Vdes patriarku i familjes Rockefeller -  ikub.al - 20-Mar-2017 22:47
Kush është David Rockefeller dhe pasuria që zotëron? -  Telegrafi - 20-Mar-2017 19:39
Ndahet nga jeta në moshën 101-vjeçare Rockefeller -  VizionPlus - 20-Mar-2017 18:43
x