhe ...
Te gjitha 16 | Prive | para 4 ore
Këtë vit që po i vie fundi, ka qenë viti ku Loredana u përfol shumë, dhe jo vetëm për muzikën, mëmësinë dhe raportin me reperin kosovar Mozzik, mirëpo edhe për skandalin që ndodhi në Zvicër, ku u akuzua për mashtrim dhe ...

Makina që gllabëron pyjet: E pret dhe copëton pemën për 15 sekonda
Makina që gllabëron pyjet: E pret dhe copëton pemën për 15 sekonda
Makineria e re që po përdoret për të prerë pyjet konsiderohet një “përbindësh” i vërtetë: me një pamje që ngjason më shumë me një objekt të dalë nga filmat e fantashkencës, ajo i pret, pastron e copëton......
Te gjitha 3 | Zeri | para 7 ore
Makineria e re që po përdoret për të prerë pyjet konsiderohet një “përbindësh” i vërtetë: me një pamje që ngjason më shumë me një objekt të dalë nga filmat e fantashkencës, ajo i pret, pastron e copëton......
Momenti i tmerrshëm kur peshkaqeni sulmon një njeri në anijen e tij
Momenti i tmerrshëm kur peshkaqeni sulmon një njeri në anijen e tij
Marku dhe shokët e tij ishin duke peshkuar, kur ai mendoi se ka kapur diçka të madhe, që nuk i doli ashtu siç mendoi. Marku mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte ...
Te gjitha 4 | Gazeta Express | para 17 ore
Marku dhe shokët e tij ishin duke peshkuar, kur ai mendoi se ka kapur diçka të madhe, që nuk i doli ashtu siç mendoi. Marku mendoi se ka kapur një peshk të madh, por nuk i doli ashtu siç ai mendonte. Në fakt, ai kishte ...
Gruaja shkon për ta shitur unazën, por kur shitësi mëson arsyen bën veprimin që ka përlotur rrjetin (Video)
Gruaja shkon për ta shitur unazën, por kur shitësi mëson arsyen bën veprimin që ka përlotur rrjetin (Video)
Kjo ngjarje mund të jetë një provë se në botë ekzistojnë shumë njerëz të mirë. Një grua në Dallas hyri në një dyqan bizhuterish për ta shitur unazën e saj. Kjo unazë ishte dhuratë me vlerë të madhe nga e ëma e saj, por ...
Te gjitha 3 | Lexo | 20-Sep-2019 16:58
Kjo ngjarje mund të jetë një provë se në botë ekzistojnë shumë njerëz të mirë. Një grua në Dallas hyri në një dyqan bizhuterish për ta shitur unazën e saj. Kjo unazë ishte dhuratë me vlerë të madhe nga e ëma e saj, por ...

Arsyet pse fjetja lakuriq është e mirë për marrëdhënien në çift
Arsyet pse fjetja lakuriq është e mirë për marrëdhënien në çift
Zakonisht i njohur si një hormon dashurie, oksitocina ka një ndikim të përgjithshëm në mirëqenien tonë. Sekretimi i saj është në të vërtetë vendimtar për kontrollin e stresit, i cili është shumë i rëndësishëm për një ...
Te gjitha 3 | Gazeta Monitor | para 2 ore
Zakonisht i njohur si një hormon dashurie, oksitocina ka një ndikim të përgjithshëm në mirëqenien tonë. Sekretimi i saj është në të vërtetë vendimtar për kontrollin e stresit, i cili është shumë i rëndësishëm për një ...
Gratë ideale për t’u martuar, sipas horoskopit, gjithë meshkujt preferojnë të tretën…   Nëse jeni duke menduar të martoheni, vazhdoni të lexoni këtë artikull dhe zbuloni cilat janë 3 gratë ideale për t’u martuar, sipas Zodiakut. Por duhet të dini që
Gratë ideale për t’u martuar, sipas horoskopit, gjithë meshkujt preferojnë të tretën… Nëse jeni duke menduar të martoheni, vazhdoni të lexoni këtë artikull dhe zbuloni cilat janë 3 gratë ideale për t’u martuar, sipas Zodiakut. Por duhet të dini që
Nëse jeni duke menduar të martoheni, vazhdoni të lexoni këtë artikull dhe zbuloni cilat janë 3 gratë ideale për t’u martuar, sipas Zodiakut. Por duhet të dini që e treta është mbi gjithë të tjerat. Gjeni nëse gruaja që ...
| Kosova Sot | para 9 ore
Nëse jeni duke menduar të martoheni, vazhdoni të lexoni këtë artikull dhe zbuloni cilat janë 3 gratë ideale për t’u martuar, sipas Zodiakut. Por duhet të dini që e treta është mbi gjithë të tjerat. Gjeni nëse gruaja që ...
Roman dashurie: Lidhja e pashkëputur (23)   - A do të kthehet ai njeri - e brengosur ka pyetur Moira. - Dyshoj, por me të kurrë nuk e di ku je. Shpirt, duhet të ma thuash pse ke shkuar nga shtëpia. Ndryshe nuk mundem të ndihmoj. - Më vjen keq, nuk mu
Roman dashurie: Lidhja e pashkëputur (23) - A do të kthehet ai njeri - e brengosur ka pyetur Moira. - Dyshoj, por me të kurrë nuk e di ku je. Shpirt, duhet të ma thuash pse ke shkuar nga shtëpia. Ndryshe nuk mundem të ndihmoj. - Më vjen keq, nuk mu
- A do të kthehet ai njeri - e brengosur ka pyetur Moira. - Dyshoj, por me të kurrë nuk e di ku je. Shpirt, duhet të ma thuash pse ke shkuar nga shtëpia. Ndryshe nuk mundem të ndihmoj. - Më vjen keq, nuk mundem të ta ...
Te gjitha 2 | Kosova Sot | para 11 ore
- A do të kthehet ai njeri - e brengosur ka pyetur Moira. - Dyshoj, por me të kurrë nuk e di ku je. Shpirt, duhet të ma thuash pse ke shkuar nga shtëpia. Ndryshe nuk mundem të ndihmoj. - Më vjen keq, nuk mundem të ta ...

