Droga e Kavajës, në burg transportuesit dhe pronarët e makinave -  Top Channel - 17-Jul-2017 15:11
Burg për të arrestuarit në Kavajë -  VizionPlus - 17-Jul-2017 14:38
Shkodër, kapen 4 kg heroinë dhe 32 kg kanabis në kufi -  Gazeta Shqip - 17-Jul-2017 14:19
x