Charlotte McKinney seksi në veshje sportive (Foto)
Charlotte McKinney seksi në veshje sportive (Foto)
harlotte McKinney ka pasur të veshur një veshje sportive derisa ka marrë pjesë në një ngjarje humanitare te jogas në Berverly Hills, ku ajo i është bashkuar organizatës joqeveritare Best Buddies. Charlotte McKinney ka ...
Te gjitha 16 | Zhurnal | 13-Mar-2019 08:55
harlotte McKinney ka pasur të veshur një veshje sportive derisa ka marrë pjesë në një ngjarje humanitare te jogas në Berverly Hills, ku ajo i është bashkuar organizatës joqeveritare Best Buddies. Charlotte McKinney ka ...

Tjetër lëkundje e fortë tërmeti, epiqendra në Durrës
Tjetër lëkundje e fortë tërmeti, epiqendra në Durrës
Sërish lëkundje të forta tërmeti në vend. Sipas të dhënave nga Qendra Sizmologjike Mesdhetare Europiane, tërmeti ka qenë në detin Adriatik, 4 km në Juglindje të Durrësit me një magnitudë relativisht të lartë prej 4.4 të ...
Te gjitha 466 | Medial | para 34 min
Sërish lëkundje të forta tërmeti në vend. Sipas të dhënave nga Qendra Sizmologjike Mesdhetare Europiane, tërmeti ka qenë në detin Adriatik, 4 km në Juglindje të Durrësit me një magnitudë relativisht të lartë prej 4.4 të ...
Sot nuk ishte një ditë e zakontë për shqiptarët
Sot nuk ishte një ditë e zakontë për shqiptarët
Sot nuk ishte një ditë e zakontë për shqiptarët. Tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë pa dyshim na ka goditur te gjithë neve. Falë Zotit deri tani nuk është raportuar për viktima në njerëz përpos disa të plagosurve ...
Te gjitha 60 | Ina-Online | para 3 ore
Sot nuk ishte një ditë e zakontë për shqiptarët. Tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë pa dyshim na ka goditur te gjithë neve. Falë Zotit deri tani nuk është raportuar për viktima në njerëz përpos disa të plagosurve ...
Klosi në Golem pas tërmeteve: Faza më e rrezikshme kaloi!
Klosi në Golem pas tërmeteve: Faza më e rrezikshme kaloi!
Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka inspektuar situatën pas tërmeteve, në Glem. Klosi monitoroi të gjithë hotelet, ndërsa bëri apel që të gjithë të qëndrojnë të qetë pasi faza më e vështirë ka kaluar. ...
Te gjitha 56 | Dritare | para 4 ore
Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka inspektuar situatën pas tërmeteve, në Glem. Klosi monitoroi të gjithë hotelet, ndërsa bëri apel që të gjithë të qëndrojnë të qetë pasi faza më e vështirë ka kaluar. ...

Giampaolo: Interi ka më shumë përvojë, Milani tregoi papjekuri
Giampaolo: Interi ka më shumë përvojë, Milani tregoi papjekuri
Marco Giampaolo mendon se dallimi i vetëm ndërmjet Interit dhe Milanit ishte përvoja që kanë Nerazzurrët dhe kjo ndikoi në triumfin e tyre. Rossonerët pësuan me rezultat 2-0 në San Siro në derbin ndaj rivalit lokal të ...
Te gjitha 122 | E Dua Sportin | para 3 ore
Marco Giampaolo mendon se dallimi i vetëm ndërmjet Interit dhe Milanit ishte përvoja që kanë Nerazzurrët dhe kjo ndikoi në triumfin e tyre. Rossonerët pësuan me rezultat 2-0 në San Siro në derbin ndaj rivalit lokal të ...
23:59    Ngjarje e rëndë, boksieri bullgar ndërron jetë në ring pas përballjes me shqiptarin! Ja arsyeja… Një ngjarje e rëndë ka ndodhur...
23:59 Ngjarje e rëndë, boksieri bullgar ndërron jetë në ring pas përballjes me shqiptarin! Ja arsyeja… Një ngjarje e rëndë ka ndodhur...
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës. Boksieri bullgar Isus Veliçkov ka humbur jetën pas përballjes në ring me boksierin durrsak Ardit Murrja. Veliçkov, ka marrë ...
Te gjitha 24 | Kosova Sot | para 4 ore
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” të qytetit të Shkodrës. Boksieri bullgar Isus Veliçkov ka humbur jetën pas përballjes në ring me boksierin durrsak Ardit Murrja. Veliçkov, ka marrë ...
Suarez: Humbje shqetësuese – ne jemi Barca, duhet ta fitojmë çdo ndeshje
Suarez: Humbje shqetësuese – ne jemi Barca, duhet ta fitojmë çdo ndeshje
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...
Te gjitha 43 | E Dua Sportin | para 3 ore
Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka dhënë opinionet e tij lidhur me humbjen befasuese nga Granada të shtunën mbrëma. Katalunasit pranuan dy gola në udhëtimin që shumëkush e konsideronte të lehtë për Blaugranët, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved